Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Zdravím všechny,
nedávno jsem sem dával návrh na internetový magazín PřečtiSiTo.
Z původní beta verze zbyla jen barevnost a logo. Prosím posuďte, jestli je to lepší.

Děkuji,
sTeeVe
Peca
Profil
V IE6 totálně rozhozené. Menu je špatné, hlavní text je až někde dole...
sTeeVe
Profil
Já jsem to tušil, jenže na vistě mi ie6 nefunguje. Neměl by někdo odkaz na nějaký web, kde by se to dalo zjistit online, jak web v tom či jiném prohlížeči vypadá? Vím, že něco takové existuje, ale zapomněl jsem kde.
Mistr
Profil
sTeeVe
Jak již napsal Peca, v MSIE 6 je to neskutečně rozhozené.
(1) Nevýrazné tlačítko "Hledej" vpravo nahoře.
(2) Titulky jednotlivých položek menu prakticky pořád stejné.
(3) Některé odkazy vedou na neexistující stránky.
Miloš
Profil
sTeeVe
na vistě mi ie6 nefunguje
Zkus Virtual PC 2007 a pod ním nainstalovat nějakou předchozí verzi windows s explorerem 6.
sTeeVe
Profil
sTeeVe
na vistě mi ie6 nefunguje
Zkus Virtual PC 2007 a pod ním nainstalovat nějakou předchozí verzi windows s explorerem 6.


Dík, tento postup znám, ale nechce se mi moc zpomalovat počítač virtuálním pc. Nejsou jiné možnosti?
sTeeVe
Profil
Už to mám, díky - browsercam.com.
Miloš
Profil
sTeeVe
Zpomalovat počítač – zpomalíš ho leda na tu chvíli, když je virtuální stroj v provozu.
Jinak by snad mohlo fungovat něco na způsob MS Internet Explorer Developer Packu.
Peca
Profil
nechce se mi moc zpomalovat počítač
Tak proč tam máš Visty?
Gekon
Profil
Miloš
Na Vista nefunguje, hází všemožné chyby.

Peca
Je flame nutný?
sTeeVe
Profil
A teď? Pár změn + doufám, že už v ie6 funguje.
sTeeVe
Profil
Tak proč tam máš Visty?

Protože je to nejlepší současný masový operační systém.
(nepočítám linux, který kvůli více uživatelům nemůžu na pc mít) :-)
Miloš
Profil
sTeeVe
Nejlepší? Možná po prvním druhém service packu.
Lexter
Profil
Řekl bych, že je to velmi nevýrazná stránka, která by tedy mě nezaujala. Já jsem spíše na živé stránky. Tady je púořád jedna a tatáž stránka. Tedy jdu ke konkurenci.
niCe
Profil
nechce se mi moc zpomalovat počítač
Tak proč tam máš Visty?

Správná otázka

Jinak tedy:
1. Celý ten design působí tak nějak nudně, vypadá to, že je to celé stylizované k té jediné reklamě na Kofolu, která má navíc pokažený hover, při kterém ujede obrázek (IE6SP2).
2. Co to má být za originální hover v menu? Připomíná mi to takový ten rádoby vtipný dževskript, ve kterém honíte tlačítko;
3. Cituji z motta stránek: "Píšeme, fotíme ....". Tedy pokud ano, já moc fotek nevidím, takže "...Proč? Protože nás to baví...." je asi mimo mísu, jelikož tě focení nebaví;
4. Tlačítko "Přihlásit se" na mě působí všelijak, jen ne dobře. Buď tedy tlačítko, nebo odkaz s hoverem a ukazovacím kurzorem;
5. Patička my přijde nevýrazná;
6. Já sobně bych u odstavců, které mají větší řádkování, používal zarovnání do bloku;

Pěkný den
Miloš
Profil
niCe
2. Co to má být za originální hover v menu?
Bez espóru text-decoration:none ve spojení s border-bottom; A taky se mi to nelíbí; přijde mi to zmatené. Obzvlášť kouzelné je to ve sloupečku reklama – jak se to tam vlní.
sTeeVe
Profil
motto stránek je připraveno na budoucnost a s obsahem já už nemám co do činění

Nad hoverem v menu ještě popřemýšlím.
Jediné problémy jsou s ie6, které stále řeším.

Dík za kritiku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0