Autor Zpráva
kabukto
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

takze rad by som vam tu dal link na moju prvu takmer dokoncenu stranku....takze sa na nu pozrite a zhodnotte ju.PS:este chybaju rules ale to tiez casom bude.
Acci
Profil
* Nějaký rozmazaný text, moc se to nedá číst
* Mám jsem nezjistil, kde je menu
* "Rolovátko" by chtělo obarvit (nevím, jestli to ve Flashi jde)
To bude asi vše
Hanz
Profil
kabukto
>>> Chválím za to že se to nenačítá zese moc dlouho.
>>> Menu není podle mého moc dobré. Nejde na první pohled poznat že je to menu.
>>> Knihu návštěv by sis mohl udělat ve Flashi.

A nakonec jedna poznámka ke mně :o) --> je načase abych napsal článek o skinování komponent ve Flashi MX 2004 :o) --> to je narážka na ty tvé posuvníky.
Hanz
Profil
Jo a ješte jak psal Acci tak ten text. Vypni si Aliasing.
kabukto
Profil *
no to rolovatko myslim ze zafarbit nejde...: (.......ohladom toho menu no hej ale nakoniec si zistil to je hlavne : ) a rozmazany text s tym sa nieco pokusim urobit....dik za kritiku a co hovoris na ten design?
Hanz
Profil
kabukto
Snad jsem výše napsal že bych mněl napsat o skinování komponent článek --> z toho snad vyplývá že to jde.

U toho textu jak jsem psal vypni ten Aliasign
kabukto
Profil *
inak aliasing je off.....mozno je to tym ze je to arial a size 10 takze mozno!?
kabukto
Profil *
Hanz

nechcem tu pisat ako do chatu ale ked napisal ten prvy clowek tak som odpisoval a az ked som to poslal tak sa mi ukazali tie dalsie dva : ) takze tak
Martin
Profil
Mě se to vůbec nelíbí :)

Mám rozlišení 1280x1024 a ty písmenka vůbec nejdou přečíst i když se hodně snažim.
To menu je taky špatný, vadí mi to, že musim zjišťovat dost dlouho co v menu vlastně je
PUnkraC
Profil *
OK kabukto dobre ta ztrtkali..... :-) ale celkom sa to da na to ze je to tvoja prva stranka. akurat to menu fakt nie je nejaky moc velky vykvet. ani farebne sa to k tomu moc nehodi ako som ti uz pisal na icq. A ten banner sa ti lubi?
Kráťa
Profil
Aha, ono tam menu je, ale takové nějaké neviditelné. Vidět je, až když se na to najede tou zpotvořenou myškou.
To by možná nebylo od věci změnit, aby návštěvník nemusel hádat.
flz
Profil
- videl som predoslu verziu stranky, cize som menu spoznal :) daj vyssiu fps a do frame UP daj nazov tlacitka.
- v links mas chybu, ta adresa je www.unitedadmins.com :)
- dalej vec ktora sa mi najviac nepaci na weboch... sem tam anglictina, plz pis slovensky!
- urcite by som tam na viditelne miesto napisal aku verziu CS hrate
- som rad, ze tam nemate to, co tam ma kazdy... download veci ktore ma kazdy :)
- posledna vec, tomu menu zmen farby :)
cert
Profil *
IE nezobrazuje obsah ve frame, vsechno je v tahu ale ve firefox ok, neco s tim udelej.
Hanz
Profil
kabukto
No tak nevím kdy se k tomu článku o skinování dostanu takže ti to vysvětlím.
Dej File --> Import --> Open External Library --> A jdi do složky s nainstalovaným Flashem. Tam na User Configuration Backup --> jméno uživatele --> teď je pořád po jedné složce tak to rozklikávej --> ComponentFLA --> HaloTheme.fla

Cesty se můžou, ale lišit.

V té knihovně jdi na Themes a skopíruj složku ScrollBar Asset do knihovny tvého *.fla ve kterém máš ten komponent.
Teď můžeš tu knihovnu zavřít. A nakonec si překresli vše v té složce jak potřebuješ. Po spuštění té animace to bude vypadat tak jak si to nakreslíš. :o)
Boy
Profil
K designu: Je to strašně studený a to menu vůbec není povedené.......když na to najedeš, tak začne levitovat nějaký kus něčeho, co nevím, jak vypadá......jo a ty nadpisy, teda myslím to, co je má zvýrazňovat (designový prvek) je strašně velký a přemrštěný.....jinak koukám, že jsis pohrál akorát s designem.........jinak se mi to líbí a zvlášť ten kurzor.
Buksy
Profil *
de to,ale menu je brutal blbe
Milda
Profil *
Amatérský názor: nápaditý design i jednotlivé prvky včetně kurzoru - líbí se mi to. Menu je super, myslim, že návštěvníky kteří se obvykle na takové stránky dostanou to vůbec nemůže rozhodit.
Mě by se líbilo, kdyby se v horním obrázku po kliknutí udělal zásah (ten kurzor si o takovou kravinku skoro řiká :-)
xdejvid
Profil *
Myslim že to menu je špatný! Musim nejdřív přes všechno přejet myší, abych vůbec věděl, jaký tam jsou položky. To by mělo být vidět stále!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0