Autor Zpráva
markos
Profil *
Poprosil bych zhodnocení e-shopu
Petaan
Profil
že by odkaz ?
markos
Profil *
Zdravím, pracuji nad jedním e-shopem pro kamaráda, a chci se zeptat na váš názor, jestli to má cenu :):)
Není to ještě úplně hotové, pořád na tom pracuji hnojiva.wz.cz - nemusíte mě šetřit moc dlouho se tím nezabývám, ale chci nad tím zapracovat
tiso
Profil
Tá rozhodená diakritika a vloženie celej stránky i s <head> do druhej je celkom super
YaD
Profil
Pozri sa na 'Ovocné stromy a keře'
CHYBA
art4web
Profil
e-shopy majú v súčastnej dobe úplne odlišný design. Toto je eshop akoby pred 10 rokmi.
markos
Profil *
e-shopy majú v súčastnej dobe úplne odlišný design. Toto je eshop akoby pred 10 rokmi.
Třeba ale brát že to není e-shop s elektronikou, ale se zahradnickýma potřebama :)
klokyn
Profil
Třeba ale brát že to není e-shop s elektronikou, ale se zahradnickýma potřebama :)
Toto je absolútne neospravedlňujúca výhovorka. Tvoj eshop vyzerá ako stránka spred desiatich rokov, to ale nie je to isté ako strána, ktorá má mať "staroveký vzhľad". Radím, aby si si pozrel iné eshopy s podobným zameraním, aby si videl, ako sa dnes ladia farby a podobne ;)
tiso
Profil
markos Třeba ale brát že to není e-shop s elektronikou, ale se zahradnickýma potřebama :)
-to nie je argument...
markos
Profil *
Vpohodě já to beru, pokusím se ten design nějak pozměnit. Byl bych rád jestli byste někdo mohl ještě říct něco ke kodu. A samozřejmě jestli to má cenu v tom dále pokračovat :):) Díky moc
quinux
Profil
markos
Beru v úvahu, že "to není ještě úplně hotové", ale ta funkčnost je nějaká divná. Zatím se mi podařilo vložit do košíku jen jedno zboží "Roundap" jinak nic. A to jsem si chtěl pohnojit svou zahrádku ;)

Když jsem v košíku změnil počet ks nenalezl jsem způsob jak košík aktualizovat.

Odkaz "admin sekce" rozhodně nemá v hlavním menu co dělat a v "jak nakupovat" je jen nepřehledný zmatek. Btw, tam uvádíš, že poštovné činí 60-100 Kč, ale v pokladně uvádíš jen 30 Kč.
markos
Profil *
Se omlouvám, ale něco jsem tam měnil tak ses možná trefil právě do toho momentu :):) Jinak funkčnost by měla být dobrá :( Jestli bys byl tak hodný a ještě jednou to testnul, jinak při té změně těch kusů je vedle tlačítka smazat tlačítko změnit, a za tu sekci jak nakupovat se omlouvám ta je tam jenom tak už jsem ji odstranil :)
quinux
Profil
markos
Pořád to samý, jen roundap z herbicidů jinak nic. Možná neumím klikat na tlačítko :-D
Toho tlačítka změnit jsem si teda nevšim, nejen proto, že tužka mi pro něj nepřipadá vhdoná, navíc je moc daleko od inputu s počtem kusů.
Taky bys mohl uchovávat v cookies, že jsem si něco vložil (ale nedokončil objednávku), abych když se na shop vrátím (třeba zítra) nemusel znova zboží vybírat.
markos
Profil *
quinux
Díky žes mě na to upozornil, udělal jsem pár oprav tak věřím, že to pojede :):) - mám se hoooooooodně ještě co učit :):) jinak kdybys měl ještě další připomínky tak prosím piš budu velice rád díky moc
Mastodont
Profil
Můj nákupní košík je pořád prázdný, ať do něj dávám cokoli. Firefox 2.0
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0