Autor Zpráva
l007
Profil *
Prosím, zhodnotit
1) design
2) použitelnost návrhu
3) členění návrhu
4) barvy návrhu
5) obsahovou část návrhu
6) jak návrh na vás působí

Taky bych byla ráda, kdybyste připsali hodnocení x/10.

Adresa návrhu http://lotty22.wz.cz/free4.png
Předem děkuji.
YaD
Profil
9/10
Nepáči mi kombinácia detailov grafiky na to že to robíš v profesionálnom programe.
Ja mám tiež web ale mám ho vytvorený pokročilým editorom (PSPad) s CSS.
l007
Profil *
YaD
Díky za hodnocení. Docela mě to potěšilo. Pokud máš namysli ty detaily, jako je podtržení, jedná se pouze o kosmetickou chybičku. To se opraví v kódu. Jinak za tvoje hodnocení děkuju.
Petr Tichý
Profil
3/10 - je to jen trochu jiné, než to předchozí.
art4web
Profil
Podobne ako Petr 3/10 len dodám že to strašne svieti, používaj skôr pastelové farby a na pozadie menej výrazné.
l007
Profil *
Petr Tichý
je to jen trochu jiné, než to předchozí
Snažila jsem se o zachování menu. Ale asi udělám jiné. Že?

art4web
používaj skôr pastelové farby a na pozadie menej výrazné.
Ohledně těch pastelových barev máte na mysli pastelové barvy těchto odstínů barev?
klokyn
Profil
Ja neviem. Chýba tomu nejaký cit, pripadá mi to, akoby by to bolo robené na silu, bez motivácie. Proste z toho vyžaruje taký pocit. Farby nezladené, tá malá tabuľka tam absolútne nezapadá, atď.
Petr Tichý
Profil
l007
Promiň, že ti to řeknu znova. Tento design je již o něco lepší než ten předchozí. Začal bych ale přesto znovu.
*macko*
Profil *
poviem to jednoducho,je to hrôza.

AlešD
Profil
I007:
Souhlasím s tím, že barvy jsou poněkud... hodně ostré. Obsahová část návrhu, tedy viditelný text by měl nějak čtenáře zaujmout, aby měl chuť se do stránek trochu ponořit. Věta "Pro Vaši představu našich nabízených služeb...", mě ovšem spíš odradí.

Poslední je spíš dotaz: proč všichni dáváte do hlaviček nějaké brouky a nebo třeba pomeranče?

Hodnocení: 5/10
klokyn
Profil
proč všichni dáváte do hlaviček nějaké brouky a nebo třeba pomeranče?
Dávnejšie to letelo a pôsobilo to skvelo na zákazníkov, ale mám pocit, že už to vychádza z módy. Teraz je zase doba nadpisov zo zrkadlovým efektom a šikmými pásikmi. Uvidíme, čo bude zase o rok :-).
l007
Profil *
klokyn
Uvidíme, čo bude zase o rok
Takže jaké téma do hlavičky navrhujete???

AlešD
proč všichni dáváte do hlaviček nějaké brouky
Hmm, budu jim tam teda dávat salát, ať si zákazníci víc pochutnají.
AlešD
Profil
klokyn:
Tou otázkou jsem chtěl jenom jemně upozornit na to, že podobný motiv už existuje a není to tedy dobré třeba z důvodů budování vlastního image, vlastní značky.

OT:
Uvidíme, čo bude zase o rok :-).
WEB 3.524
klokyn
Profil
l007
To je len na Vás. Ide o Vašu prezentáciu a ak sa pokúšate o grafický návrh, napriek tomu, že nemáte žiadny grafický cit, tak je to dosť veľký problém. Ak sa tým chcete živiť, očakával by som trochu kreativity. Na tomto fóre nikto nebude rozmýšlať za Vás, tu sa kritizuje, naznačuje, dávajú sa dobré rady. Ale čo dať do hlavičky prezentácie, ktorou si chcete vybudovať značku, to Vám neporadím. V každom prípade to chce originalitu - ovocie, listy s kvapkou rosy, alebo rôznych chrobákov má v hlavičke tisíc ďalších freelancerov.

OT
WEB 3.524
Možno :)
Petr Tichý
Profil
*macko*
Nedávej do fóra obrázek, který nesouvisí se stránkou.
Gekon
Profil
YaD
Nepáči mi kombinácia detailov grafiky na to že to robíš v profesionálnom programe.
Ja mám tiež web ale mám ho vytvorený pokročilým editorom (PSPad) s CSS.


Jsi opravdu srandista. Jak vysvětlíš ty hromady hnoje na tvých "stránkách"?

l007
Nedostatečný kontrast; žluté odkazy na bílém pozadí?
Petr Tichý
Profil
Gekon
Yad není srandista. Pracuje s profesionálními editory, vysvětlil mi jak se dělají zaoblené rohy či co je to " " a informuje o novinkách ve vývoji XHTML.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0