Autor Zpráva
Petaan
Profil
Zdravím chtěl bych znát Váš názor na tuto stránku: http://www.skousky.nazory.cz ta adresa je moje skušební na stránky abych věděl jak budou stránky vypadat...moc děkuji za případnéodpovědi a připomínky
Petaan
Profil
a ještě něco ten header bude časem v gifu aby se tak dlouho nenačítal
Vlaada
Profil
Dobrý den,
na první pohled malé písmo. Uvažujte, že budou stránky prohlížet i starší spoluobčané. Víc jsem nezkoumal.
Petaan
Profil
ano s tím písmem si ještě pohraju děkuji
Petaan
Profil
zvětšil jsem ho o sedm pixelů a zdá se mi že už je tak velké že tam nebudu moct dávat moc textů ale to je jedno
Oleg
Profil
na strankach s timto obsahem je hodne #FFF mista :) ja bych to nejakym zpusobem zbarvil. JInak pro urcitou skupinu lidi bude urcite zabavny a hlavne je jednoduchy :)
Petaan
Profil
:)
Kamil V
Profil
hlavička vypadá jak ze stránek nějakého webdesign. studia, obsah tomu ale neodpovídá
Ok3y
Profil
Ten header mi pripomina jeden tutorial
Petaan
Profil
ano ten tutoriál sem dělal a když jsem potom dělal tyto stránky tak sem si na něj vzpomněl a prdnul jsem tam tu čáru s brushema aby to nebylo tak prázdné....:)
Petaan
Profil
Takže žádné větší hrubky tam nikdo nevidíte stránka bude časem ještě trochu do červena jako hover ale jinak nějaké velké změny nebudu dělat takže díky za váš čas.....=)
Gisen
Profil
To počítadlo ti to hodně kazí.
Dej ho pryč.
Asi začínám být alergický na toplist.
Petaan
Profil
já jsem nevěděl co mam do toho prázdného místa pod menu dát tak jsem tam šoupnul čopítadlo...a ještě něco myslím si že furt je lepší toplist než ňáký supr čopítadlo vod blueboard...
DaVit
Profil *
Kód je pre<div>ovaný, a <center> mi prijde zbitočný. Stránka by mala byť v <body>. Používajú sa maximálne 3 bodky, a pred smajlíkom by som dal medzeru.
Petaan
Profil
ano je pře<div>ovaný ale funguje mi to a to mi šlo především bez tolika <div>ů by to možná šlo ale to bych musel zase dělat celé znovu ale já jsem rád že mi to funguje ve všech prohlížečích i když v IE je malá chybička.....dík za názor
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0