« 1 2
Autor Zpráva
dromedaros
Profil
já nemůžu za to, že sem skoro nikdo nepíše tak se opakuju abych se udržel na první stránce a obdržel odpověď jestli ti to vadí okamžitě přestávám spamovat nebo jak tomu říkáš
Vladosik
Profil
dromedaros
Kdyz uz te nikdo hodnotit nechce, tak mas proste smulu... Pokud presto o zhodnoceni stale stojis, dela se to slusnou formou a opetovnem poproseni, nikoliv takovymi vykriky ze tmy, ktere tu nikoho nezajimaji.

Jinak se pridavam, abys nerekl: 1/10
dromedaros
Profil
Dobrá omlouvám se
dromedaros
Profil
A děkuji pokusím se polepšit
dromedaros
Profil
Prosim tě to hodnocení (1/10) je takový opravdu nebo proto, že jsem kříčel ze tmy
Vladosik
Profil
Aha, koukam ze jsi upravil vzhled od minuleho tydne, to jsem nekoukal. Ale hodnoceni zustava, protoze se mi ve Firefoxu neukazuje hlavicka, mam tam jen kousek modreho prouzku... Nebo to je snad schvalne?
dromedaros
Profil
Poslušně hlásím, že hlavička v pohodě
Vladosik
Profil
Uz vidim. Hm, tak to me uplne vydesilo:-) Ta hlavicka se mi tam vubec nehodi. Cely web je delan tak ciste a v hlavicka vypada jak udelana v malovani,vubec se mi k tomu nehodi.
Ale zvysuji na 2/10.
dromedaros
Profil
Vladosik
hele čuměl jsem na ten tvuj web vladosik.webz.cz a desing neni o nic lepší než u mě a to je mi 12
dromedaros
Profil
(design)
Lexter
Profil
dromedaros

My tu nejsme od hodnocení našich stránek a ty taky ne kvůli našim. My hodnotíme tvé, tak se drž prosím tématu. Měl by jsi být rád, že se kluci namáhají, je to jen jejich dobrá vůle.
Vladosik
Profil
dromedaros
Stranku kterou mam v konte jsem vytvoril pred tremi roky za dva dny uceni html... Nemam potrebu ji predelavat, nemam potrebu ji od nekoho hodnotit, protoze vim, ze je to hrozna, nevalidni, nesemanticka, neSEO, nehezka, stranka. Kazdy nejak zacinal...:-)
dromedaros
Profil
jo to chápu jen mě to překvapilo
dromedaros
Profil
no tak jsem v blenderu udělal jiný tamto předtim byl jenom takovej pokus ale tohle už myslím vážně(logo)
dromedaros
Profil
zapoměl jsem přidat link
Petr Tichý
Profil
Nech nás už proboha dýchat!
dromedaros
Profil
to jako, že mám vysokou aktualizaci nebo, že to natahuju do více příspěvků
dromedaros
Profil
aha zase ste se semnou přestali bavit
dromedaros
Profil
prosím napište hodnocení po něco málo úpravách co jsem udělal please :-)
Lexter
Profil
dromedaros

Založ si nový topic a nevytahuje tenhle svůj spammerskej ráj furt nahoru.

3D písmo se do loga nehodí, jinak se to dá celkem strávit.
Morasino
Profil
To dromedaros

Ty si ale blb.
Cerealkiller
Profil *
spammer jakoze napises 10 prispevku nez ti nekdo odpovi...
dromedaros
Profil
No jo vzdávam to končim balim saky paky a nechávám to spadnout kamsi do diskusního nekonečna
Morasino
nadávky si laskavě odpusť
Morasino
Profil
To není nadávka to je realita.
dromedaros
Profil
Morasino
kdo to říká ten to je, tomu se to rýmuje
Tohle je ovšem také realita
Mat
Profil *
hodnocení: 4/10
shaggy
Profil
To si zhodnotil svoju pozornosť? Tento topic má pol roka, skús hodnotiť novšie veci, ktoré ešte niekoho zaujímajú.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0