Autor Zpráva
mirecekp
Profil
Můžete mi napsat názory na stránky www.tj.zichovice.cz.
Pracují na redakčním s. Wordpress, a jsou v provozu skoro měsíc, mouchy stále dolazujeme.
Příjmem veškerou kritiku a návrhy...

Hodnoťte celkové uspořádání, přehlednost a grafiku. Popřípadě navrhněte nějaké zlepšení.
Děkuji
Lexter
Profil
http://www.muj-svet.eu/
Mistr
Profil
mirecekp
Prohlížím si stránky MSIE 6 SP 2 a napadá mě:
(1) V hlavičce používáš přiliš výraznou zelenou.
(2) Ve svislém menu nevidím, na které stránce se právě nacházím.
(3) Co to je za datum Únor 18th, 2007? Počešti to.
(4) Ve stránce http://www.tj.zichovice.cz/archiv/tj-zichovice-%e2%80%93plzen%e2%80%93 letna/ si pod formulářem oprav tegy na tagy.
(5) Jednotlivé podstránky se po volbě z horního menu poměrně dlouho načítají.
(6) V textu stránky http://www.tj.zichovice.cz/sponzori/ si oprav HASIT a.s. - Velké hydčice na HASIT a.s. - Velké Hydčice (a doplnil bych i mezírku mezi tečkou a písmenkem "s").
(7) Při pohledu na položky menu mě napadá: "B" družstvo nemá hráče ani nehraje mistráky? Já jen, že nemá žádné takové položky v menu.
(8) Ti hoši v pravém horním rohu jsou nějací rozmazaní, ne? Proč?
(9) Nezamlouvá se mi, jak horizontální menu ujíží, když na nějakou jeho neaktivní položku najedu ukazovátkem myši.
(10) Ve stránce http://www.tj.zichovice.cz/archiv/category/acko/soupiska/ se nenačítá snímek Štěpána Doubka.
(11) Nemáš k ispozici digitální fotoaparát? Já jen, že bys mohl udělat poněkud profesionálnější fotografie, než jsou ty stávající, vystříhané z jakýchsi větších fotek.
Vladosik
Profil
Tenhle web vidim snad uz podesaty v ceskych podminkach. Trochu upravenej free design... To jak se rozjizdi to horni menu je osklivy.
JohnyWalter
Profil *
Lexter: :-) Díky za reklamu, ale mam takovej pocit, že mirecekP to s tím předěláním toho freeDesignu maličko přepísk ;-)
JohnyWalter
Profil *
mirecekP: Jde to přece upravit i mnohem lépe nežli jen tak jak jsi to upravil :-) I když zrovna v některých případech je dobrý šablonu nechat tak jak je ;)
JohnyWalter
Profil *
mirecekP: jako bych to viděl tady :-) Dalo mi to, ale našel jsem tu šablonu i přímo pro WordPress, takže bych tam asi minimálně dole napsal, že to není Tvůj WebDesgin :-), ale já jen bránim tu šablonu páč ji používám taky ;-) A myslim, že je neslušný si ještě do CSS napsat, že Author jsi Ty, když jsi tam prakticky jen dole dodělal pár řádků, které jaksi... no ehm... jsou jasně vypovídajicí o tom, že je náhoda, že je ten web v kupě :-), ale víc tady už dneska spamovat nebudu ;) asik, pokud něco nevyhrabu ještě ;)
Vladosik
Profil
JohnyWalter
Nemas ty nahodou na www.muj-svet.eu taky uvedeno v paticce, ze jsi autor?:-D

Jinak web, ktereme se povedlo hezky upravit tento design (podle me) je http://www.kajinek.org/
JohnyWalter
Profil *
Vladosik Ne tak doslova :-) Je tam napsáno jen Design by muj-svet.eu ;-), takže to ale nikomu nepřivlastňuju :-) možná trošku jen tomu muj-svet.eu ;-)
JohnyWalter
Profil *
Sem si to nechal krapet otestovat :-) až na těch 142 chyb v HTML to je pro mě dobrej výsledek ;-)
Vladosik
Profil
JohnyWalter
Ne tak doslova :-)
Ja bych rekl, ze to doslova je:-)) Kdyz vidim "design by neco", tak si myslim ze to "neco" to taky vytvorilo... Ale vzdyt je to sum a fuk:-)))
Lexter
Profil
Tak já to rozsoudím. Oba dva jste si přivlastnily design, který váš není... :D
JohnyWalter
Profil *
Lexter: Ale já to nezapírám ;-) Páč nejsem zase tak výdělečně činnej, abych si vidělal se školou i prachy třeba na design od Tebe :P
Lexter
Profil
O to přece nejde.... Jde o to, že jste vzali cizí design. Což o to, bylo to "fríčko" ale odkazy jste si změnily. Takže si každý myslím, že jste schopnější, než jste. A autor utrpěl. Že já se vůbec zaplétal. mám tě odkázat na náš poslední skype rozhovor? http://data.ljt.cz/texty/rozhovor.html
JohnyWalter
Profil *
Lexter: To víš, když mě Tvůj skvělí přítel Ropro vykládá kraviny, kta se nediv, že jsem neměl ani nejmenší náladu se s Tebou bavit... Btw. o tom, že tam ten rozhovor je to vím ... protože Ropro je děsně inteligentní a všechno mi napsal ... Jinak ono když o někom řekneš, že Tě napadá z toho, že kradeš designy, když se to k Tobě dostane přes 13 letýho kluka a Ty tomu věříš, tak to je marný ;-) Jediný co jsem napsal, že nechci nic kupovat, protože nechci koupit nechtěně freedesign a vůbec nikoho jsem nejmenoval, takže si laskavě ten rozhovor smaž a vyřiď si to s ním a ne semnou.
Lexter
Profil
Mno pokud chceš, mé skype asi znáš, ale abych to ještě zde uvedl na pravou míru. Repro odkázal na mě jako na někoho, kdo dělá do webdesignu a ty jsi řekl, že lidi jako my většinou kradou. Ano tak jsi to řekl, já jsem žádal o vysvětlení diskuse přímo tebe a ty jsi na mě nesmyslně vyjel. nemám rád takové lidi a pak mi docela pomáhá Hulánův přístup. Tvrdil jsi, že si raději koupš design a tady zase tvrdíš něco jiného. Takže já přestanu psát do této diskuse a abych to tu nezahlcoval kdejakým flamem a ostatní si můžeme vyříkat na skype. Teď jsem i na ICQ- 429042292
JohnyWalter
Profil *
Ok.
mirecekp
Profil
Moc se omlouvam že nereaguji když jsem to založil, ale neměl jsem dřív čas.
- To poskakující menu beru za dobrej nápad - opraveno ;-)
- Lepší fotky v galerii nezáleží na mě - ale informaci předam
- Fotka která se v soupisce nezobrazuje tam ani neni...nebyla dodána
- ty fotbalisti co jsou nahoře jsou opravdu neostrý... když seženu lepší vymenim je. byla to rychlovarianta

A ted k tim krádežím.
- Netvrdim že sem to celý sepsal od první tečky. Ten freedesign mi byl předlohou ale neni ukradenej a pokud vám to tak přijde tak se omlouvam. Stránky co tu uvádíte a mají "podobný" vzhled jsem vyděl poprvé - ten templet jsem stahnul přímo z wordpressu.
- Jinak zaplaceno jsem za něj nedostal takže jsem ani nikoho o zisk nepřipravil.
- A snažil jsem se nepřipravovat ani sebe o moc času takže jsem hledal nejvhodnější templ a ten jsem si upravil k obratu svému a lidí co tam přispívají a píší články.

Jinak beru další kritiku a docela bych bral i radu: jak udělat aby rohy v horním menu byli pěkně zakulacený- jako to mam v mozile přes mozzila haček... vym že si musim udělat obrazek ale nějak jsem ho tam nedokazal vložit. Jako border-top o 8px tlouštce a podkladem mu dát ten obrázek...ale prekticky to nefungovalo ...tak nevim
Lexter
Profil
Zakulacené? To je záležitost CSS3, ale takto se to ještě řešit nedá, takže to udělej obrázkem.
Mistr
Profil
mirecekp
http://css.interval.cz/clanky/kulate-rohy/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0