Autor Zpráva
wolf
Profil
Prosím o zhodnocení návrhu designu nového webu:
http://www.bohemiaweb.cz/work/jb/www_v2_2.jpg

Díky
beaver146
Profil *
pekne, viac ta lae zkritizujeme za kompletny navrh, na grafice sa neda toho tolko najst, no ako navrh sa to hodi
Lexter
Profil
Mě se moc nezdá volba fialové, nepřijde mi vhodná a vůbec mi tam nesedí. Text v aktualitách je na sebe moc namačkaný, provzdušnil bych ho. Pohrál bych si s formuláři. Přijdou mi trocha odfláknuté a gigantické. Zvláště tlačítka nevypadají jako tlačítka. Nezapomeň, že prohlížeče sice umí vyhlazovat písmo, leč písma tuším pod 12px se nevyhladí a proto je vhodné je i na návrhu dávat nevyhlazené. Vypadá to i lépe. Šoupni tam trochu více obsahu. Přijde jmi to prázdné. Dotáhni červené linky nad formuláři. Jak už jsem řekl, pohraj si s barvami (tyhle kombinace jsou vražedné). Odkazy v menu nějak odděl. Jinak to nejhorší není, ale chce to hodně práce. Základ již je hotov ;)
Lexter
Profil
beaver146

Dalo by se :)
jojoj
Profil *
olišovanie stránky v hornej časti splýva s pozadím
jojoj
Profil *
olištovanie :o)
Lexter
Profil
jojoj

Já jsem to považoval za odlištování :D. To mi přišlo dost hloupé :D.

Určitě bych vlkovi doporučil pohrát si s barvami a podívat se po nějakých css galeriích. Nechce přece, aby jeho weby vypadal ja supa dupa blogísek ;)
dracek
Profil
Logo pěkný, zbytek je tak pro stránky přihřátého striptéra....
niCe
Profil
zbytek je tak pro stránky přihřátého striptéra....

Netušil jsem, že striptéři mají spojitost s fialovou...



Tedy subjektivně:
1. Barevná kombinace, jak již bylo psáno, je otřesná. Osobně bych použil barevné přechody modré, nikdy bych nedal cyanovou barvu vyplňovat větší plochy;
2. To, že, jak Lexter psal, jsou tlačítka gigantická, nemusí být na škodu, pokud by tedy měly vhodnější barvu. Byly by pak podle mě stylové;
3. Můj osobní dojem z hoveru v menu je nicjaký, spíše odtažitý;

Pěkný den
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0