Autor Zpráva
DaVit
Profil *
Tak, chcel by som Vás poprosiť o kritiku tohto webu. Viem, že po zväčšení textu sa položky v menu prekrývajú, ale to som ešte nedoriešil. Tak ďakujem z kritiku.

http://nintendo.davit.sk
Miloš
Profil
— Pořád stejný <title> = nepřehlednost.
— Písmo se v exploreru nedá zvětšovat (px nebo pt) = velmi hrubá chyba, prohřešek proti přístupnosti
— Návštěvnost (levý horní roh) zajímá tebe, ale nepředpokládám, že někoho z návštěvníků. Buď to vyhoď ze stránky úplně (považuji za
nejlepší), nebo to aspoň ukliď někam, kde to nebude tak na ráně.
— Ouška (záložky) – není patrné, na které stránce vlastně jsem. Nějak je od sebe odliš – koukni třeba, jak to má Amazon.
— Zvolil bych výraznější hover odkazů, takhle splynou s okolním textem (subjektivní dojem).
— Tři obrázky v logu mě svádějí k tomu, abych zkusil, co se stane, když kliknu na jeden, na druhý nebo na třetí. Asi bys je měl do loga zakomponovat trochu jinak (ale jak?).
DaVit
Profil *
1. No, rovnaký nieje, len som to pokazil vo wordpresse. Upravím.
2. Hotovo.
3 Zmazané
4 Tak tomu som nepochopil...
5. Ešte zmením.
6. To už asi meniť nebudem. Ale title by mal jasne povedať že to všetko ide na úvod.
Petaan
Profil
malá připomínka nechtěl bys možná do hlavičky dát nějaký nadpis takhle člověk neví na které to je vlastně stránce.......3 obrázky moc lidem nenapoví...:)
DaVit
Profil *
Petaan
Nadpis je pod menu, to nestačí?
Miloš
Profil
DaVit
4 Tak tomu som nepochopil...
Oddělením záložek jsem měl na mysli tohle:


To aby bylo na první pohled patrné, kde se na webu nacházím.


A pokud jde o Amazon, mají to tam takhle:



Miloš
Profil
Jo a ještě – když jsem psal Tři obrázky v logu mě svádějí k tomu, abych zkusil, co se stane, když kliknu na jeden, na druhý nebo na třetí.… a když Petaan připsal nechtěl bys možná do hlavičky dát nějaký nadpis takhle člověk neví na které to je vlastně stránce, napadlo mě (samozřejmě že by to chtělo graficky udělat na úrovni; to, co tu předkládám, je jen takový nápad) tohle:
DaVit
Profil *
Miloš Ahá, dobrý nápad. Keď prídeš z riešením, tak to tak spravím. Wordpress totiž berie to menu pre každú
sekciu z jedného súbroru.
je jen takový nápad tohle:
Hm... keďtak by som dal niečo nad menu, ale hlavička sa asi meniť nebude.
Miloš
Profil
U těch oušek by to neměl být problém. #pasin a {border-bottom: 1px solid black;}
Vytvoř si pak nějakou třídu pro aktivní záložku a teprve té dej border:none;
Pokud ti to WP neumožní, pak dej ID jednotlivým body: <body id="index">, <body id="o-nintende">, <body id="pridajte-sa">…
DaVit
Profil *
Ale to by som to musel pre každú novozaloženú stránku vo WP ručne dopísať... to sa mi nechce.
DaVit
Profil *
Prepáčte že to tu vyťahujem, ale zatial tu názor vyslovili len dvaja ľudia, čo mi moc nepostačuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0