Autor Zpráva
Zbynas12
Profil
Připravuji web o GTA IV. Stránky http://iv.xf.cz . Uvítám veškerou kritiku, děkuji. Obsah doplním pozěji.
Lexter
Profil
V prvních dvou odkazech funguje hover, ostatní ne, jakto? Pravý sloupec je nesoumerný s levým. To bych opravil. Dej celé obalové tabulce nějakou barvu nebo aspoň obsahu. Takhle bez obsahu vypadá stránka jako podkova.

Vyhni se tabulkovému layoutu, zkus CSS. Zařaď klikací logo. Nyní počkej na ostatní, jakou ti napíšou kritiku ;)

2/10
Mistr
Profil
Zbynas12
Doplním kolegu Lextera o vlastní postřehy:
(1) Zařaď nějakou patičku. Tím stránku vespod, myslím, vhodně uzavřeš.
(2) Chybou je stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(3) Text je na můj vkus příliš přilepen nahoře na obrázek.
(4) V návštěvní knize nemá tlačítko Odeslat svůj popisek uprostřed. Upravil bych to.
Zbynas12
Profil
Lexter: hover tam nefunguje, protože tyto sekce ještě nejsou zpřístupněny :)
Mistr: 4) Díky, ve FF se to uprostřed zobrazuje... Napravím to, stejně jako ostatní chyby. Díky ;)
Bratr sokol
Profil *
Já bych ještě doplnil kolegy:
1. Ty odkazy v menu byl podtrhl.
2. Proč zrovna tato doména? Nebylo by vhodnější něco jako gta4.xf.cz?
3. Zkus použít validátor

Toť můj názor :).
djfreak
Profil
Lidi prosim na co je ten validator ???
Lexter
Profil
Validator ti ukazuje zda je kód napsaný podle platných definic. když je kód nevalidní, znamemá to, že tam máš chybu, když je validní, tak tě vítám. Pokud je nevalidní, nic se nestane a pokud tě validita nezajímá, tak tě já osobně nikdy nebudu peskovat za to, že je tam něco neuzavřeného či co.
djfreak
Profil
Lexter: diky za vysvetleni , ja sam kody nepisu , delam web v programech a tak jsem si to ted skusil ten validator a tady je vysledek , no uprimne jsem se docela zdesil kolik je tam chyb :) zvuk jde na 100% pryc.
Petr Tichý
Profil
Budu hodnotit jen design, na ostatní teď nemám čas. 3/10
Vladosik
Profil
Ja taky jen design: Ani trochu nevybocuje z jinych fanouskovskych stranek o hrach, coz je myslim ale spise ku prospechu veci. Prehlednost, to je to co na takovych webech hledam, hlavne udelej nejakej poradnej horni banner a udelej ho klikaci. U me 7/10.
Jinak url iv.ic.cz neni stastne zvolena, urcite bych zvolil gta4.ic.cz nebo podobne...
mukis
Profil
Nepoužívej tabulky.
Design se mi nelíbí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0