Autor Zpráva
Inpocasi
Co si myslíte o webu http://azurove-pobrezi.nacesty.net/ (jak se vám líbí, co vylepšit...)?
niky
Profil *
Logo z pravé a levé strany se mi zdá moc useklý...
A když už máš po patkou stránky stín, dej ho taky pod menu (za odkaz "O webu")
Railbot
Inpocasi
Nelíbí. Nevím jestli je to jen jeden layout, který nevíš kde použít nebo už několikátá stránka se stejným layoutem. Graficky slabé.
oogi
Změň pozadí více do světle modré, změnit logo, vyretušovat ty bílé pixely na mořské hladině v hlavičce.
Texty v těle - více odděl jednotlivé bloky.
A z menu bych dal pryč ty šipky a dal tam něco originálnějšího + sloupec s menu dotáhnout až dolů k patičce nebo ho nějak lépe zakončit.
Když to doděláš, může to vypadat celkem dobře.
mkl
Profil *
Mně se ten web líbí, pěkný texty a obrázky, design neurazí ani nenadchne (určitě kvůli němu neodejdu)
Aldred
Neni to spatny na pohled, akorat bez obrazku je to nepouzitelny ( menu neni vubec videt). Mozna jeste zvelebit ten nadpis v logu "Nacesty.net". Po kodove strance jakz takz ujde
Inpocasi
Aldred
Jo díky, to s tím menu jsem si neuvědomil.. už by to mělo být o kousek lepší (použitelné).
Hur
Profil *
Docela dobrý, akorát chybí úvodní stránka (kliknutí na nacesty.net)
l007
Profil *
Inpocasi
Ten vybledlý hover mi tam moc nepasuje. Jinak jsem si všimla, že na té úvodní stránce máš chybky v textu On-Ine zájezdy, což předpokládám, že mělo být spíše ON-LINE zájezdy, když tak mě oprav ale jinak je to fajne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0