Autor Zpráva
apple
Profil *
co řikate na tento hodně hrubý návrh. Mam pokračovat?
apple
Profil *
jo sorry tady to je http://pc-web.xf.cz/matousek
Aldred
Profil
apple
kombinace barev ktere si pouzil a patternu se mi vubec nelibi.
A ke kodu uz se vubec nevyjadruju. Davat kazdou polozku menu jako jeden div ?? eh, neco mi rika z takto to neni idealni :D.
a <body><center>..........</center></body> je taky peknej hnus. btw porad sis na tom svym prezentacnim webu (portfolio ani nic takoceho tomu rikat nehodlam) neoddelal cizi veci ( od Mars Webdesign a Plavacka). Popravde receno nechapu jak si u tebe nekdo muze neco nechat udelat.
Petr Tichý
Profil
Ty jsi to ještě neoddělal? Jsi hrozné hovado.
apple
Profil *
Kdyt sem ty věci od plaváčka dávno oddělal. Co je tam od plaváčka??
Zdeněk Košťál
Profil
Dávat si na svůj web něco, na co jiný vynaložil spoustu práce, je prasárna. Nejenže by to tvůrci webu jeho morální hodnoty neměly vůbec dovolit, ale upřímně já udělat něco takového tak se na tomto fóru dlouho neukážu...
Joska
Profil
Bejt marsem nebo plaváčkem a vědět kde bydlíš, máš to jasný :D (jinak tuším že plaváček tam má zřetelný copyright a nejsem si jistý, jestli to že je proženeš přes renderovací filtr ve photoshopu ho ruší)
apple
Profil *
nic neni přes žádnej filtr. Je to normálně překreslený. Překreslila mi to moje grafička.
Si to porovnej. uplně něco jinýho, jak barvama tak všim.
Petr Tichý
Profil
Je to normálně překreslený
Není co dodat.

A co texty? A úplně stejná tlačítka?

Ač se mě to vůbec netýká, točí mě to. Svůj názor na tebe jsem již řekl nahoře, nebudu se proto opakovat.

UPADE:
Ještě jsem zapoměl odpovědět na otázku, jestli "má cenu pokračovat?" Nemá. Vymazal bych web, nafingoval vlastní smrt, nechal si udělat plastickou operaci a emigroval třeba do Etiopie. Nebo minimálně bych se alespoň už nikdy neukázal na tomto fóře.
apple
Profil *
za ty texty se omlouvam. Web je v přestavbě, takže tam je ještě stará verze. V počítači už mam uplně novej web. A tam už nic okopírovaného něni. Už jsem se poučil.
oogi
Profil
Když už něco kopíruješ, tak by měl být výsledek minimálně 2x lepší než to původní aby ti to prošlo...
Ty to zcela v klidu kopíruješ a výsledek vypadá i přesto příšerně.
Aldred
Profil
apple
je to sice (mozna) prekresleny, ale je to ocividne stejny, a to bych rekl ze by Plavacek obhajil (nehledene na to, ze kdyby na to doslo a ty by si nemel 12 let, ale 15, tak jiste vim kdo by mel lepsiho pravnika,... z toho by ses nevykecal, a MARSovska grafika je tam zretelna a texty od Plavacka, to bys mel taky tezky,...) souhlasim s Petrem Tichym, emigruj nekam do tramtarie, uz tak mas ostudu az nad hlavu. Rekl bych ze ses typickej priklad toho jak se stane BFU "tezkym webdizajnerem"
Joska
Profil
Rekl bych ze ses typickej priklad toho jak se stane BFU "tezkym webdizajnerem"
hezky řečeno-není už co dodat
Flip
Profil
hele a proč sis tam nedal copywritera ;)
no coment... říká ti něco svědomí? etika? jediné co tě omlouvá je, že ti je 12let, v té době jsem ještě nevěděl co je to internet.... CTRL+C ti jde dobře...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0