Autor Zpráva
Vojtěch Vrbka
Profil
Rád bych slyšel přímou kritiku, co se Vám nelíbí a co by bylo lepší udělat
jinak. Dochází mi již nápady a tak se obracím zde. Pokud již píšete negativní
či
pozitivní kritiku buďte konkretní ! Jednoslovné pokřiky mi moc nepomůžou, díky.

Adresa webu: http://vrbka.info/zidle/
Mistr
Profil
Vojtěch Vrbka
Aby se stránky daly pořádně zhodnotit, bylo by vhodné, aby se na jednotlivé odkazy dalo kliknout. Co mě ale na první pohled (přiznám, že negativně) zaujalo, bylo vyřešení menu. Příliš se mi ty "zašupovací" položky nelíbí.

Při bližším ohledání předkládaného jsem si všiml, že text vedle obrázku není úplně zarovnán k levému okraji (poslední řádek prvního odstavce trochu pozlobívá). I ve vlastním textu se najdou překlepy. Ovšem nevím, zda tato část je také určena k hodnocení. A jen tak mimochodem, před dvojtečkou se nedělá mezera.

U horizontálního menu bych měl poznámku, že položka Katalog není přesně uprostřed svého zvýrazněného pole. A já vidím jako vhodné, aby byla.

Na závěr snad jen poznámku, že symbol (c) v patičce by bylo možné udělat pomocí entity.
tiso
Profil
- pätkový font nie je najvhodnejší na web
- používaš rôzne tvary (ostré, oblé, niečo medzi tým), neladí to spolu
- stolička + logo v hlavičke - takto nie, lepšie využi priestor, pokiaľ tam bude reklamný banner tak ho tam daj...
tomikimot
Profil
Mě se to menu zase docela líbí. Zato se mi nelíbí to horní, vypadá jak nějaká reklamní lišta a hlavička jakoby tam nebyla.
niCe
Profil
Promiňte mi ten názor, ale já si nemůžu pomoct, mě osobně by ten deisgn sedl k nějakému krematoriu: černošedý popel, oranžový oheň...

Jednou (R) Chytré židle, pak (C) Chytré židle, postrádám již jen trademark. Ale třeba se dočkáme na nějaké podstránce;

Pěkný den
Lexter
Profil
niCe

Ale o nějaké radě, jak stav vylepšit nevíš že? Jak jsem čekal podle tvých ostatních příspěvků. Já souhlasím se stavem menu. Zdá se mi neštastně řešené. Ovšem dalo by se napravit. Obdélníčky můžeš zachovat, jen ne vysouvací a jen jim při hoveru měnit barvu ;)
niCe
Profil
Rady (aby to bylo jasné):

1. Změnil bych barvy;
2. To používání r,c,tm bych sjednotil nebo, kde je zbytečné, vypustil;

Pěkný den
Vojtěch Vrbka
Profil
Děkuju za názory. Menu je vysouvací protože obsahuje mnoho položek, bude pravděpodobně řešené v JS (ale funkční i bez).
Pokud nebude vysouvací, nevím jak mám odlišit jednotlivé úrovně, takhle se mi to zdá nejpřehlednější. Ještě je možnost ho udělat úplně jinak. Každopádně díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0