Autor Zpráva
lukaspce
Profil
Návrh Je to zatím bez menu, nevím ještě jak ho udelat, neco sem zkoušel ale nic moc
Petr Tichý
Profil
Nelíbí. Všudepřítomné patterny nejsou pěkný.
lukaspce
Profil
Hm.. A ještě bych chtěl dodat že designy mi moc nejdou a s photoshopem sem začátečník...
killer
Profil
Petr Tichý má pravdu, jak je místo pro menu a pro reklamu tak tam bych to rozhodně nedával, nechal jen čistě bílé pozadí a možná, jak je ten pattern za palmou (logo) tak bych tam dal obrázek

PS: jaký rs použiješ pro tento blog?
Petr Tichý
Profil
Teď jsem si uvědomil, proč máš už na návrhu takové obrovské místo na reklamu?
belial
Profil
Mně se to docela líbí. Jednoduché, přehledné. Jenom bych na BODY použil jiné než bílé pozadí, třeba trochu do šeda. Strašně to "táhne" oči.
Zdeněk Košťál
Profil
1) pokud odděláš šikmé čáry, sníží se vizuální šum na stránce a přispěje to k větší přehlednosti, jestliže se čar nechceš vzdát, doporučuji snížit krytí
2)nápis blog klidně dej víc dolů, horizontálně máš k dispozici neomezený rozsah, takže to zase nemusíš mít tak namačkané, ale bacha aby ti všechno zase neujelo za ohyb
3) pokud by palma nešla tak do obsahu, nemusel bys dávat bílé pruhy které upoutávají pozornost
4) nato že jsi začátečník to není špatné
lukaspce
Profil
RS si chci naprogramovat sám, a zkusím s tím něco udělat
lukaspce
Profil
http://img.piskvorky.eu/desing11.jpg - ale assi tech čar je tam pořád moc, add killer jakej obrázek tam mám dát??
Gekon
Profil
lukaspce
Jsem zvědav, jestli ti Hamad Darwish, který tuto fotku vyfotil (a prodal jí Microsoftu) dovolil její použití.
lukaspce
Profil
Gekon: Ale no ták ;-)
l007
Profil *
lukaspce
Sorka, ale mě to nepřijde jako web o výpisů databází. Mě to přijde jako nedodělaný web pro cestovní kancelář.
lukaspce
Profil
Ani jedno to nemá bejt =) Má to bejt blog a to že sem zrovna napsal takovýhle nadpis článku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0