Autor Zpráva
niCe
Profil *
Zajímal by mě váš názor na můj web. Jen pro zajímavost, jde teprve o muj druhý projekt a k tvorbe jsem používal jen poznámkový blok a malování, takže chápu, že zdrojový kód vypadá nevzhledně, ale k nějakému uspořádání se snad časem dostanu. Děkuji za vaše názory, přeju pěkný den.
Vladosik
Profil
Hm, a co takhle nejaky odkaz:-D
niCe
Profil *
lol a sakra :)

http://iviva.co.nr
Lexter
Profil
Mno co ti mám říct. mě se t o líbí, ale blbne ti kódování a ty rámy? Mno že se nestydíš u takovýho webu je nasadit v takové míře ;)
YoSarin
Profil
Lexter
IMHO jsou tam ty rámy jen kvůli hostingu...
YoSarin
Profil
niCe
Jinak taky nějak nevím co na to říct... na pohled hezké... ale takové nějaké bez emocí... no což - je to web s informacema a ne "blogísek" takže je to dobře. Je to prostě čisté a přehledné... I když čisté - možná až moc čisté - sterilní...
Lexter
Profil
Mno tak to trochu nechápu. Web se hodí na jednu doménu, ale autor na něho dá odkaz z jiné domény, kde je ta první doména umístěna v obřím rámu....... To je zase nějaký systém jako er.cz? Podle mě zcela na prd.
YoSarin
Profil
Lexter
Je to podobné jako třeba domény 2. řádu na .tk - někomu se třeba nelíbí fádní wz.cz, nebo (v tomhle případě) ta relativně dlouhá adresa...
Nebo změníš hosting (jdeš za lepším) a nechceš aby si toho návštěvníci zvyklí na jednu adresu všimli.
niCe
Profil
Ano přesně tak, je to redirect. Teď si vyřizuju vlastní doménu, ale prozatím je to řešené na freehostingu s ne zas tak atraktivní adresou, takže je to přesměrováno z freedomain.co.nr. Ten rám je ale jejich výmysl, jde o cloaking.
Lexter
Profil
aha no tak to jo, ale i tak mi to přijde humpolácké a nepraktické.

Mimoto podíval jsem se na zdroják samotné stránky v rámu. Je to samá tabulka, zkus CSS.
quinux
Profil
niCe
font-size:6.5pt to mluví samo za sebe. Jestli chceš, aby si na tom webu nikdo nic nepřečet, tak můžeš to micropísmo nechat a máš to jistý. :/
niCe
Profil
Chápu, že je to malé, ale u výpisu desítek klipů použít větší písmo by bylo ještě více nepraktické. Navíc ten web není ani tak moc na čtení. U delších článků je malé písmo určitě na obtíž, ale myslím, že v tomhle případě jde spíš o maximální přehlednost. Mohl bych to zvětšit o půl bodu, ale pak to už působí nemotorně.

K tomuhle bych měl ale jeden dotaz. Je lepší používání px nebo bodů, aby v různých rozlišeních zůstal poměr velikosti zobrazovaného textu stejný?
quinux
Profil
niCe
ale u výpisu desítek klipů použít větší písmo by bylo ještě více nepraktické
To není pravda, podívej se na jiné weby s výpisy desek a uvidíš, že větší písmo není vůbec problém.

ale myslím, že v tomhle případě jde spíš o maximální přehlednost
Přehlednost se použitím malého písma spíše snižuje.


K tomuhle bych měl ale jeden dotaz. Je lepší používání px nebo bodů
Ani jedno. Nejlíp je použít relativní jednotky jako "em" nebo "%".
Icepoint
Profil
dost dlouho se mi nacitali obrazky ... a to jsem pripojenej na optice !!!
niCe
Profil
Je to dost pomalej freehosting, a to mám relativně rychlej kabel...

Ne, vážně, s tím bude třeba něco dělat.
Ten freehosting je zatím prozatímní. Navíc obrázky se načítají z více umístění, nejsou umístěny na mém serveru :) Takže tady s tou rychlostí to bude něco.
niCe
Profil
Tak jsem si pročetl názory na snad tisíc webů v téhle diskuzi a vzhledem k tomu, že tu jde vždy téměř o jedny a ty samé chyby, z nichž některé byly i na mém webu, tak jsem opravil co šlo. Pokud tedy pomineme zdrojový kód a velikost písma, moc rád bych chtěl znát váš názor na obsahovou část webu, zda-li vám vše funguje tak jak má. Za každou připomínku budu nesmírně rád, protože si myslím, že web je teď tak akorát zralý na "konfrontaci" ! Tak snad se tu objeví nějaká konstruktivní kritika.

Předem děkuji za vaše odpovědi, přeji pěkný den :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0