Autor Zpráva
Lexter
Profil
Tak jsem se rozhodl udělat si prezantaci své nabídky, tedy již žádná galerie, ale prezentace jako každého grafika:

http://data.ljt.cz/navrhy/layouty/wild_art/

Tak do mě, zajímá mne hlavně jestli má cenu pokračovat a případné návrhy na vylepšení. osobně to považuji za dobrý nápad.
Railbot
Profil
Grafika pěkná. Zpracování už horší. Stránka, patička...a...pokračování jako reference. Trošku nestadardní (a ne, není to dobré). Připadá mi to trošku jako splácaných několik věcí dohromady, které ovšem netvoří jednotný celek.
A ten název se mi také nelíbí. Taková kůl ingliš :)
Zrealizované to možná bude působit lépe. Osobně mám radší jednoduší věci a méně dekorativních obrázků.
Lexter
Profil
To já jsem na tom stejně, ale nemyslím, že bych mohl na grafickém portfoliu ohromit a upoutat pozornost strohým a jednoduchým designem, víš ;).

Zrealizované to bude vypadat lépe, to máš pravdu, na designech nemám rád jednu věc a to, že zkreslují výsledek.

Ten název jsem zvolil schválně. Chtěl jsem něco rebelského. tak jsem zvolil slovo Wild (nespoutaný) Ono by to v češtině vypadalo hodně blbě ;). jen si to řekni: Wajld art. ono to má dokonce i styl, což je na mě neuvěřitelné, že raile ;).

Ano nestandardní. Proto Wild ART. Pokud si pamatuju, ještě jsem nevytvořil nic co by se dalo totálnímu standardu přirovnat :D.
Railbot
Profil
Lexter
Tak to se mýlíš. TeĎ nemám čas hledat, ale takových je. A jsou pěkné. Účelem portfolio je předvést dosavadní hotové práce, ne ohromit sebou samým. Ale každý podle svého. Raději méně obrzků a rychlý přístup k referencím než pů megové portfolio, u které může leckdo zestárnout, než se z něj vůbec něco dozví.

Styl? Mě to přijde spíš pubertální. Nějak na ty anglické názvy nejsem. Ještě že existuje celá řada lidí, kterým stačí jejich jméno a nemusí vymýšlet nějaké nespoutané rádoby supr názvy. A asi nebudu jediný, kdo si pod "wild" jako první představí "divoký", což už je horší :)
Lexter
Profil
Víš ono by se to těžko mohlo jmenovat jménem, když tam nebudu jen já. Tím myslím samozřejmě mým.
Romanticka
Profil
Railbot
Mas pravdu. Videl jsem taky spoustu portfolii, ktere maji grafiku onicem, ale jejich reference jsou fakt skvely a nekdy si rikam, proc maji vlastni stranky takovy skaredy, kdyz delaji tak hezky weby ostatnim. Taky je pravda, ze jsme v cesku a meli bychom pouzivat ceske nazvy. Vetsina se opici po americanech.

Lexter
Ten design je hezkej, me se vcelku libi. Ale az ho das do kodu, bojim se ze bude mit hodne rozsahly kod (same absolutni pozicovani atd., mozna se pletu). Uvidime az to budes mit v kodu. Jen si dej pozor, ze spousta lidi ma stale pomalejsi net, a nez se jim nactou ty obrazky, mozna uz odejdou.
Railbot
Profil
Romanticka
Vždyť je to logické. Portfolio prezentuje autorovu práci. Ne samo sebe. Portfolio může být jednoduché, strohé a i tak dokonale slouží svému účelu. Na portfolio člověk nejde obdivovat design, ale obdivovat tam vystavené reference. Tak to vidím já.
Vít Dlouhý
Profil
To jsou dva návrhy pod sebou? Nebo to má být jedna stránka? :-)
Romanticka
Profil
Railbot
jasne, mas pravdu a souhlasim
Lexter
Profil
To, že se nedržím konvencí je tak odsuzované? Takovýchto stránek s tímto rozvržení, jak podotkl railbot . A to tedy znamená, že když je to portfolio, znamená to, že bych měl jen posadit dvě věty nad sebou a pod to pár obrázků? tedy bych na samotném portfoliu nemohl něco mále převést?
Vít Dlouhý
Profil
Lexter: Mně tam přijde velmi divné, že máš copyright a patičku webu výš, než poslední reference. Pokud to někdo nazve originalitou a snahou odlišit se, já to nazvu hloupostí a nedomyšleností... :-) Je dost možné, že někdo za ten zlom ani rolovat nebude.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0