Autor Zpráva
AKTSOK
Profil *
Dobrý den
Chtěl bych slyšet váš názor na web. Jsem začínající webař tak mám v kódu mrtě chyb a ještě k tomu jsem použil jednu šablonu která se mi líbila. Takže chci hlavně slyšet dojem který moje stránka na vás udělala (nemyslím zdrojový kód :) ). Dík www.cubemania.profitux.cz
Casero
Profil
AKTSOK
Musel sem utíct, pač sem nenašel vypínač toho zvuku!!!
Kamil V
Profil
na titulce 2x vstupte, nevidím rozdíl, až po dlouhém hledání chápu, že jedno je S flash a druhé BEZ

grafika není pro web ale pro PC hru

dvojjazyčné menu
Casero
Profil
AKTSOK
Jelikož sem našel svou 16-hranou kostku, tak sem se vrátil, ale stejně nejede ani jeden ten applet!!!
Timy
Profil
Casero
"16-hranou kostku"
Která kostka má 16 hran...?
Iškuda
Profil
Algoritmus se píše s měkkým i.
Casero
Profil
Timy
Jáj...sem špatně počítal jen 12 a tvarově už to taky není kostka.
AKTSOK
Profil *
Slovo "Algorytmus" se může psát s měkký i s tvrdým. Měkké i je přejato z angličtini. Může se používat oboje. Už jsem se o to zajímal. A kostka má odjakživa 12 hran a 6 stran a 8 rohů a jeden střed :)
Gekon
Profil
Casero
To by mě fakt zajímalo, co jsi to vlastně našel:)
Gekon
Profil
AKTSOK
A angličtina se v druhém pádu odjakživa píše s měkkým, viď?
AKTSOK
Profil *
Tak promiňte, zmátl mě jeden web kde to tak bylo tak to ihned jdu změnit.
tozi
Profil
kamo tak toto si ukradol z warez fora net-park.cz
AKTSOK
Profil *
Kámo tak to neukrad. Stáhnul jsem officiál. (takže ukrad ale z torrentu) Na netparku je to amatersky tunovaný(když se blíže podíváš). Takže: Na úvodní straně jsem lépe označil flash a bezflash. Pak jsem změnil algorytmus na algoritmus. Zvuky u flash verze brzo vymažu (myslím to video). A dvojjazyčné menu nevím co je :) Ještě něco ? Casero - A applet nevím proč ti nejede. Všem funguje. Možná si ho nenechal načíst a hned si překlik jinam.
Gekon
Profil
AKTSOK
Jsi k smíchu. Takže když ukradnu auto, vyměním mu výfuk, tak jsem ho neukradl, ano?
AKTSOK
Profil *
Né já ukradl nový auto a né ojetý (...net-park) :)
Gekon
Profil
AKTSOK
To nic nemění na tom, že jsi zloděj.
belial
Profil
Co mně na webu odradí ze všeho nejvíc jsou pravopisné chyby. S tím "i" a "y" si to trochu ujasni. Nebudu psát kde jsou, jelikož při přečtení jednoho článku jsem jich našel asi 8.
Icepoint
Profil
fuj animace ... i na nonflash verzi ....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0