« 1 2 »
Autor Zpráva
Kocour
Profil *
Dobrý večer byl bych rád kdyby jste mi zkritizovali moji stránku o motorkách. z hlediska funkčnosi a zpracovanosti. Ještě mi chybí dopsat asi 2 sekce ale to je detail. Díky a budu rád když uvidíte něco blbě tak ho se mnou vyřešíte, klidně na ICQ: 207-395-936.

Děkuji.
Mistr
Profil
Kocour
Tvou stránku hodnotím po shlédnutí prostřednictvím prohlížeče Microsoft Internet Explorer 6 SP 2 a napadají mě tyto poznámky:
(1) Proč vstupní stránka? Navíc jen odkaz? Já bych ji zrušil.
(2) Při prvním pohledu na stránku naprosto netuším, o čem stránka je. O motorkách? O sebevrazích (na motorkách)?
(3) Horizontální pruh pod hlavičkou je, myslím, mimo původně zamýšlený prostor.
(4) Doplnil bych klikací hlavičku.
(5) Názvy stránek piš cesky a bez mezer. Pak Ti nevznikne například toto: http://jawik.netuje.cz/my_a_nase%20stroje.php
(6) Ve stránce http://jawik.netuje.cz/my_a_nase%20stroje.php Ti její obsah leze kamsi mimo, ne?
(7) Patička naprosto nevýrazná a navíc schovaná.
(8) Jaksi deformovaná tabulka Toplistu.
(9) Občas chybí písmenko. Například v hlavním prostoru stránky http://jawik.netuje.cz/menu.php v prvním řádku u příspěvku z 6. dubna. Sem tam se zapomněla čárka.
(10) Čas ve tvaru 22:4:3 je chybou. Když už chceš čas uvádět, uváděj ho v plném tvaru, tedy 22:04:03.
(11) Ve stránce http://jawik.netuje.cz/poruchy.php je nápadně vidět jak jednotlivé prvky grafiky k sobě nejsou úplně natěsno. Mám teď na mysli ony bílé pruhy na červeném pozadí.
(12) Fotografie by možná mohly příště být v lepší kvalitě, nemyslíš? Například

(13) Chybou je stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(14) Občas odkaz vede na neexistující stránku. Ku příkladu odkaz Já na babete ve stránce http://jawik.netuje.cz/videa.php Proč je odkaz Já na babete?
(15) Osobně mi nevyhovuje ani nemožnost si cokoliv ve stránce označit. Rád si totiž při čtení označuji čtenou část textu.
Kocour
Profil *
Dobrý. Něco napravit jde ale stěmi hodinami nevim. Zapoměl jsem napsat že je to optimalizované pro Mozilu. Nevík jak se to dělá aby to bylo pro všechny prohlížeče stejné. Nejsem zase mistr jako ty abych to zvládal.
Keilew
Profil
Kocour

1) Hrubek nesčetně, děsný!
2) Že je neděle a půl jedenáctý, to mi nemusíš psát, já to vím.
3) Proč používáš .bmp?
4) proč mícháš table layout s kaskádovým?
5) Proč mícháš kaskády s tagy <font> apod.?
6) grafické pojetí se mi nelíbí, je to příliš těžkopádné, nekvalitně zpracované fotky apod.
Kocour
Profil *
IE je až 4 z 6 nejpoužívanějších prohlížečů a Mozila FireFox v keré to jde normal je nejpoužívanější. Mno nevim jak bych udělal klikací hlavičku. ve style asi těžko co ? mistře ?
Kocour
Profil *
Tak k:
1) Na hrubky seru kdo se v tom má furt srát v Čj nevinikam tak mi to nevyčítej¨
2) mno a co co já stim koho zajímá že tebe to nezajímá někdo to třeba honem neví co je za den
3) .bmp tam mam 1 páč jpg nefachá, mno bmp je i lepší tak nevim co řešíš grafiku :-D
4) kde ??? je to možné
5) font v css fakt netušim co to meleš to tam takhle nemam
6) tak něco udělej jinčího v Photo filtru. nebop mi grafiku navrni chytráku.

Bože s váma je jednání jak s kreténama řikam vyřešit ne mi sem napsat píčušišky a dál nic ak sem rovou nic nepište a je to. Nenamáhejte se když neumíte ani číst !. BOŽE TADY TO JE DĚS A HRŮZA S VÁMA.
Kocour
Profil *
Mno jo pán se nevizná. Tenhle web je pro motorkáře na strojích JAWA. nevyčítam ti to ale mohl bys vědět že barva v které mam web je ORIGINAL ZÁKLADNÍ BARVA JAWY.Tak jestli máš lepší nápad jak využít tuhle barvu s jinámi obrázky a zpracováním. Klidně mi ho napiš na ICQ nebo sem. Pokud nejsi tedy tatrman co jenom zakritizuje řekne všechno co chce a nci víc nehelpne. tož to dělaj ty namachrovani borci co kecat umi a ***** pomoci.
Petr Tichý
Profil
Kocour
Jsi jenom arogantní hovado, které si nazaslouží pomoci. Za takový audit, jaký ti napsal Mistr, se i platí.
Michalek
Profil
Je to krásná stránečka, ta jawová barva, ty chybičky, no super! JAk dlouho trvá, než se taková stránka udělá?
Omlouvám se.
Kocour
Profil *
Kdybys te uměli aspo doprdele už číst !!!! 1 novinka
tak si asi přečtu a zpočítám . něco přez 3 měsíce a furt se na ní dělá. Hm jestli se i platí ty kreéne tak at sem nic nekydá a řiká si za kolik aspon vydělá. Nemůžu ze to že je ochotný říct svůj názor na stránku. Hold číst neumíte tak mi pomozte s tim. To dokáže každej ***** říct tohle a tohle a tohle se mi nelíbí a nic víc. Psal jsem že stim chci pomoc ale od vás ai těžko když jste tupý hovada viz. výšše.
Michalek
Profil
Poprosíme pana moderátora o zamknutí, nebo budeme ještě čekat na kočičí výkřiky?
Kocour
Profil *
Helďte já chtěl zkritizovat a pomoct vy sice zkritzujete to jo proti tomu nic nemam ale helejdtě ten 1 příspěvek kdyžtak není ode mě musím si to z bratrem ještě vyřídit to víte co dokáže hehe. Omlouvám se za něj. Byl byl rád kdyby mi stím fakt něškdo poradil. Díky.
Romanticka
Profil
ban na mesic
Kocour
Profil *
??? nechápu za co ? nemůžu za to že dementní bratr se mi hrabe ve věcech na webu. Ban mi pls nedávej.
Jan Rippl
Profil *
Kocour: No párkrát jsem se také dostal na tomto fóru do konfliktu s některými uživateli, ale při pročítání tohoto vlákna si myslím, že pokud bych byl moderátor fóra jak psat web, tak bys okamžitě LETĚL!!!. Za to, že jsi hotntot, nikdo z nás nemůže. A ty tvý vulgární výlevy jen nasvědčují tomu, že zřejmě pocházíš z velmi zapadlého kraje...

Jestli jezdíš na těch tvých strojích stejně jako se vyjadřuješ a píšeš, tak to abych začal chodit pěšky...

Stránky komentovat nebudu. Ne že by byly dobrý nebo špatný, ale u tebe to nemá smysl.
Kocour
Profil *
Hm tak díky. Jste moc super kamarádi. Já nemůžu za to že vy jste furt stejný idioti !!! slušně se vás ptám pohodička a najednou super odpoved tak si prosítám a chci to prsavit u poloviny to jde ale u polovny ne jak to ? že bych stim si nevěděl rady. jéé ale já se jich ptal i jak to popř. spravit. hm nikdo nenapíše tak co mam jako dělat ? učit se celý php jak magor abych si udělal v poho stránky ? NA TO SE TI VYSERU MILEJ ZLATEJ.
Kocour
Profil *
Mno nic pomoc od vás už chctít nebudu páč u vás to nemá cenu. Ještě něco uvidíte !! za 3 roky si vzpomenete. Mno možná i dřív pokud jednoho *H* seženu. Se pak budee divit :-D
tiso
Profil
Kocour
1. dnes sa stránky robia inak
2. PHP zvládajú i dievčatá
3. dúfam že teraz máme od Teba 3 roky pokoj
Mistr
Profil
Amen.
Jan Rippl
Profil *
PHP umět nemusíš. Každá internetová stránka nemusí být dynamicky generována. Pro začátek by stačilo naučit se základy HTML. Pokud se to naučit chceš, můžeš navštívit www.jakpsatweb.cz, či jiné stránky tohoto typu. Pokud ne, můžeš někoho požádat (slušně), nebo si najmout firmu. Můžeš využít předdefinovanou šablonu zdarma, nějakou hotovou si koupit, můžeš použít Opensource CMS, nebo použít nějaký editor vhodný pro začátečníky.
Gekon
Profil
Romanticka
Tohle bych ani nebanoval, to bych rovnou střílel.
Railbot
Profil
No co. 14ti letý vidlák s holinkama od hnoje a slámou za uchem, co jezdí na takovém kusu šrotu, jiný projev se snad ani nedal čekat. Za ty 3 roky se u něj možná vyvine první náznak rozumu a návyk slušného chování.
Mistr
Profil
Petr Tichý
Děkuji.
Keilew
Profil
...asi jsem ho naštval:-)) Já nechtěl, psal, že to chce zkritizovat z hlediska funkčnosti a zpracovanosti. Já za to nemůžu, že tomu nerozumím:-)
Flip
Profil
Railbot
No co. 14ti letý vidlák s holinkama od hnoje a slámou za uchem, co jezdí na takovém kusu šrotu, jiný projev se snad ani nedal čekat. Za ty 3 roky se u něj možná vyvine první náznak rozumu a návyk slušného chování.
Pozor taky jsem vidlák z vesnice, s holinkama a kurama na zahradě... sice nemám 14let... ale na vesnici to nesváděj... znám plno dementů z města, kteří by byli schopní něco, tak "NO BRAIN" napsat! ...
Petr Tichý
souhlasím s Petrem... arogantní hovado....
Kocour
Profil *
hm a co dál pomůžete mi na ICQ: 207-395-936 prosím ,???
Petr Tichý
Profil
Kocour
Naivko ;o)
Keilew
Profil
Fajn pošli složenkou 250Kč/hod. a budu se ti věnovat tolik hodin, kolik si zaplatíš...
Některé lidi to tady totiž živí a ostatní můžou bejt jen rádi, že jim tito profíci (tím samozřejmě nemyslím sebe!) pomůžou a poradí. Avšak jen vrámci tohoto fóra a víceméně navedením. Důležité je totiž najít cestu. Zbytek si člověk může hravě dostudovat sám. Takže moje rada v hranicích toho, co jsem napsal, je tato: nastuduj si pečlivě www.jakpsatweb.cz a pak se ptej na věci, který ti nejsou jasný, pokud tím míníš "ztrácet" čas. Pokud chceš web a nechceš být nutně jeho tvůrcem a ani se nezajímáš o tento obor, tak si ho kup nebo třeba vygeneruj přes nějaký estranky.cz apod. Zvládne to i totální poleno a dá se na to koukat.
Petaan
Profil
Kocour
Ty si myslíš že ti ještě potom co jsi tu všechno napsal někdo s něčim pomůže ??? Dovol abych hodil výtlema a spadnul ze židle :D:D
Jsi normál ???
Kocour
Profil *
Mno jsem normal ale yty jsi asi ***** páč neumíš ani číst .....A kdyžtak navíc věci co nejsou v html ale v php tak ty tu nejsou hovado !!!
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0