Autor Zpráva
PPP
Profil *
Co na to říkáte? (jsem začátečník)
Lexter
Profil
www.cislicovatechnika.wz.cz

Mnoho z nás tě neoohodnotí, když sem nedáš klikatelný odkaz ;) Je tu hodně lenochů.
Tomáš Langer
Profil
Na wz jsou zakázány úvodní stránky, pak to logo na uvodu je tak velké že když mám 1024x768px tak ho stejně nevidím celé což je trošku zarážející a dal bych pryč ten rámeček kolem něj. No když odkliknu vstupte, tak nemám příliš rád rámce a ty barvy....no ale na začátečníka se na to koukat dá. ale určitě doporučuji css a optimalizovat to i pro nižší rozlišení.
Petr Tichý
Profil
Šílené barvy, rámy, vstupní stránka, js blbovinky. Veliká slabota.
Inpocasi
Profil
Běhající text je nepěkný, špatné barvy (dal bych světlejší), frame s šedivými rámy bych odstranil

Což si stáhnou nějakou hotovou šablonu: http://www.freewebtemplates.com/
PPP
Profil *
Kritizovat umí každý..., chtěl bych vidět vaše výtvory (poslední dva příspěvky nepovažuji za konstruktivní)!!!
Tomáš Langer
Profil
Děkuji že mou kritiku považuješ za konstruktivní. Ovšem dal jsi sem zhodnotit web ty ne oni....
Petr Tichý
Profil
PPP
Kritizovat umí každý
To není pravda ;o)

chtěl bych vidět vaše výtvory
Posluš si. Můžeš mi klidně dokázat, že umíš kritizovat. Ale soukromně. (e-mail)

!!!
Zasekává se ti klávesa. Kup si novou klávesnici.
bukaj
Profil
4PPP
to, že jsi sem dal zkirtizovat web a napsal, že jsi začátečník, ještě neznamená, že ti to všichni budou vychvalovat. mimochodem souhlásím s Petrem Tichým a Inpocasi. rámy se mohou zdát ze začátku jako skvělá věc, ale věr mi, že časem zjistíš, že jsou k ničemu, prostě nemají budoucnost. ale jinak se ti to docela povedlo, vím, páč jsem taky takhle začínal.
Mistr
Profil
PPP
(1) Proč vstupní stránka? Když už ji tam máš, pak dej klikací i obrázek

(2) Chybí titulke stránky (tag TITLE v části HEAD).
(3) Musí tam běhat ten text?
(4) Některé položky menu jsou prakticky nečitelné - například Logické členy -> S otevřeným kolektorem.
(5) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Jen tím čtenáře mateš.
(6) Na menu obecne zapracuj. Někde Ti chybí rámeček. Jinde zas, když klepnu na jednu položku, se mi rozjede celé menu. Ptám se sám sebe: Proč dělat menu jednoduše, když to jde také složitě. Vím, takhle to vypadá celkem efektivně, avšak kroť někdy svojí vášeň.
(7) Oceňuji klikací logo.
(8) V menu chybí hover efekt.
PPP
Profil *
Mistr
Tvoje zhodnocení mého webu je opravdu skvělé. Dokážeš vystihnout v bodech různé problémy, chyby, připomínky, jsem velmi rád. Z každého bodu si něco vezmu (stále jsou stránky teprve ve výstavbě), bohužel to dělám jako zakázku pro někoho, takže mi hodně času zabere i ta realizace jednotlivých stránek (obrázky, texty). A poslední - k tomu "divnému" menu, již jsem dal do diskuze Problémy s prohlížeči - Menu a odkazy dotaz: v Modzille se menu zobrazuje správně ale v IE bohužel ne..., poradí někdo?
Mistr
Profil
PPP
Tvoje zhodnocení mého webu je opravdu skvělé. Dokážeš vystihnout v bodech různé problémy, chyby, připomínky, jsem velmi rád.
Děkuji.

Z každého bodu si něco vezmu
Nechtěl bych, aby mé poznámky působily jako nějaká bible či normativní nařízení. Jsou to jen poznámky jedno z návštěvníků Tvého webu. Zda a jak je aplikuješ na svůj web záleží čistě jen na Tobě.
PPP
Profil *
Mistr
Jasně, vím, že nikoho nenutíš, aby se podle tvých rad řídil, ale je to dobrý inspirativní návod na zlepšení stránek (a o tom by měla být tato diskuze)
PPP
Profil *
Ohodnoťe prosím ještě jednou - plno změn!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0