Autor Zpráva
Lexter
Profil
Pojmenování tématu jsem zvolil podle očekávaných reakci :D. Tak do mě :)

http://data.ljt.cz/navrhy/red/
YaD
Profil
Good
Ešte pozadie a je to very.
Lexter
Profil
Zas tak skvěle bych to neviděl, ale děkuju :) s pozadím moc nevím zda by nebylo rušivé.
YaD
Profil
<table src="obrazok" align="center">Obsah tabulky (webu)</table>
Lexter
Profil
Tabulky? myslím že na tohle ti neskočím průkopníku :D
art4web
Profil
zdravim, je to nejake rozhadzane, nemyslis? nieje tam nic co by zjednocovalo celkovy design....menu-ina dlzka, hlavicka-ina dlzka, obsah-ina dlzka, atd. naviac sa mi nepacia tie male obdlznicky pod menu-vyzerato ako box na vyber farby alebo tak :)
Lexter
Profil
Pravda, měl bych to sjednotit a dát tomu celke, s tím rozhodně souhlasím. Ty čtverečky jsou píše takové překvápko, sám zatím vím jakoý budou mít účel ale bude to je taková doplňková vlastnost :)
Flip
Profil
neoslovilo mě to, hlavička mi připomíná jeden tutorial na vektor header... na portfoliu bych čekal víc vlastních nápadů...
Lexter
Profil
Ty bláho :D Jednou mi řeknete, že portko má být strohé a jednou mi řeknete pravý opak. A jak já mám pak vědět, co je lepší :D Mimoto žádný tutoriál na vektor header jsem nečetl. Myslím, že je jen asi pět tutoriálů, který jsem kdy četl :)
Flip
Profil
ten tutorial..... tisíc lidí - tisíc názorů ;)
Lexter
Profil
A to že je tam obsažená protáhlá hvězda hned musí znamenat, že je to z tutoriálu?
Flip
Profil
řekl jsem snad něco takového? .... hlavička mi připomíná jeden tutorial
Lexter
Profil
Flip

... na portfoliu bych čekal víc vlastních nápadů...
niCe
Profil
2007 Všechná práva vyhrazena.

To je nějaký název filmu? Jako 1957 Válka ve Vietnamu, 1492 Dobytí ráje.

Nebo to je copyright? :)
Lexter
Profil
Podobné pichlavé poznámky, které lidé trousí, protože nemají co dělat s klidem přehlížím :)
Kamil V
Profil
Podobné pichlavé poznámky, které lidé trousí...
řekl bych, že normální poznámka, oprávněná připomínka

To, že je to velmi rozházené, už psali jiní, já jen přidám, že každý ostavec má první slovo nepatrně odskočené. Buď bych odskok zvětšil, nebo (raději) zrušil.

Menu bych protáhl na šířku teho červenýho obdélníku.

Dole ten obrázek hlavy (bez očí???) je divně oříznut. Možná bych ho nalepil spodním okrajem k černýmu obdélníku (co tvoří patičku).
WHOIS
Profil
Moc pěkný to máš ;);););)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0