Autor Zpráva
Flip
Profil
Ahoj, původně jsem chtěl do diskuze vložit až hotové stránky s obsahem a se vším, pár lidem z okolí se moc nezamlouvala zelená barva v obsahu v prvním návrhu... (mimochodem zelená barva tam být musí, jelikož to studio je zařízené do zelené barvy) ... a tak jsem si ještě trochu pohrál s barvičkama a udělal druhý návrh - více žlutý ... chtěl bych po vás aby jste zatím nepsali kritiku kódu apod.. ale jen jak to na vás působí, a který z těchto dvou návrhů na vás působí lépe ;) děkuji
Vladosik
Profil
No me ani jedno nijak neoslovi... Nejdou mi k sobe ty barvy... A to pozadi bych zvolil jine, mozna odstranil...
belial
Profil
Mně se taky ty barvy nelíbí. Lepši je první návrh.
YaD
Profil
Podla mňa návrhy sú takmerne rovanké len poprehodazované Fonty alebo CSS atributy
Flip
Profil
YaD
Podla mňa návrhy sú takmerne rovanké len poprehodazované Fonty alebo CSS atributy
chtěl jsem hodnotit barvy... raději pořádně čti než něco napíšeš...
Vladosik
Profil
Tak i moje pritelkyne rekla ze by to chtelo jeste jiny barvy... Asi jiny odstiny. V prnim pripade jinou svetlejsi oranzovou. V druhym zas tu zelenou... Ikdyz ten druhy nejak nesedi celkove. Mozna bych tam tu zlutou neztmavoval. Zkus dat bily pozadi. Tot vse.
Flip
Profil
Vladosik
díky cením si názoru a návrhu barev ;) zkusím pak se ozvu
Mistr
Profil
Flip
Z představených bych asi volil první variantu, nicméně se mi návrh celkově zdá takový usedlý. Pro salón bych si dovedl představit celkový vzhled stránek daleko vzdušnější. Vím, lehko se radí, hůřeji pak provádí, avšak chtěl jsem Ti popsat svůj názor či dojem, proto jsem tak učinil.
Flip
Profil
Mistr
děkuji, zkusím jak říkal Vladosik trošku jemnější barvy a možná udělat něco s borderem, taky mi to přijde dost usedlé
gyoja
Profil
Mělo by to být celé vzdušnější. Na to baby dají. Odstranil bych pozadí, tu žlutou bych tam nedával vůbec. Nelíbí se mi návaznost 3D efektu u menu a okraje toho obalu
I když chceš hodnotit jen barvy, nedá mi to:
Font je příliš masívní.
Co dát místo <div id="menu"><ul> jen <ul id="menu">?
Flip
Profil
gyoja
ano s tím divem máš pravdu... vždycky se snažím stránku dát do <div> elementů ... ale je to u toho menu zbytečné... ten 3D efekt v Menu jsem ted udelal jiný, a pozadí jsem dal taky jiné... však zhodnoťte sami ;)
Flip
Profil
tak <div id="menu"> odstraněno ;)
l007
Profil *
Flip
Tak udělej ten web v barvách té hlavičky? Dej tam pleťovou, fialovou, no podle těch laků. Aby to aspoň k sobě trochu ladilo.
Flip
Profil
l007
web musí obsahovat zelenou barvu... psal jsem o tom výše... to studio je zařízeno do takových barev
Flip
Profil
dodělal jsem i obsah a webová prezentace byla spuštěna.... ještě nějaké nápady?
tiso
Profil
-všade rovnaký title
-fotky zo štúdia sú hrozné, chýba im svetlo i zmysel (kompozícia?), systém "odfotím si tento kútik, tamten kútik" nie je na nič dobrý, lepšie sú fotky priamo pri vykonávaní jednotlivých činností, tie skôr oslovia zákazníka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0