Autor Zpráva
Fit
Profil *
Zdarec všem. Chtěl bych se zeptat, jak se vám líbí můj asi roční výtvor na internetu. Letos mi bude teprve 16let. Moje stránka je www.lovkapra.com .
Axamith
Profil
Nevím, jestli má význam mít na všech stránkách stejný titulek. A co znamenají v titulku :
><((('>

Celkový vzhled mi připadá trochu strohý. Obsah zajímavý, alespoň pro nás rybáře. Já se specializaji výhradně muškaření, ale stránky o kaprařině si přečtu rád.
Acci
Profil
* Zruš běžící text
* Optimalizováno pro ... zruš, musíš optimalizovat pro všechno :))
* "Rybku" v titlu zruš, nemá tam co dělat
* Kód je škaredý
Jinak celkem pěkný a určitě poskytne spostu informací pro rybáře
Fred
Profil
Všechno mi funguje tak jak má, je vidět obrovský kus práce. Velmi rozsáhlý obsah. Velmi mě pobavilo http://www.lovkapra.com/zabava/ruzne/kradeze.htm . Ten ascii art v title je hodně známý z okouna, tak nějak k němu patří. Sice si nemyslím, že by na to byl nějaký patent, ale asi bude lepší když to smažeš. Jak vidíš z ankety spousta lidí, tak jako já, neví co je to petice K-70, takže by to asi chtělo nějaké info. Kdyby mě zajímalo rybaření, asi bych tyto stránky navštěvoval pravidelně.
Fred
Profil
Běžící text jsem neviděl, asi ho mám někde vypnutý, ale určitě zrušit. :-)
La_ToRaNTe
Profil
To: Axamith

A co znamenají v titulku :

><((('>


No já kdyz sem se podíval nahoru na nazev stránky, tak sem tam videl rybu :D Tak nevím...
habendorf
Profil
1) kód je strašný, ale to je dáno tímto: <META content="Microsoft FrontPage 5.0" name=GENERATOR>
2) dopiš tam nějaký doctype
3) ten skript na "nezobrazení kódu" je opravdu směšný, navíc funguje jen v IE
4) marque vyhodit
5) text je dost široký (17" 1280x1024), blbě se čte, doporučuji zúžit
6) vyhodil bych "Optimalizováno pro ME 6.0., Mozilla Firefox 1.0 a pro rozlišení 800x600, 1024x768", je to kravina
7) Dal bych tomu nějaké marginy ať to není od kraje do kraje
8) velikost písma v px není to pravé, doporučuji em
9) když už Fred upozornil na ty montáže, kde píšeš že jsi ty fotky postahoval z jiných webů, působí pak dost divně tvůj výkřik hned pod tím: "Veškerý materiál na těchto stránkách vlastní autor webu. Nedovolené kopírování článků a jiného je výslovně zakázáno." Pokud něco vyžaduješ od ostatních, měl bys to sám dodržovat. A ne se ještě chlubit opakem.

Jinak celkem pěkný a obsahově asi hodnotný.
Fit
Profil *
Díky. V tom titulku jsem chtěl mít tu rybičku. Jinak jsem ani nevěděl, že to má taky okoun.cz. Já jsem něco podobnýho viděl na jiný www. Už ale nevím na jaký. Jo a u toho titulku, to mám psát u každé stránky jiný titulek??? Já nevím??? Poraďte prosím, k čemu je to dobré, pro vyhledávače??? Díkes Fit
Fit
Profil *
>>>habendorf: Ten článek, kde se píše, že jsou fotky postahovány z jiných webů není můj. Psal ho dopisovatel na mé stránky. Mě lidi posílají články a já jim je zveřejňuji....
habendorf
Profil
Fit: Viděl jsi časy příspěvků? Od La_ToRaNTeova příspěvku uteklo 2,5 hodiny a my dva se trefíme do stejný vteřiny!!!

01:06:07 To snad není vůbec možný.

A teď k věci: OK, ale ty jsi za obsah odpovědný. Hele, já nejsem moralista, dělej si co chceš, ale vypadá to divně když jsou ty dvě věci hned pod sebou.
Fit
Profil *
Jo to je zajímavý, že jsme se strefili do stejnýho času. Náhoda jako prase. Tak to asi časem smažu: Veškerý materiál na těchto stránkách vlastní autor webu. Nedovolené kopírování článků a jiného je výslovně zakázáno.
Je to asi fakt blbost. Navíc, když do těch stránek nepíšu jenom já, ale i jiní lidi. Díky...
Anonymní
Profil *
Použil jsi sablonu nebo ne?
Fit
Profil *
Jo použil jsem šablonu. Sám bych to asi těžko dal dohromady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0