Autor Zpráva
T3SS
Profil *
Zdravím,
prosím ohodnoťe můj web www.imagine.own.cz.
Uvítám hlavně konstruktivní kritiku a návrhy na vylepšení. Díky
Gisen
Profil
Ten pravý box pokec dej pryč, je to nesmysl.

Jezdící text v patičce, je šílenej.

Anketu nepřebírej s weblightu.Je to amaterština.

Dej si s tím práci a bude to pěkný.

Děláš to moc na rychlo,je tam hodně chyb.

Když na tom víc mákneš bude to 100x lepší.
panther
Profil
ještě bych přidal, že horní menu by mohlo být trochu čitelnější a potom bych ještě odlišil buď odkazy nebo text v sekci "short news"..puvodně sem myslel, že to sou taky odkazy na celou novinku..
ale dohromady to není nejhorší..:-)
T3SS
Profil *
Gisen

Toho shoutboxu se zbavit nechci, myslím že je účelný. Když chce někdo něco veřejně sdělit může to tam napsat.

Ta jezdící patička. Nevím proč je to šílené, ale asi dám na vaší radu a změním na statickou.

K vlastní anketě se snad dostanu časem, až se dostanu hlouběji do php.

Ono to není dělané na rychlo,dělal jsem ho poměrně dlouhou dobu, ale je to teprve druhý web, který jsem udělal. Takže moc zkušeností s tím jak to má ideálně vypadat nemám.

panther

No s těmi odkazy na zprávy mě napadlo udělat hyperext. odkaz na záložku na stránce, ale nějak se nezdařilo.


Tak vám děkuji za rady, budu rád když přidáte ještě nápady, kde co vylepšit.
Kamil V
Profil
je to takové moc buňkovité...

v patičce zastavit tu jezdící šílenost!
T3SS
Profil *
Zdravím,

po měsíci jsem opět tady, změnil jsem rozložení stránek a design. Takže než to všechno rozřežu a dám do html, tak prosím zhodnoťte a poraďte co změnit, ať vím co mám předělat... Díky

původní web
nový design:
Str4wberry
Profil
Na klanový web je to pěkný. Možná bych zvolil jiné pozadí (kolem toho obrázku), než bílé. Nejlépe šedé se vzorkem. Také by web nemusel být zakulacený. Snad už ta patička nebude jezdící: )
T3SS
Profil *
Ano správně jsi odhadl to pozadí, mám ho tm. šedé se vzorkem, ale když jsem to ukládal do obrázku tak sem měl vypnutou vrstvu. Patička jezdící není dal jsem na rady ostatních ;) Z toho zakulacení jen nahoře a dole snad tolik oči nebolí, nynější web je zakulacen o dost více.

[url=http://img294.imageshack.us/img294/4592/weblayout2cz4.jpg]TADY/ur l] je obrázek i s pozadím pro přesdtavu
T3SS
Profil *
[url=http://img294.imageshack.us/img294/4592/weblayout2cz4.jpg]TADY[/u r l]
T3SS
Profil *
Nový design i s pozadím. Nějaké problémy s vložením odkazu, omlouvám se.
Str4wberry
Profil
Lepší, jenom se mi zdá to horní zkulacení takový okousaný, ale jinak to asi nešlo.

Profil *
Jo, ta nová verze vypadá o poznání lépe. Líbí se mi to.
T3SS
Profil *
Díky, tak už se do toho asi pustím.
radim93
Profil
Líbí se mi to, ale nemusím tyhle černý designy
8/10
BDS
Profil *
Celkove se mi web libi, jen bych text Short news a Last wars, prelozil, prijde mi divny, ze kdyz tam mas vsechno po nasem tam davat anglictinu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0