Autor Zpráva
pafkoo
Profil
ahoj, zkusil jsem udělat nový design stránek iktocante.info . ten starý se ne že nelíbí, ale je tam spousta nedostatků (hlavně kód) a než to celé "opravovat" tak jsem zkusil něco nového. cílem byla přehlednost, protože na starých stránkách jsem se občas ztratil. nevím jestli se mi to povedlo, to posuďte sami.


nový design
pafkoo
Profil
tak ještě jsem udělal malou změnu, hover v menu je jiný, místo loga je tam pavučina.
Manq
Profil
<h1><a href="http://iktocante.info">LK Iktočante Holešov - oficiální stránky<span></span><a></h1>

řádek 27, nemáš ukončený <a>
pafkoo
Profil
kruci, dík moc. toho jsem si nevšiml. a jinak dobrý?
Petr Tichý
Profil
Čekal jsem, že se přimo z hlavičky dozvím, co to ten lakros je. Bohužel se tak nestalo.
pafkoo
Profil
z hlavicky? no to nevím jak chceš udělat, můžu tam dát nějakou lakrosku,, ale nevím. na úvodní stránce bude zmínka co to je a bude tam oddkaz pro více informací.
art4web
Profil
Co to je za tým ked tam stale odpada trening? :)
btw: ani ja neviem co je lakros :)
pafkoo
Profil
art4web: to je jen na zkoušku, mě se to nechtělo vymýšlet xxx různých novinek :) no to nezná spousta lidí. podívej se sem a možná se dozvíš trošku víc
Mistr
Profil
pafkoo
Doplnil bych klikací logo.

V MSIE 6 SP 2 je menu spadlé až pod hlavním pruhem stránky.
pafkoo
Profil
Mistr: klikaci logo tam je. na to msie 6 se mrknu.
pafkoo
Profil
v msie 6 by to melo byt uz ok. a vim proc jsi rikal s tou hlavickou. v msie 6 se totiz neukazoval rucicka pri najeti na hlavicku, uz je to napraveno. kdyby jsi se dival treba ve firefoxu, tak by to fungovalo ;)
Vladosik
Profil
<ot>
Ale no tak, a ja myslel jak je lakros uz znamej. Jste snad videli Prci,prci prcicky nebo tyhle komedie, v tech to je casto... Chtelo by to taky nekdy zvednout zadky od pocitace a vyrazit sportovat:-))
P.S. - Delam si srandu:-D
</ot>

Jinak ten design se mi moc libi a po delsi dobe web, kterymu pri prvnim pohledu nemam co vytknout... Fakt pekny.

Dodatek: Stranka mi ted uz par minut nejde otevrit...
pafkoo
Profil
Vladosik: server má nějaké výpadky, už jsem psal na technickou podprou, tohle se mi stalo poprvé že by za jeden den bylo tolik výpadků. a jinak moc dík
Mistr
Profil
pafkoo
klikaci logo tam je
Jo je tam, je to ten nápis, ovšem já bych osobně udělal klikací logo z toho výrazného kruhu nalevo.

a vim proc jsi rikal s tou hlavickou. v msie 6 se totiz neukazoval rucicka pri najeti na hlavicku, uz je to napraveno
Všiml jsem si, nějak tam zlobila. Ale jak jsem již napsal výše, osobně bych to přiřadil tomu kruhu.
Manq
Profil
pafkoo
a jinak dobrý?
jo, dobrý
floutek
Profil
Nevim, ale zda se mi ze pozadi obrazku je jina zluta nez zbytek stranky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0