Autor Zpráva
Ondrej Stanek
Profil *
Prosím o konstruktivní kritiku stránek [url=http://webdesign.b3.cz ]webdesign.b3.cz [/url]
Mistr
Profil
Prio nás, líné: http://webdesign.b3.cz
Mistr
Profil
Ondrej Stanek
(1) Na můj vkus je patička příliš "rozevlatá". Nedělal bych mezi řádky takový odstup.
(2) U textů v hlavním rámečku bych nastavil o něco větší dostup od obrázků.
(3) Vyhodil bych tečku před položkou "Zaslat nové heslo" v rámečku Přihlášení.
(4) V menu bych udělal odkazy z celých tlačítek (tedy z celých světlých obdélníčků).
(5) Ukáži-li si myškou na výrazný zelený obdélník, objeví se mi titulek ve znění webdesign.b3.cz - Tvorba www internetovĂ˝ch stránek,Optimalizace pro vyhledávaÄŤe SEO a SEM,LevnĂ˝ webdesign,Levná tvorba www stránek, což asi není to, co bys tam chtěl mít, co?
(6) Poznámka ke stránce http://webdesign.b3.cz/?q=tvorba-www-stranek - neměla by být ve větě Umožňuje tvorbu jak statických tak dynamických www stránek (...) čárka za slovem "statických"?
(7) Vertikální menu záměrně obsahuje některé položky menu horizontálního?

Na závěr jen poznamenán, že jsem zůstal koukat na formulář Zpráva ve stránce http://webdesign.b3.cz/?q=contact (mám na mysli to vertikální posunování).
jojoj
Profil *
Ak som chcel poslať prázdny formulár, oznámilo mi:

Vaše jméno field is required.
Vaše e-mailová adresa field is required.
Předmět field is required.
Zpráva field is required.

nejde tie odpovede "poľudštiť"?

pri prihlásení nevhodne červene "svieti" rámček na užívateľské meno

hover pri menu vľavo by mohol byť fungovať aj priamo v texte

Profil *
Takový dotaz - nevyžaduje Drupal odkaz v patičce?
Mustafa Ibrahim
Profil *
Já - řekl bych, že nevyžaduje.
killer
Profil
mě osobně vadí v bočním menu, automaticky najíždím pro odkaz na text a zde text odkaz není, jen pozadí
Railbot
Profil
Máš živnostenský list? IČ by to chtělo.
Ondrej Stanek
Profil *
TO: Railbot IČO mám .. na stránky ho samozřejmě přidám i s kontaktem na mobil
TO: killer boční menu je zatím řešeno jen provizorně, mám v plánu tam dát úpně jiné odkazy, tak snad potom ...
TO: Já a Mustafa Ibrahim ... rád tam odkaz na drupal.org přidám... je to skvělý CMS a všem ho doporučuji!
TO: jojoj ... překlad musím nahrát znovu... překlad v drupalu funguje tak, že přeloží pouze aktuálně zaplé moduly
TO: Mistr 7.vertikální menu bude obsahovat ještě nevytvořené odkazy ... coming soon..., 6.změnil jsem celou větu... na zbytek se mrknu večer

Díky moc za názory
ceco99
Profil
omg tak ako zacat : logo : skaredsiu zelenu som uz dlho nevidel , pisat do neho adresu stranky chce tiez dost odvahy (dava sa tam maximalne nejaky ten slogan zvacsa kurzivou ) a uz vonkocom nie napln prace , na to su ine casti stranky
menu : dvojite menu hmm no dobre ale aspon s ikonkami co sa tam hodia a nejak zapadaju do konceptu ,, oramovanie je uplne ze nevskusnea k tej umiestneniu tabulky s loginom sa nejdem radsej ani vyjadrovat

dam ti taku poloprofesionalnu radu : kasli na webdizajn pretoze sa nim neuzivis ..chyba ti farbocit nemas cit pre symetrickost a vseobecne nevies oddelit menu od textu


radil by som ti cele prerobit ..a ak to ma sluzit ako tvoje portfolia nebal by som sa pouzit trosku kreativne napady a aj trosku flashu

dufam ze som ta neurazil ..
Plaváček
Profil
ceco99

Mohu dotaz? Prečo trošku flašu?
ceco99
Profil
pretoze je to portfolio a potencialnemu zakaznikovy ma ukazat ze niesi nejaky amater a dokazes robit aj zlozitejsie veci + doda to stranke dynamickost a nieje jednotvarna ... ak uz nie priamo flash web tak aspon nejake flashove intro by urcite nebolo na skodu
Lexter
Profil
ceco99

Tak tohle mě upřímě řečeno pobavilo :D

Flashová intro by právě ukázalo, že je prachobyčejný amatér a já si myslím, že není. Jina vůbec s flashem nesouhlasím pokud nejde o reklamu.
Vít Dlouhý
Profil
ceco99: To mi připomnělo požadavek jednoho dávného klienta, který chtěl, aby při vstupu na web hrála dunivá hudba, začaly létat blesky a celé to působilo maximálně dramaticky, z následného výbuchu a usazujícího se dýmu pak mělo postupně vystoupit 3D logo. Velmi dynamické.... na to, že prodával koberce...

Flashová intra čistě pro efekt jsou zlo, zajímalo by mě, kolik procent lidí automaticky hledá SKIP -- já osobně pokaždé.

Ondrej Stanek: Upřednostni víc nabídku a reference, zatím to vypadá jak reklama na Drupal.
ceco99
Profil
lol :D ale tak treba poznat rozdiel medzi gyycom a vhodne vybranym introm ---j aosobne si z 90 percent kuknem aspon zaciatok
Lexter
Profil
ceco99

Tak já se nekoukám na žádný flash :) Někdy si ho aji vypínám. Přivádí mou operu do stavu Not Responding :D
l007
Profil *
Jinak ta kartička v té ruce už na pár webdesignových studií je,.
yderf
Profil
ceco99

pretoze je to portfolio a potencialnemu zakaznikovy ma ukazat ze niesi nejaky amater a dokazes robit aj zlozitejsie veci

nuz, podla mojho skromneho nazoru je (X)HTML, CSS (pravdepodobne nie taky, ako pises ty ;-) a povedzme DOM, zlozitejsie ako flash - a to hlavne bez action scriptu (co je na intro nepotrebne)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0