Autor Zpráva
milan009
Profil
Zajímavé hodnocení....
Miloš
Profil
Možná sis měl na každou stránku založit jeden dotaz, protože takhle se to bude dost motat do sebe.

A možná nebude – všechny stránky jsou díky použité technologii (flash) dost nepřístupné; v exploreru a opeře navíc musíš všechny ty ohavnosti aktivovat kliknutím. Menu kynologického klubu se mi mimo to načetlo jen v exploreru; ff a Opera ani ťuk.
Cokoli se na stránkách hýbe, odvádí pozornost, proto obtěžuje a nutí k opuštění stránky.
Kynologický klub a třídní stránky – obojí se ve vyšším rozlišení rozpadá.
Petr Tichý
Profil
Tvoje osobní stránky přivedli mou Operu do stavu "neodpovídá". Styď se :o)
belial
Profil
Proč Flash na tak primitivní věci? Pro ZKO Kryry bude lepší nastavit správné kódování, než se zabývat Flashem. Stejně mi v Opeře nefunguje.
Petaan
Profil
ZKO Kryry
proč se tam takovou dobu načítá jedno "blbý" menu a hlavička k ničemu když to de normálně nakódovat a načítá to rychleji...

Milan009
hejbe se tam všechno co může nevím jestli to někdo vydržel ale já ne...proč tam jezdí po menu furt nějakej tentononc....ta hlavička rači pomlčim...

Mé třídní
hlavička milan009 ??? proč to tam je když to jsou stránky tvé třídy??? a proč tam furt bliká "php css html..." a všechny různý kraviny když sotva dáváš flash nechápu....o tom menu ani nemluvim jestli to je vůbec menu a ten jeden rámeček s novinkama nebo co to tam je do stránek vůbec nezapadá.....
Flip
Profil
proč tam jezdí po menu furt nějakej tentononc

hehe ;)

otřes, flash tvorba k zasmání, použitelnost? nulová .... učit se, učit se a ještě víc se učit... začni třeba tak, že v poli pro URL adresu umažeš http://www.diskuze. ;)
milan009
Profil
Tak po těhle hodnoceních už nebudu asi pokračovat v mé tvorbě . . .
Petaan
Profil
dobrej nápad ;)
Petr Tichý
Profil
Petaan
Styď se!

milan009
Po tomto hodnocení se uč, ale nevzdávej se. Z takových jako Petaan si nic nedělej. Žádný učený z nebe nespadl. :o)
Miloš
Profil
milan009
Ano, z takových si nic nedělej. Kdybys viděl moje první sránky (a asi i první většiny z nás), roznesli bychom se za ně dnes na kopytech zdrcující kritiky…
Prostě sis na sebe nabral najednou příliš velký krajíc. Takže – nedej se odradit, trochu slev z nároků na grafiku a víc se věnuj kódu a pokud vytrváš (rádi ti přispějeme s radou, budeme-li moci), třeba budeš časem (za 2 měsíce nebo za 2 roky? to teď nikdo neodhadne) dělat výborné stránky. Neboj se toho a nás se taky neboj.
Petaan
Profil
Petr Tichý
sem si dělal srandu já nikomu neřikám aby toho nechal....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0