« 1 2 »
Autor Zpráva
l007
Profil *
Další pokus o návrh grafického studia. Prosím, buďte upřímní, napište mi, jak na vás působí vzhled a hodnocení x/10. Předem děkuju.

Adresa návrhu http://lotty22.wz.cz/free2.jpg
Petr Tichý
Profil
Působí to na mě nemoderně, neuceleně a nelíbí se mi barvy. 2,5/10
Lexter
Profil
Tak tak, myslím, že je to stále to samé, jen v křiklavějších barvách. Toto frčelo tak před deseti lety. Zkus něco honosněšího a ukládej návrhy třeba v neztrátovém png, bez rozmáznutí se nám to hodnotí lépe :). V podstatě mi vadí tohle:

Je to minimalisticky provedené, tak aspoň mi to na mém monitoru připadá. Ovšem text, ten je problém. J e příliš veliký a humpolácký. Ostatně jako celý návrh. Dávám 2/10 možná za snahu udělat něco dalšího. Zkus se inspirovat po css galeriích nebo na portku někoho z nás . Inspirace je všude dost, chce to je chytit tu psrávnou a dát jí formu.
l007
Profil *
Petr Tichý
nelíbí se mi barvy
A já myslela, že ta oranžová bude fajn

Takže se chci zeptat ještě jednou....
1) Jak to zmodernizovat?
2) Jak udělat z toho celek?
3) Jaké zvolit barvy?
l007
Profil *
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na to menu. Když najedete na text v liště, přebarví se vám obrázek. Při načítání další stránky se na tom obrázku objeví rozcestník. Myslíte, že by to tak nějak mohlo být?
Lexter
Profil
1) Inspirace a chodit po modernějších stránkách a učit se.
2) Tohle je dosti hloupá otázka. Jak jinak, než udělat to jinak.
3) To my ti neporadíme.

Oranžová je hezká barva, ale ne, když je vecpanná všude. K ní se hodí například černá, ta hezky ladí. Děj tomu ucelenější formu. Uzavři to do jedné buňky. Sakra teď mě napadá, že být kluk, tak to dostaneš naplno, myslím kritiku :D
Petr Tichý
Profil
l007
Neřekl jsem, že se mi nelíbí oranžová. Líbí, pokud se použije s rozmyslem.
Zmodernizovat? Zařít znovu.
Barvy používat s rozmyslem a více odstínů.
Slovem celek jsem se možná vyjádřil špatně. Jakýstakýs celek to je.

http://moderniweb.cz/ - inspirace k nezaplacení :o)
Lexter
Profil
Ale abych měl být přísnější, tak bych musel říct, že je tu také nedostatech schopnotí. Promiň, ale takhle nějak to vidím...
l007
Profil *
Lexter
Oranžová je hezká barva, ale ne, když je vecpanná všude. K ní se hodí například černá, ta hezky ladí.
Myslíš, že by tam šla třeba taková listová zelená?

Sakra teď mě napadá, že být kluk, tak to dostaneš naplno, myslím kritiku :D
Tak ještě, že nejsem.
Smajchl
Profil *
S tim menu to pujde udelat, pomoci png, ale uzijes si praci aby to fungovalo v IE6

A ten design mi prijde:
1. maly jako celkove - udelej to na 750px sirku
2. pismo neni pekny
3. neni pekny to jak se tam ty prvky nelogicky prekryvaj
4. nahore jak je napis "Obevujte s nami svet", tam to vypada jak spatne oscanovany, ale to asi neni zamer
5. oranzova je fajn, ale tyhle odstiny sou moc vyrazny, s tim si to chce pohrat a mit na to cit (kazdej monitor je jinej a ja mam zrovna LCD takze mozna to neni tak hrozny - ale kvalitni LCD takze na tom neco bude)

to je asi vse :-)
Lexter
Profil
Hm hm, listová zelená, pokud by byla obsažena v obrázku, možná jo, ale jen možná. Pokud chceš celkové ladění barev. Tak bych pro tvé studio, pokud ho chceš mít mermomocí takové, tak orančová tak ve třech odstínech. Trochu černé. Tu listovou? nevím asi bych ji do toho moc nepletel. pokud by oranžová byla obsažena v nějakých boxech, tak určitě.....

To že tady píšu takové hovadiny, se dá vysvětlit tím, že my ti tady přesnou radu v tomto asi nedáme. Barvy jsou na každém z nás a výběr dává dost zabrat. existuje hodně online nástrojů pro volbu barev.
Smajchl
Profil *
http://moderniweb.cz/ - inspirace k nezaplacení :o)

Jo docel dobrej zaklad, ale ty stinovany prvky bych si odpustil, to je sileny, jak se kazdej snazi aby to vypadalo jako windows vista, protoze to je ukazka toho jak je to moderni - pritom se mi to vubec nelibi a nejsem sam.
Lexter
Profil
Smajchl

A to tě asi nenapadlo, že insiprace má být obsah že? ....... :(
Smajchl
Profil *
Lexter

ne, ja to necet :-) ale jestli to ma byt o webdesignu, tak by mel bej vzorovej i vzhled ty stranky ne?
Petr Tichý
Profil
Smajchl
Až mi ukážeš takovýto nebo podobný design od Madea, který si maloval ty, tak budu brát tu tvoji poznámku vážně.

Ano, myslel jsem obsah, ale i samotná galerie je supr.
Railbot
Profil
l007
Je to strašně malé a text příliš velký. Vypadá to humpolácky a děsně amatérsky. Zkus dávat ty obrázky na web alespoň v něčem nezkomprimovaném, u návrhu to každý pochopí. Protože ty jpegy jsou děs a hrůza. A barvy mi přijdou takové "vyblité".

Sakra teď mě napadá, že být kluk, tak to dostaneš naplno, myslím kritiku :D
Holka je snad od přírody něco méně schopného, že by bylo na místě šetřit kritikou a pokrytecky tvrdit "jo, to je dobrý", když to tak vůbec není? Máme rovnoprávnost, samá emancipace všude, tak jaképak rozdíly :)
Lexter
Profil
Railbot

V praxi to tak nefunguje :D. My jsme kluci, nadržení a snažíme se udělat dojem. Takový jsme už od pravěku Raile :D

Nvšim jsem si, že by jsme byli kdovíjak hodní, ale bejt to kluk, tak se s ním ani nepárám :D
Railbot
Profil
Smajchl
Jo docel dobrej zaklad, ale ty stinovany prvky bych si odpustil, to je sileny, jak se kazdej snazi aby to vypadalo jako windows vista
Podívej se, od kdy moderniweb funguje ty Windows Vista.
l007
Profil *
Díky za komentáře, budu se snažit polepšit se. Ale teďkom jde ještě o ten výběr barev, že?
Railbot
Profil
Lexter
My jsme kluci, nadržení a snažíme se udělat dojem. Takový jsme už od pravěku Raile :D
Mno. Snad jen s tím tvrzením, že jsme kluci bych s tebou souhlasil. To ostatní je už asi každého vlastní problém :) Tady jde o to, že pokud budeš na l007 šetřit kritikou, tak uškodíš hlavně jí.
Lexter
Profil
Smajchl

Přesně. Moderní web je praktickou kázkou webu, který standart splňuje a zvyšuje. Předveď ty něco lepšího a políbím ti nohy.

Marra

Chce to více tréninku. Já například deně udělám tak dva tři designy jen tak z toho důvodu, abych nevypadl a učil se stále nové techniky. Tady prostě musím stále opakovat: učit se, učit se a zase se učit :).

Railbot:

Já kritikou nešetřím jen ji podávám bv jiné formě, ale tohle je už silně OT, takže už pomlčím.
Railbot
Profil
l007
Například. http://wellstyled.com/tools/colorscheme2/index-en.html
Railbot
Profil
Lexter
Tak zkus dělat jen dva ty továrno a místo toho jednoho se doučit pravopis ;) *standard, denně*
Méně je někdy více. Chtělo by to spíe kvalitu a ne kvantitu kolego.
Lexter
Profil
Railbot

A zase v OT diskusi. Nikdy jsem se netajil tím, že text prostě nezvládám a bohužel nemám tolik času jako ty, abych se na něho mohl zaměřit. Víš aby jsi se ty mohl učit pravopis a drbat tady každého na potkání, někdo holt musí pracovat ;)
Railbot
Profil
Lexter
Srandisto :) Nebýt svátek tak sedím v práci a kóduju. Já ten pravopis stihnul na základce, někdo holt ne a pak si dělá ostudu v diskuzích na netu no. Tak a už en on-topic pls :)
Smajchl
Profil *
Petr Tichý

Kamo ja nevim co to je design od Madea, ja nikdy "moderni" design nedelal, delal jsem treba tohle a ted pracuju na necem jeste lepsim ;-) Mě se to libi. Nelibi se mi Windows Vista, to je typickej priklad.
To samy muzu rict o dnesnich vyzvanenich (v mob. telefonech se vubec nevyznam) Mel jsem Nokii 1100 (byla nejlepsi) a vyzvaneni i ton SMS tam byl klasickej jako na vsech starsich Nokiich, pak sem ho stratil a k novymu pausalu jsem dostal i Nokii za korunu (nevim jaky ma oznaceni, ale ma barevnej display) a vsechny ty stary vyzvaneci tony tam sou predelany tak aby bylo slyset, ze to je MID (přidali tam ozveny atd.) a to je presne ta krec, jak se vsichni snazi aby to bylo moderni.

Priznavam, ze se od ostatnich asi lisim, ale nechapu okolni svet, staci si zapnou Ocko a uz je mi skoro blbe. :-( Tzn mam svuj nazor a ten se asi naprosto lisi od vetsiny, tak se asi nedomluvime :-) - uz se dal hadat nebudu a vratim se k praci..
Lexter
Profil
Railbot

Hádka jak má být :). Proč nezvládám text, to ti může být fuk, ale veř že na základce jsem občas poslouchal. Taky ti ještě můžu říct, že ač znám český jazyk, tak si po sobě text můžu přečíst třeba desetkrát , ale stejně opravím některé chyby a další tam těmi opravami nasekám. :)
Smajchl
Profil *
a sorry za OT :-/ Nevedel sem ze vam na tom tak zalezi
Petr Tichý
Profil
<ot>
Smajchl
Narážel jsem na velikou kvalitu designu Moderního webu, designu který má na svědomí Madeo.
Díky za výklad o mobilech. Já mám 3310 a vyzvánění 1 pípnutí + vibrace :o)
</ot>
Smajchl
Profil *
Petr Tichý

Jenom dodam neni to uplne hnusny, ale mam vyhrady a ted uz du vazne pryc :-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0