Autor Zpráva
l007
Profil *
Hojky, prosím o celkové hodnocení grafického návrhu na svoje studio. Obrázek je trochu rozmazaný, ale teď mě napadá, má cenu pokračovat a dát to do kódu?
Předem děkuju.

Adresa http://www.lotty22.wz.cz/flay.jpg
Railbot
Profil
Ani ne. Upřímně řečeno je to hnus. Nejdřív se sám něco nauč a pak poskytuj tvorbu stránek ostatním. Jen přátelská rada.
Petr Tichý
Profil
Určitě ne.
l007
Profil *
Railbot
Nejdřív se sám něco nauč a pak poskytuj tvorbu stránek ostatním
Je to jenom návrh. A nejsem on, ale ona. Jinak umím nakódovat validní stránky, které se korektně zobrazují ve všech prohlížečíchJinak přátelskou radu beru.

Petr Tichý
Děkuju. A můžete mi říct, co přesně se Vám nelíbí?

Jinak si nemyslím, že věta "Je to hnus." má ztvárňovat celkové hodnocení. Pro příště.
Ale jinak díky za komentáře.
Flip
Profil
Poleťe s námi. Bez obav.
Mám obavy, že bychom spolu asi ani nevzlétli z letiště-(z lokálního disku)... design přešlý, bral bych ho tak pět let zpátky... co ta patička? a co ty černé fleky dole v pravo v patičce, to jsi prohnala přes docela solidní kompresi nebo rozostření xD
Souhlasím s Railbot něco se nauč, pak to poskytuj dále...
art4web
Profil
Problém je že takýto design "bežal" asi pred 10 rokmi a už vtedy nebol bohviečo. Na to že ste (si) ona by som privítal oveľa prívetivejší design, teptý. Toto je odpudzujúce, studené, nezaujimave.
Petr Tichý
Profil
l007
Vše. Jak řekli ostatní. Není to záležitostí této doby. http://moderniweb.cz ;)
Casero
Profil
l007
Mně to nepříde až tak hrozné. Jako víc se dá poznat už z hotového webu, ale i tak myslím, že je to určitě průměrný web. Ne, jak tady z těch hodnocení vychází, naprostý propadák. Ale souhlasím, že bys měla rozšířit své vědomosti, to není nikdy na škodu!
l007
Profil *
Casero
Mně to nepříde až tak hrozné
Díky. Aspoň někomu se to líbí.

Petr Tichý
Jinak pracovala jsem na tom tři dny, tak nevím, ale díky za odkaz na ty stránky.

Flip
Jen mě tak napadá, jestli je ta myšlenka s tím tryskáčem dobrá. Ale myslím si, že bychom vzlétli. Určitě.

Ještě jednou všem děkuju za komentáře.
Shadowwolf
Profil
Ta myšlenka je dobrá a chybí tomu drobnosti.
1) to letadlo je zvětšené z pidi obrázku, takže je zubaté.
2) mizerně udělaný zakulacení rohů - vypadá to jako když na hranatej roh nalepíš špinavou žvýkačku.
3) obrysové linie sjednoť do jedné barvy.
4) kulatý růžek v pravo nad patičkou by mohl být stejné barvy jako patička sama.
5) nepoužívej tak velké písmo ani v menu ani v textu - vypadá to dětsky.
6) copyright se takhle neuvádí, u web studia je mi u p****e kdy byly stránky aktualizovány a kecy o validitě taky nejsou k ničemu.

... chce to napsat co umíš, jak rychle a za kolik a hlavně přidat ukázky tvorby, lépe reálné reference.

Jsou to všechno maličkosti, ale takhle to vypadá jako produkt malého dítěte. Uprav to a bude z toho cool prezentace a možná přijdou i zakázky.
l007
Profil *
Shadowwolf
JJ, díky, ale asi to předělám do jiné barvy a hodim tam jinej obrázek. Kluci maj ostatně pravdu v tom, že je to moc studený. Tak to hodíme do mikrokvlnky a ohřejeme si to, ne pánové? :-)
Shadowwolf
Profil
OT: Btw. u barev mi frigidita nevadí:-))). Jestli to uděláš růžový tak omdlím. Jinak když koukneš do diskuze tak je jen málo webů, které lidi neroztrhali ...
l007
Profil *
Shadowwolf
Neboj, růžovej web je na stránky spíš s Tokio Hotel, jak mi kdosi tvrdil, můj bude oranžový. Ohledně té diskuse si myslím, že je to všude stejný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0