Autor Zpráva
Streamer
Profil
Adresa webu: http://www.chill.sk/forum

naproramoval som si vlastne forum ktore ide konkurovat jaknaweb.com :-D , taka alternativa ktora sa dufam uchyti... vela veci este pribudne, smajliky a podobne... zatial chcem len to dostat do povedomia ludi....

pisat mozu ale len registrovany... ale ak napise clovek aspon jeden clanok do poratlu moze zobrazovat svoj banner aj v diskuii pri kazdom svojom prispevku... tak myslim ze je to zaujimavy napad a ze sa vam to bude pacit....

forum uz funguje takze mozete diskutovat :-D
Lexter
Profil
Stejný problém jako na celém portálu, jsem totálně zmaten a nevím kam kliknout.
Lexter
Profil
Mimoto, neuspěješ pokud nenabídneš něco extra hafo čupr skvělého, co tam lidi nažene třeba odsud.
Streamer
Profil
kazdz kto napise aspon jeden clanok moye mat pri prispevku vlastny banner... to by mohlo niektorych navnadit
Lexter
Profil
Oj to by bylo skutečně pozoruhodné, až by se za čas fórum jen hemžilo reklamou.
Streamer
Profil
Oj to by bylo skutečně pozoruhodné, až by se za čas fórum jen hemžilo reklamou.
no tak treba skusat nove veci a koncepty.... :-D
Lexter
Profil
Věř mi, že tady je konkuirence více než převažující. Tohle fórum zatím nemá moc úspěchu ani na život, natož delší přežití.
Streamer
Profil

Věř mi, že tady je konkuirence více než převažující. Tohle fórum zatím nemá moc úspěchu ani na život, natož delší přežití.

spustil som ho pred piatimi minutami a uz zanika... ako to mozes hned vediet.. ponuka nieco nove co ine fora nie... casom sa ukaze
Lexter
Profil
Ani ne, protože osobně nevidím důvod, proč bych chodil k tobě, když tady je ráj. Co mi nabídneš? Zaplatíš? Nikdo ze zdejších zkušených tvůrců nebude mít chuti se ti tam do diskuse zapojit a to je kámen úrazu. jediný kdo tam bude občas radit budeš ty a tvoji známý. proto jsem zrušil své fórum a zachoval jen takovou osekaninu, kdyby se jen někdo chtěl na něco zeptat.

Mimoto nevím proč chceš konkurovat www.jaknaweb.com (partě riperů a odkazovníků :))
Mistr
Profil
Streamer
pisat mozu ale len registrovany... ale ak napise clovek aspon jeden clanok do poratlu moze zobrazovat svoj banner aj v diskuii pri kazdom svojom prispevku
Obávám se, že pokud bych neprošel touto Tvojí instruktáží, na Tvém webu bych to tedy nepochopil. Chvilku bych tam bloudil a bloumal a nakonec bych to celé asi vzdal a šel někam jinam.
Casero
Profil
Streamer
Myslím, že to není ani moc dobré, rozdělit uživatele do dvou fór => pomalejší odpověd, méně hlav, méně vymyslí...prostě je lepší, když sou všechny hlavy nakupeny zde...
Keilew
Profil
Zmatek, zmatek, zmatek...
Railbot
Profil
Opravdu hodně chaotické. Stačil pohled několik sekund a šel jsem pryč. Pamatuj, že v jednoduchosti je síla.
Romanticka
Profil
Je to graficky vcelku dobre vydarene, ale take sem mel problemy se zorientovat. Je to takove na jedno brdo :) Clovek nevi kam kliknout. Musel by tim webem prochazet delsi dobu aby si zvykl.
Romanticka
Profil
Railbot
mas pravdu :) V jednoduchosti je sila. Viz moje portfolio :p
Lexter
Profil
Romanticka - Roman, měl by jsi se rozhodnout na jakou stranu barikády se postavíš :D
Railbot
Profil
Romanticka
No jo, hned sis tam musel postnout web, zpětky odkaz se vždy hodí, že :)) Ale vtipné je, že na odkaz tvé stránky jde sice kliknout, ale odkaz nefunguje. Nevím, možná jsem klikal nějak špatně :)
Romanticka
Profil
Railbot
A kde jsi klikal? V detailu clena? Tam to prece jde. Mozna si zkus zapnout monitor :))
Railbot
Profil
Romanticka
Ne, v hodnocení stránek. Nějaké téma či co.
Romanticka
Profil
Railbot
to je mozny, asi preklep
one_k
Profil
Myslim ze uz jsem to konecne pochopil.

Streamer chce konkurovat jaknaweb.com a proto take ta neprehlednost. Kouknete se na jaknaweb.com - ten je neprehledny jeste vic.
A jak znamo spravna konkurence musi vzdy prevzit neco ze sveho "idolu".
Proto drzim palce a verim, ze brzy jaknaweb predcis.
Akorat by mne zajimalo jakym zpusobem urcis, zda si ho predcil?
Railbot
Profil
one_k
Jaknaweb není nepřehledný. A už vůbec ne víc jak tato slátanina. To zase přeháníš.
one_k
Profil
Railbot
Na prvni pohled mi to tak prislo. A nez prisel druhy pohled tak jsem oba weby zavrel;)
Streamer
Profil
tak som pridal par smajlikov.... bude ich neskor az 60 ...
a s tou prehladnostou skusim nieco spravit....
tiez mozu pisat aj neregistrovany uzivatelia prispevky...

no tak stale na tom robim a menim veci tak nieco nemusi byt zrovna uplne hotove
souki
Profil
Casero
Díky bohu, že jsou rozděleny... na jaknaweb se lama těžko dočká odpovědi a tak musí studovat.. když pak narazí na nějaký seriözní problém (a už ho umí i popsat), tak přijde sem :)
jrm
Profil
Streamer, je vidět, že něco umíš. Ale je to opravdu zoufale nepřehledné a rád jsem se vrátil sem...
Streamer
Profil
tak toto su pre mna este nezname vody (ako sa hovorieva) takze sam netusim ako to dopadne... momentalne robim iba na tomto ale je este vela veci co treba porobit, upravit... postupne sa budem pokusat to vsetko nejak vylepsovat aby vzniklo oblubene forum
*macko*
Profil *
daj trochu iné farby,a trochu popracuj. ináč fajn.

tiso
Profil
*macko* podpis si sem nedávaj, prečítaj si pravidlá
*macko*
Profil *
tiso

pardón.zabudol som.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0