Autor Zpráva
niCe
Profil *
Zajímal by mě váš názor na můj web. Jen pro zajímavost, jde teprve o muj druhý projekt a k tvorbe jsem používal jen poznámkový blok a malování, takže chápu, že zdrojový kód vypadá nevzhledně, ale k nějakému uspořádání se snad časem dostanu. Děkuji za vaše názory, přeju pěkný den.
Vladosik
Hm, a co takhle nejaky odkaz:-D
niCe
Profil *
lol a sakra :)

http://iviva.co.nr
Lexter
Mno co ti mám říct. mě se t o líbí, ale blbne ti kódování a ty rámy? Mno že se nestydíš u takovýho webu je nasadit v takové míře ;)
YoSarin
Lexter
IMHO jsou tam ty rámy jen kvůli hostingu...
YoSarin
niCe
Jinak taky nějak nevím co na to říct... na pohled hezké... ale takové nějaké bez emocí... no což - je to web s informacema a ne "blogísek" takže je to dobře. Je to prostě čisté a přehledné... I když čisté - možná až moc čisté - sterilní...
Lexter
Mno tak to trochu nechápu. Web se hodí na jednu doménu, ale autor na něho dá odkaz z jiné domény, kde je ta první doména umístěna v obřím rámu....... To je zase nějaký systém jako er.cz? Podle mě zcela na prd.
YoSarin
Lexter
Je to podobné jako třeba domény 2. řádu na .tk - někomu se třeba nelíbí fádní wz.cz, nebo (v tomhle případě) ta relativně dlouhá adresa...
Nebo změníš hosting (jdeš za lepším) a nechceš aby si toho návštěvníci zvyklí na jednu adresu všimli.
niCe
Ano přesně tak, je to redirect. Teď si vyřizuju vlastní doménu, ale prozatím je to řešené na freehostingu s ne zas tak atraktivní adresou, takže je to přesměrováno z freedomain.co.nr. Ten rám je ale jejich výmysl, jde o cloaking.
Lexter
aha no tak to jo, ale i tak mi to přijde humpolácké a nepraktické.

Mimoto podíval jsem se na zdroják samotné stránky v rámu. Je to samá tabulka, zkus CSS.
quinux
niCe
font-size:6.5pt to mluví samo za sebe. Jestli chceš, aby si na tom webu nikdo nic nepřečet, tak můžeš to micropísmo nechat a máš to jistý. :/
niCe
Chápu, že je to malé, ale u výpisu desítek klipů použít větší písmo by bylo ještě více nepraktické. Navíc ten web není ani tak moc na čtení. U delších článků je malé písmo určitě na obtíž, ale myslím, že v tomhle případě jde spíš o maximální přehlednost. Mohl bych to zvětšit o půl bodu, ale pak to už působí nemotorně.

K tomuhle bych měl ale jeden dotaz. Je lepší používání px nebo bodů, aby v různých rozlišeních zůstal poměr velikosti zobrazovaného textu stejný?
quinux
niCe
ale u výpisu desítek klipů použít větší písmo by bylo ještě více nepraktické
To není pravda, podívej se na jiné weby s výpisy desek a uvidíš, že větší písmo není vůbec problém.

ale myslím, že v tomhle případě jde spíš o maximální přehlednost
Přehlednost se použitím malého písma spíše snižuje.

K tomuhle bych měl ale jeden dotaz. Je lepší používání px nebo bodů
Ani jedno. Nejlíp je použít relativní jednotky jako "em" nebo "%".
Icepoint
dost dlouho se mi nacitali obrazky ... a to jsem pripojenej na optice !!!
niCe
Je to dost pomalej freehosting, a to mám relativně rychlej kabel...

Ne, vážně, s tím bude třeba něco dělat.
Ten freehosting je zatím prozatímní. Navíc obrázky se načítají z více umístění, nejsou umístěny na mém serveru :) Takže tady s tou rychlostí to bude něco.
niCe
Tak jsem si pročetl názory na snad tisíc webů v téhle diskuzi a vzhledem k tomu, že tu jde vždy téměř o jedny a ty samé chyby, z nichž některé byly i na mém webu, tak jsem opravil co šlo. Pokud tedy pomineme zdrojový kód a velikost písma, moc rád bych chtěl znát váš názor na obsahovou část webu, zda-li vám vše funguje tak jak má. Za každou připomínku budu nesmírně rád, protože si myslím, že web je teď tak akorát zralý na "konfrontaci" ! Tak snad se tu objeví nějaká konstruktivní kritika.

Předem děkuji za vaše odpovědi, přeji pěkný den :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0