Autor Zpráva
frances
Profil *
Ohodnotte prosim jednoduchy graf navrh online portfolia. Slouzi jako semestralni stranka bude mit pohyblivou sirku proto jsou elementy poskladane tak jak jsou. Omluvte mezeru mezi patickou a textem ta tam ve vysledku samozrejme nebude.
Dekuji za nazory.



Adresa webu: Template
tiso
Profil
frances - odpovedz úprimne - Tebe sa to pozdáva? Mne ani v najmenšom.
frances
Profil *
Odpovidam uprimne. Paci sa mi to, jinak bych se to neodvazoval uverejnovat. Ciste, prehledne, pristupne... nevidim problem.
Lexter
Profil
Mě se nelíbí, jak spojuješ nadpisy, ani hezké mi to nepřijde. nevím čím to je, ale zdá se mi to jaksi v rychlovce naplácané na sebe bez ladu a skladu.
art4web
Profil
Pravdu povediac podla príspevku od tisa som čakal niečo oveľa horšie. Myslím, že to celkom ujde, ale nesúhlasím, že je to prehľadné? nieje. Asi kvoli tomu ze to je také široké. Dalej menu a logo by si mohol viac prepracovať, prípadne radšej spravit odznova až to myslis s tou strankou vazne. Dalej hlavicka a patka - aspon by som dal "rounded corners" ci ako sa to pise :)
Ano, ako je vyssie sponute vyzera to splacane na rychlo.
tiso
Profil
frances - prehľadnosť sa nedosahuje tým že medzi blokmi textu na stránke otočíš kamión (zámerne preháňam), alebo celý obsah stránky bude tvoriť 7 nadpisov a 3-4 odstavce textu, ktoré sa aj tak blbo čítajú.
Skús popracovať na formátovaní toho textu a zmenšiť voľný priestor, hlavne pridaj nejaký obsah! Ďalšia vec je zmena grafiky, ale v tom Ti radiť nebudem...
frances
Profil *
2Lexter Nadbisi spojuju zamerne, proti gustu... Na rychlo to naplacane neni ale konecna verze to neni take.
2art4web prehľadné?v ramci moznosti ano, bude to plovouci web s nefixni sirkou, logo trosku promaknu to mas pravdu, rounded corners primo nesnasim a web by to naprosto rozhodilo.
tiso Nechci prehltit nove prichoziho tunou textu jak to obvykle na takovych strankach byva... jednotlive prvky nesplivaji maji rad a z toho soudim ze by mohli byt prehledne, ale jeste na tom zapracuju.
Petr Tichý
Profil
frances
Od kdy může být grafický návrh přístupný? :o)

Jinak bych přidal nějaké alespoň tenké linky mezi bloky. A co úplně nejhorší jsou nadpisy. Úplně nezvládnuté, to tě to nepraští do očí?
frances
Profil *
Od kdy může být grafický návrh přístupný? :o) Tohle jsem nejak nepochopil...
Tenke linky mezi boky?Ja by se to pak interpretovalo kdyby se web zuzil jen na sirku jednoho bloku... vis jak by to vypadalo?
Nadpsisi nezvladnute? Strasne me zajima proc? co me ma byt do oci?
Petr Tichý
Profil
frances
Tohle jsem nejak nepochopil...
No to je mi jasné, víš co je to přístupnost? Z návrhu můžeme poznat maximálně tak kontrasty barev, zbytek (95%) je poznat až z hotového webu.
Tenke linky mezi boky?Ja by se to pak interpretovalo kdyby se web zuzil jen na sirku jednoho bloku... vis jak by to vypadalo?
Ano. Interpretovalo by se to normálně a vypadalo by to též normálně.
Nadpsisi nezvladnute? Strasne me zajima proc? co me ma byt do oci?
Každý nadpis zarovaný jinak. Třeba nadpis "úvodníslovo" a "kontaktujtemě" je každý vodorovně uplně jinde. Já dostávám ránu pěstí, když se na to podívám. Sjednotit.
frances
Profil *
Dobre kdo tu muvil o pristupnosti templatu? Ty linky zkusim zapojit. Nadpisy sjednotim, me to do ocich debouchlo sry.
Petr Tichý
Profil
frances
Zasláno: 13.4.2007 11:32:26

Odpovidam uprimne. Paci sa mi to, jinak bych se to neodvazoval uverejnovat. Ciste, prehledne, pristupne... nevidim problem.
wimstr
Profil
Ciste, prehledne, pristupne
Tak s tím zase nesouhlasí já.....přehledné to není ani trichu.....čisté to také moc není a přístupné??
MrKolouch
Profil
mě se to celkem líbí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0