Autor Zpráva
coverx
Profil *
Potreboval by som otestovať vo viacerých prehliadačoch či funguje odkaz "Prdať k obľúbeným"
Ikonka je v ľavo hore,
Odkaz je TU
Napíšte prosím typ a verziu prehliadača v ktorom to nebude fungovať.
Ďakujem
tomikimot
Profil
Proboha, k čemu to je? A nefunguje, FF 2.0.0.3 se přidá dvakrát..
tomikimot
Profil
A ještě něco, kdo si tě bude chtít přidat, ten ví jak na to, nepotřebuje klikat na ikonky (ctrl+d třeba). Kdo neví jak, ten záložky zřejmě nepoužívá tak nemá důvod si tě tam přidávat..
Lexter
Profil
Letmo jsem si všiml, že obrázek v logu nemá zástupný text, tudíž když přijdu s vypnutými obrázky a to dělám často nevím kde jsem.

Select your language: taky by to šlo napsat česky :)
Tučný text používej pouze pro zvýraznění důležitých informací a ne celých odstavců.
Necentruj text v odstavcích, nevypadá to vůbec dobře.
Nepoužívej raději rámy, zkus se poohlédnout po CSS řešení.
Chybou je stále stejný <title> v části <head> a ke všemu je anglicky.

<meta name="generator" content="Antenna 2.7">

Smím se zeptat co je to za editor? Já jen abych ho všude hanil. Plive naprosto ohavný kód plný javaskriptu, divů a interních stylů vše spláclé dohormady nekvalitním lepidlem.

Anketu vlevo vystřeď.
DVD obaly - Zahraničné filmy: Nechtějí se mi načíst další odkazy. A je tam až příliš velkýá reklama, která zastírá jakýkoli obsah rámce.
Pravý sloupec: Musel jsem si zvětšit písmo, abych se dokázal zorientovat, dal bych mu vyšší hodnoty velikosti.
Jako hover v obsahu používáš bold a zvětšení úpísma, to však poté nepříjemně poskakuje a sím i všechen text po hoverem.
Ikonky page ranku, toplistu a dalších jsou nehezky nahízené k levému dolnímu rohu. Proč je tam vůbec mít? jsou tam IMHO k ničemu dají se skrýt.
Rozbalovací menu: nevím jestli je to hezky řešené, ale spíše určitě ne, když ti to bez javaskriptu nefunguje :D.
Rozbaloval bych ho do strany, takhle jedn nabídka skryje druhou a já musím zase myší poodstoupit abych se k dalšímu odkazu dostal.
Raději pro obsah nepoužívej patkové písmo, zkus něco techničtějšího (Arial, Verdana, Tahoma).
Ten formulář napravo dole: nechápu jeho funkci, chtělo by to popisek či aspoň nadpis. Mimoto styloval bych ho jinak. Takhle je nevýrazný a málem jsem si ho nevšiml.
Text v patičce je nečitelný - co takhle bílé písmo :).
Na fóru ti odkazy obrázkem ani nejdou přečíst a je tm velice nevkusná reklama + má neklikací logo. Nevím jestli je to jen upravený styl, ale pár zelených čar hezké stránky nedělají.

Zatím vše.
niCe
Profil
Takže:

1. Tlačítko s nápisem (nepřečtu) u ankety: Nápis prostě nepřečtu, jelikož je bílý na velmi světle šedém tlačítku. Ikdyž je asi jasné, k čemu button slouží, jsou lidé, kterým to nedojde;
2. Musím souhlasit s předchozími příspěvky, že by bylo nanejvýše vhodné doplnit důležité obrázky o "title", aby se i šetřiví uživatelé, kteří si z bůhvíjakých důvodů obrázky vypínají, dozvěděli, na co ten a který obrázek odkazuje;
3. Taktéž k anglickým popiskům: Text k výběru jazyke je dobrým zvykem uvádět ve více jazycích nebo vůbec. Rozvedu to:
Napíšu třeba "select language; vybrat jazyk; selezioni la lingua; wählen Sie Sprache aus; kiválaszt nyelv" abych už zde v mém jazyce věděl, že si ten jazyk můžu vybrat.
Nebo to celé vynech, zachovej jen vlajky, jejichž obrázkům dáš již výše zmiňovaný atribut title, ve kterém bude název jazyka, např. english, česky, italiano, deutsch, magyar. Mě osobně se to jeví jako nejlepší varianta :)
4. Rozmístění reklamy je naprosto chaotické;
5. Nelíbí se mi vertikální scrolling v pravém sloupci;
6. Zvýrazňování položek .:tečkou a dvojtečkou:. je již out-of-fashion, neboli do češtiny volně přeloženo, mimo mísu;
7. Rozporuplně na mě působí taktéž ty zaoblené panely s šedo-černým přechodem, obzvláště pak, pokud v nich není napsán žádný text. Přimhouřil bych oči nad tím horním a dolním, ale ten vlevo, který je na výšku, je prostě děsný;
8. Stylisticky se mi nehodí popisek tlačítka "Search...". Interpunkční znaménko ... (třitečky :) se používá k "odmlčení se" například v úvahách, recenzích atd. atd., zde bych jej opravdu nepoužíval, působí to nevhodně;
9. Ten obrázek hvězdičky s funkcí add to favorites (V případě, že neumím anglicky - co to mimochodem znamená? :) působí amatérsky. Buď udělej textový odkaz někde tam, jak je výběr jazyka, nebo to celé vypusť, každý ví, jak si přidat stranu do oblíbených, jak zde již uvedl Lexter;
10. Jen potvrdím, že řešení levého menu je opravdu nešťastné. Pokud má někdo vypnutý js, tak má asi smůlu. Udělej také <noscript>, aby si opravdu každý mohl prohlédnout všechny sekce;
11. Nevím, jestli je to zatím nedokončené, nebo co je toho příčinnou, ale německý a anglický (Nebo jen americký? Proč je tam americká vlajka? Ty máš v plánu používat striktně americkou angličtinu? Co já vím, uvádí se vždy britská vlajka, pokud jde o angličtinu) návštěvník, by musel nejdříve nastudovat slovenštinu, aby si mohl v pohodlí prohlížet svoji jazykovou verzi;
12. Cituji: V prípade že uploadujete DVD alebo CD obal ktorý v názve bude obsahovať interpunkčné znamienka sa vám tento obal nezobrazí!! Jeho stiahnutie je možné kliknutím pravého tlačítka myši a možnosti "uložiť obrázok ako"
Navrhuji: Spravit, celé tohle závisí na lidském faktoru, což, myslím, není zrovna nejlepší řešení;
13. Jak již zde Lexter psal, ve výběru obalů je hover opravdu otravný, nemotorný. Myslím, že není problém se kdekoliv inspirovat, jak má vypadat pěkný hover;
14. Za tu neslušnou reklamu máš ode mě jisté, že na stránky v životě nepřijdu, protože hledám-li to co bych na tvých stránkách očekával, nehladám to, co mi tam vnucuješ. A navíc, když už: nechci teď být indiskrétní, ale té krásky je i snad v gif formátu nejspíševe ve 256 barvách snad škoda ne? :)
15. Zdá se, že do sekce "Zahraniční filmy" se dá dostat je z hlavní strany. Kliknu-li na tento odkaz z otevřené podstránky, marně čekám a nakonec zjistím, že jsem v tom nepřehledném menu klikal zbytečně, neboť odkaz byl nefunkční;
16. Cituji: Českej překlad: Jan - Sebastian Fabík
Doplnil bych, že podle tohoto titulku jde o "nespisovnej překlad, a ne vo tu spisovnou češtinu", nebo bych to poupravil tak, aby to vypadalo, že má jít o spisovnou češtinu;
17. Myslím, že je základní znalostí vědět, že pro zobrazení písma na monitoru se používá výhradně bezpatkové písmo, oproti tomu se patková písma používají v tištěném projevu, kde usnadňují čtení textu;

Už mi to nebaví, navíc jsem ted narazil na "503 Service Unavailable
The service is not available. Please try again later.";

Pěkný den
coverx
Profil *
Ďakujem všetkým za kritiku stránky aj keď som potreboval zistiť úplne niečo iné.
niCe a ostatný:
Vaše slová neberiem na ľahkú váhu, takže sa posnažím tie nedostatky napraviť.
Ešte raz ďík :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0