Autor Zpráva
zuzu
Profil *
Ahoj, mohly by jste mi prosím někdo vyjádřit svůj názor na moje osobní stránky? Jestli máte k něčemu výhrady, tak prosím napište k čemu....teda, ještě není vše dokončeno..ale to snad nevadí..dík moc.
www.zuzanakorcakova.ic.cz
Mistr
Profil
zuzu
Jednou téma stačí.
zuzu
Profil *
ani nevím na co jsem klikla že to tam je dvakrát...:))
Mistr
Profil
zuzu
(1) V pozadí se začíná obraz opakovat, což, myslím, není úplně šťastné.
(2) Na čele hlavy je psáno Neděle 31-břez-07 15:30. Dneska je ovšem pondělí 9. dubna...
(3) Soupis v levé části je menu? Pak nefunguje ani jeden odkaz. Pokud tento soupis obsahem webu být nemá, pak bych jej přemístil na nějaké jiné místo. V levém sloupečku uživatelé totiž velmi často očekávají menu.
(4) Hlavní souvislý pás textu by, podle mého, zasloužil trochu provzdušnit (mezerami). Občas se v něm vyskytují i prohřešky vůči pravopisu.
(5) Názvy stránke je vhodné psát bez mezer. Pak nevznikne toto: http://www.zuzanakorcakova.ic.cz/odkazy%20z%20indexu/webdesing.htm
(6) Proč je položka Web design v hlavičce psána s velkým počátečním písmenem, kdežto ostatní položky s počátečním písmenem malým?
(7) Není vhodné podtrhávat to, co není odkazem. Viz stránka http://www.zuzanakorcakova.ic.cz/odkazy%20z%20indexu/zuzanakorcakova.h tm
(8) Ve stránce http://www.zuzanakorcakova.ic.cz/odkazy%20z%20indexu/necomalozmedilny. htm mimo jiné píšeš Veškeré dotazy vám ráda zodpovím elektronickou poštou. Proč zde ale tedy e-mail není okamžitě uveden? Ať návštěvník nemusí ztrácet čas a lítat po webu kvůli shánění mailové adresy.
(9) Proč na jednotlivé webové adresy ve výpise odkazů - http://www.zuzanakorcakova.ic.cz/odkazy%20z%20indexu/odkazy.html - nelze klepnout?
(10) Je vhodné, což Ty jistě jako autorka webových stránek víš, aby všechny stránky daného webu měly jakýsi jednotný "ksicht" či nějaké výrazné společné prvky. Obávám se ale, že u Tebe se jednotlivé podstránky výrazně liší od stránky titulní.
Peca
Profil
nabízím zhotovení webové prezentace podle nejmodernějších trendů a standardů
Kladu důraz na přístupnost použitelnost (na webu se dokáže pohybovat i internetový laik) sémantický a validní kód

To má být pokus o vtip? Víš vůbec, co ty pojmy znamenají?
něco málo z mé dílny - proč jsem tam nenašel jediný výtvor?
Schválně zkuste porovnat text:
http://ludek.biz/web/webdesign
http://www.zuzanakorcakova.ic.cz/odkazy%20z%20indexu/necomalozmedilny. htm
http://www.flashstudio.cz/graficke-navrhy.html
Najděte tři rozdíly...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0