Autor Zpráva
Acci
Profil
Byl bych rád, pokud byste mi ohodnotili a zkritizovali můj nový blog: El Masbete.
Určitě jsem při tvorbě zapomněl na nějaké drobnosti, které po sobě nevidím. Budu rád, pokud mi je pomůžete odhalit. Samozřejmě můžete hodnotit web celkově.

Předem díky.
Mistr
Profil
Acci
(1) V článku Dobří blogeři se vracejí… máš větu Převážně věci, které se zajímám. Nevypadlo Ti tam jedno písmenko?
(2) Přiznám se, že menu jsem si všiml až při poměrně dlouhém pobytu na stránce.
(3) Položky menu O webu a Kontakt vedou na neexistující stránky.
(4) Ještě taková drobnost: v Internet Exploreru je vprao nahoře tlačítko Hledej o piďku vyšší než vyhledávací rámeček před ním.
Gekon
Profil
Jednoduchý, přehledný a oku lahodící design, který se mi opravdu líbí. Pravé části patičky by slušel nějaký hover.

Dotaz: Nevíš, kde se dají přejmenovat názvy měsíců? Hledal jsem všude možně, ale marně.
Dotaz č. 2: Jakým způsobem se ti podařilo docílit zobrazení hodin u zveřejnění článku?
Timy
Profil
Acci
"Používáte starou verzi Firefoxu. Přejděte na novější."
Používám Operu ;-).

Jinak by IMHO ty nadpisy vlevo (štítky...) modly být zarovnány vlevo, protože takhle mi přijde, že není moc dobře vidět, co k čemu patří.
koudi
Profil
Velice pěkné.
zimmi
Profil
Acci: K designu výhrady nemám, co mi ale rve oči je Doufám, že se zde budete rádi vracet

Takhle to samozřejmě říct nejde, musíš použít slovíčko sem.
koudi
Profil
zimmi
Já myslim, že to ví :). Ale uklepnout se může každej.
zimmi
Profil
koudi: Divil by ses, ale hodně lidí - ať už v psaném, nebo mluveném projevu - velmi často zaměňuje slovíčka "tu", "sem" a "zde". Tímto nenarážím přímo na Acciho, ale znám spousty takových případů.
Charlie
Profil
Pěkný design, opravdu, takový okulahodící. Dost mi připomíná jeden mnou připravovaný projekt :)
Acci
Profil
(1) V článku Dobří blogeři se vracejí… máš větu Převážně věci, které se zajímám. Nevypadlo Ti tam jedno písmenko?
Vypadlo, díky.

(2) Přiznám se, že menu jsem si všiml až při poměrně dlouhém pobytu na stránce.
To ani moc nevadí, není zase tak důležité.

(3) Položky menu O webu a Kontakt vedou na neexistující stránky.
O tom jsem věděl, chtěl jsem jen zjistit, zda si toho vůbec někdo všimne ;)

(4) Ještě taková drobnost: v Internet Exploreru je vprao nahoře tlačítko Hledej o piďku vyšší než vyhledávací rámeček před ním.
Vím o tom, bohužel jsem nezjistil, jak to spravit.

Gekon
S těmihle problémy se prosím obrať do příslušného fóra.

"Používáte starou verzi Firefoxu. Přejděte na novější."
Používám Operu ;-).

Neschovávej své velké červéné O za roztomilou a bezbranou pandu! :D

Jinak by IMHO ty nadpisy vlevo (štítky...) modly být zarovnány vlevo, protože takhle mi přijde, že není moc dobře vidět, co k čemu patří.
Zatím je to opravdu chaotické, ale až bude v menu položek víc, zlepší se to.

zimmi
My na Valašsku mluvíme všelijak, ani mne nenapadlo, že by to mohlo být špatně. A říct to samozřejmě jde, nejde to jen tak napsat ;)
niCe
Profil
Oku lahodící, ale jen jednomu...

1. Napravo prázdno;
2. V IE6 SP2 se zobrazuje pouze horní polovina obrázku (vlevo nahoře) pro RSS;
3. U 5hvězičkového hodnocení: Proč má první velká hvězdička neprůhledné šedé pozadí a ostatní už ano? Celkově těch 6 hvězdiček vedle sebe působí zmateně. Použil bych jinou ikonku pro hodnocení (ne teploměr :)
4. K té výšce input u vyhledávání: Použij height:**px pro FF a posléze _height:**px, ve kterém nastavíš výšku pro IE;
5. Patička vpravo dole > Odkazy nevýrazné, při hoveru sice tmavší pozadí, ale ten text má snad ještě menší kontrast. Bolí mě oči;

Přestaňte používat Internet Explorer. Přejděte na Firefox!
Nepřestanu používat IE, ani kdybys napsal "prosím" :)

Pěkný den
Acci
Profil
1. Napravo prázdno;
Ano to je schválně, dlouhý text se špatně čte, ale je pravda, že to teď není vyřešeno zrovna nejlépe.

2. V IE6 SP2 se zobrazuje pouze horní polovina obrázku (vlevo nahoře) pro RSS;
Opraveno.

3. U 5hvězičkového hodnocení: Proč má první velká hvězdička neprůhledné šedé pozadí a ostatní už ano? Celkově těch 6 hvězdiček vedle sebe působí zmateně. Použil bych jinou ikonku pro hodnocení (ne teploměr :)
Vím, působí to celkem zmateně. Máš ale nějaký lepší nápad? Šedé pozadí má proto, že IE6 neumí alpha průhlednost.

4. K té výšce input u vyhledávání: Použij height:**px pro FF a posléze _height:**px, ve kterém nastavíš výšku pro IE;
Nechce se mi stanovovat velikost tohoto prvku v pixelech, navíc podtržítkový hack samozřejmě znám.

Nepřestanu používat IE, ani kdybys napsal "prosím" :)
Tvoje mínus ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0