Autor Zpráva
honzaaaa
Profil *
Prosim o zhodnocení weboveho studia http://minijohn.peane.cz/studio/.
souki
Profil
ve FF se nenatahuje obsah
Railbot
Profil
Úsměvné :-) Budeš nabízet tvorbu stránek? Raději se je tvořit nejdříve nauč. Podívej se na svůj výtvor ve FF. Po stránce kódu je to také moc pěkné. Nadpisy pomocí <div class="nadpis">, chybějící uvozovky, špatně zapsaná entita...
Aldred
Profil
HTML
Tady nekomu ucarovaly <div>y vidim. Nadpisy patri do <hx> kde x je 1-6 (1 je nejdulezitejsi a nejvetsi, 6 je nejmensi) potom jednotlive odstavce patri do <p>. Entite &copy; chybi ten strednik na konci.
CSS
Co se tyce CSSka tak to je taky podivana. Nemas deklarovanou obecnou rodinu pisma, i kdyz mas u kazdeho elementu zvlast Tahomu, tak to radeji dej do body a pridej i pisma pro Linux a MacOS (font-family: Tahoma, "Lucida Grande CE", lucida, sans-serif;) , caste IE podtrzitkove hacky. Potom zkus rozlisovat tridy (.class) a identifikatory (#id). Je mezi tim rozdil a ty si ho, vidim, nejses vedom.
Railbot
Profil
1 je nejdulezitejsi a nejvetsi, 6 je nejmensi
Když na to přijde, tak si můžu udělat h1 nejmenší a h6 největší, je to vesměs jedno pokud to bude zapadat do kontextu stránky...takže...na veliksoti nezáleží! :) Jen rejpu.
art4web
Profil
citujem "WE ARE THE FUTURE", to hádam nie?
Vít Dlouhý
Profil
honzaaaa: No, pánové, jestli "jste budoucnost", jak o sobě tvrdíte, tak se máme na co těšit...
filip186
Profil
Ten text v hlavičce je dost nečitelný. Já tam čtu:
WCB STUDIO
WC AAE THC FUTUAE
a asi nebudu sám ;)
peane
Profil
Jo víme ten obsah ve FF je nejakj divnej hned to opravime.
honzaaaa
Profil *
a taky jsme to uz od<div>ovali :) trochu
Railbot
Profil
Co ten obsah třeba vycelarovat patičkou? Asi ne. Fantazie vám nechybí, pojmenovat div "hovnival" to se jen tak nevidí. Přečtěte si něco o sémantice, pak nebudete ve vašem případě cpát nadpis h1 2x do jedné stránky.
honzaaa
Profil *
Railbot
lol, my vyme ze tam ma bejt jenom jedenkrat h1 ale ted je to jenom pro testovani...a hovnival?:D:D:D vis nejaky lepsi nazev divu?:) aspon je to znamka, ze sme kreaktivni:)
DJ Miky
Profil
Opravdu výstižný titulek webu...
Railbot
Profil
honzaaa
A to je takový problém, tam místo h1 dát h2 například? I pro "otestovani", i když nevím co na tomhle chcete testovat. Co třeba obal-obsah místo "hovnival", pokud je ti více jak 15 let tak by ti to mělo příjiít více výstižné a méně dementní.

Jinak doporučuji si vzít učebnici češtiny a doučit se slovo "víme", není žádné "vyme".
Petr Tichý
Profil
Je to chudé. "We are the future." Really?
Petr Tichý
Profil
a hovnival?:D:D:D vis nejaky lepsi nazev divu?:) aspon je to znamka, ze sme kreaktivni:)
Heh :d K tomu není co dodat...
quinux
Profil
honzaaa
vis nejaky lepsi nazev divu?
Co třeba účel toho divu?

ale ted je to jenom pro testovani
Jenže, když chceš, aby ti to někdo zhodnotil, tak bys tam neměl mít testovací kód.
Zdeněk Košťál
Profil
honzaaaa: No tak pánové (nebo chlapci?), myslím že o sobě tvrdit že jste budoucnost je trochu silné nato, kam sahají vaše znalosti. Mnoho lidí co vám řeklo kde děláte chyby tomu rozumí lépe a přesto o sobě nic takového netvrdí. Navíc si nemyslím, že pojmenovat div hovnivál je kreativní, ale je to na kodérovi, že... a vymlouvat se že kód je testovací je myslím slabý argument. Příště bych doporučil vážit slova, protože hodně lidí tady považuji za odborníky a při přečtení něčeho takového je můžete leda urazit... Nemyslím to špatně, ale je to tak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0