Autor Zpráva
Lukáš Chadraba
Profil
weblog šplouch do prázdna
Taps
Profil
Docela ujde
Lexter
Profil
tak nějak nevím, co chceš hoodnotit.... Pár obdélníků dost "nesyté" upřímě - vyblité barvy.
jojoj
Profil *
ten horný a dolný "šplouch" sa na "šplouch" veľmi nepodobá ;o)
Manq
Profil
zkus doladit boxy pro komentáře a bude to celkem dobré
niCe
Profil
Tedy:
1. Nějak se mi zdá, že jsme byli okradeni o hlavičku, a že nám autor prezentoval jen obsahovou část webu;
2. "Menu" napravo je trochu zchudlé, nemyslíš?;
by the way, je dobré, že i v návrhu počítáš s google adsense :)

3. Pokud se používá v odstavci tak velké řádkování, dává se povětšinou zarovnání do bloku, neboli justify;
4. Nepůsobí na mě zrovna nejlépe to, jak je nadpis "Šplouch do prázdna" pěkně vyhlazený, a další nadpis pod ním je už "zpixelovatělý". Být tebou, změnšil bych buď velikost druhého nadpisu, nebo bych tak nevyhlazoval nadpis první. Nic jiného mě nenapadá;

Pěkný den
Lukáš Chadraba
Profil
To niCe:

1) Hlavička je podle mne zbytečností na blogu, ale hlavička tam je
2) Co víc bys chtěl hledat v menu na blogu než výpis témat? Jj počítám. :) Nechci ho ale srát do obsahu jako například pan Hulán a jeho 350px nad každým článkem. FUJ :D
3) Ano s blokovým textem se počítá
4) Jasně no. Logo (ten přehlazený nadpis) bude ve finále asi jiné. Nadpis 2 (nadpis článku) se mi taky nelíbí. Určitě popřemýšlím nad barvami.

Díky moc. Vám taky hezký den.

To Lexter:

Barvy nejsou finální. Zajímá mne Váš názor a rada a né jenom kritika... :D

To Manq:

Jj doladím. Neznáme se odněkud? :D

To jojoj:

Je to výřez z fotografie šplouchnutí vody ze sklenice :) . Možná máš pravdu..
niCe
Profil
Nechci ho ale srát do obsahu
Do obsahu bych opravdu nedoporučoval sr*t :)

O blogy se nezajímám, ale typicky české "Á pán Hulán to má všude, lidi podívejte, jaký to má hrozný, no fuj, že se nestydí!!" si schovejte někam jinam :)
Lexter
Profil
niCe

Dneska mám rozvernou náladu, kritiku jsem už napsal. jen bych doplnil, že bych přidal opravdové obrázky do obsahu, hodnotilo by sem všem hned lépe :) A ty niCe zkus být trochu konstruktivní. To že je skorem ráno neznamená, že tady můžeš jen tak spamovat a sprominutím "b-z-r-v-t"
niCe
Profil
Sorry za ot:
Kontruktivní kritiku jsem, doufám, zde již napsal.

Pěkný den
Lukáš Chadraba
Profil
:)
Gekon
Profil
niCe
"Á pán Hulán to má všude, lidi podívejte, jaký to má hrozný, no fuj, že se nestydí!!"
No a není to tak?
niCe
Profil
Sorry za OT:
Cituji sám sebe: O blogy se nezajímám

O blogy se nezajímám, tudíž netuším, a i kdybych to tušit chtěl, tak tyhle vaše drby číst nechci. Jděte s nima na nějaké jiné výsluní.

Pěkný den
Lukáš Chadraba
Profil
Malá změna :)

blog šplouch do prázdna (návrh 2)
Lexter
Profil
Lukáš Chadraba

Je to lepší, ale...

1) Kampak se ztratila patička?
2) Opět si do návrhu nezapojil skutečné obrázky a to je chyba. Hned by jsi i pak dostal kritiku lepší.
3) Barvy se mi zdají stále nevýrazné.

Dál nemám chuť hodnotit takto nedokončené návrhy. Návrh blogu zahrnuje stylizci formulářů, rozmístění prvků, Nejspíš i v tvém případě reklamy a ně něco, co dokáže promiň, ale každý splácat za pět minut jen v obyčejném malování.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0