Autor Zpráva
Nitra
Profil *
aky mate nazor na tuto stranku??? C-S cup
Petr Tichý
Profil
Je to moc zelené.
Lexter
Profil
Zelená je tráva, fotbal to je hra - To je sice pravda, ale souhlasím s Pěťou, tohle je až přehnané.

</br>
</br>
</br>
</br>
</br>
</br>
</br>
</br>
</br>

Tohle se mi nelíbí :)

Seznami uzavři do li

Edit: Obsah ti mění šířku podle "obsahu" To vypadá přinejmenším hodně divně :).

Nepoužívej rámy. Tady se to moc nehodí.
Petr Tichý
Profil
A co toto?

<!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ- REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA -1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--> <!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ- REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA -1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--> <!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ- REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA -1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--> <!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ- REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA -1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--> <!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ- REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA -1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--> <!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ- REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA -1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--> <!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ- REKLAMA-1.0IZ-->
habendorf
Profil
A co toto?

Asi optimalizace na KW <!--WZ-REKLAMA-1.0--> :o)
Nitra
Profil *
Lexter to je reklama ktoru musim mat
Nitra
Profil *
to pred tym si nevsimaj to malo ist tichemu....newiem jak inak urobit design stranky
DoubleThink
Profil *
to je reklama ktoru musim mat
Tolikrát?
Nitra
Profil *
ono mi to tam automaticky dalo a na stranke je iba raz
Mistr
Profil
Nitra
aky mate nazor na tuto stranku
(1) Že je příliš zelená zde již padlo.
(2) Doplnil bych klikací logo.
(3) Za čárkou má následovt mezera - viz stránka http://fcnitra.borec.cz/system.html
(4) V menu bych doplnil hover efekt.
(5) Osobně se mi menu zdá dosti "laciné".
(6) Nenašel jsem nadpis <h1></h1>.
(7) Nebylo by lepší stránku horizontálně roztáhnout?
Nitra
Profil *
(1) Že je příliš zelená zde již padlo.................aku mam dat kombinaciu???
(2) Doplnil bych klikací logo..............................kde a naco???
(3) Za čárkou má následovt mezera - viz stránka http://fcnitra.borec.cz/system.html...........opravim
(4) V menu bych doplnil hover efekt..............to co je
(5) Osobně se mi menu zdá dosti "laciné".................to je ake???
(6) Nenašel jsem nadpis <h1></h1>. ..............je to potrebne???
(7) Nebylo by lepší stránku horizontálně roztáhnout?............newiem jak
Mistr
Profil
Nitra
ad 1)
Například pozadí by mohlo být bílé. Ostatní zelené prvky můžeš rozmělnit na dvě barvy - na více sytou zelenou a na méně sytou.

ad 2)
Vís, co je klikací logo? Zkus si na této stránce klepnout na obrázek

a hned víš co je klikací logo a k čemu slouží.

ad 3)
To je dobře.

ad 4)
Dívám se na stráknku Fotbalové poháry. Proto je v levém menu odlišně zbarvena položka Poháry. A to je právě ten hover efekt. Víš, kde se v menu právě prohlížená stránka nachází.

ad 5)
Jaké je laciné? Laciné je to Tvé. Například by šlo obalit rámečkem, osvěžit ho barvou apod.

ad 6)
Ano. Viz například http://www.semantika.name/zakladni-kostra-stranky.html

ad 7)
Dát ji větší šíři.
#cela-stranka {width: 760px; margin: 0px auto;}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0