Autor Zpráva
Pat
Profil *
Koukněte se na tuto stránku
Railbot
Profil
Koukám. Ošklivé.
DJ Miky
Profil
Je to nepřehledné, chaotické, bez obrázků nepoužitelné.
Lexter
Profil
Nemám ani moc chuti se vyjadřovat, ale...

Nepoužívej do menu obrázky. Oni si je lidé dost často vypínají a já tké.
V opeře se mi to zobrazuje velmi divoce.
Chybí mo hover v menu.
Chybou je stále stejný titulek v části <head>.
V opeře nevidím patičku, je tam vůbec?)

Hlavně že v knize máte napsáno : ....mocinešky kráásný :)... Na tohle raději nedávej, není to ani hezké.


Do kontaktu umísti formulář. Pokud ho tam nechceš tak i texty odkazu od mejlů napiš klasicky: <a href="mailto:neco@neco.cz" title="Kliknutím na odkaz se vám otevře váš poštovní klient">neco@neco.cz</a>

Dál se mi už ani psát moc neche.
quinux
Profil
DJ Miky
Je to nepřehledné, chaotické, bez obrázků nepoužitelné
Nevím jestli se díváme na stejnou verzi, ale až na ty obrázky bych to tak neodsuzoval :)


Lexter
Chybí mo hover v menu
Ve Firefoxu je, bude to jen nějaká chyba.


V opeře nevidím patičku, je tam vůbec?
IMHO není a nepovažoval bych to za chybu.


Pat
Jak již bylo napsáno, vyhni se obrázkům v menu to je blbost.
V textu nepodtrhávej nic co není odkaz.
Text "naposledny aktualizováno" je nesmysl, to vyhoď, krom toho, že kdo bude mít zájem tvůj web sledovat, ten to pozná z obsahu, bude to pro tebe bič tam pořád něco přidávat, aby nedošlo k tomu, že poslední aktualizace bude rok stará ;o)
Stejně tak vyhledávání je na tak malém webu IMHO zbytečné.
Změň texty "home" a "guestbook" máš český web tak piš česky.
Videa by bylo asi lepší umístit rovnou na web a né odkazovat na youtube.
DJ Miky
Profil
quinux
Mně to opravdu tak přijde, nemá to žádný řád, nezobrazuje se to nejlépe (FF2)...
quinux
Profil
DJ Miky
Taky mám FF2, jako nechci říct, že je to dobrý a že by na tom nebylo co zlepšit, ale objevují se tu i mnohem horší weby a tenhle mi až tak strašný právě nepříjde. ;o)
niCe
Profil
Takže:

1. Levý sloupec: Proč je polovina obsahu zarovnaná na střed, polovina nalevo?
2. Zrovná dvakrát se mi nelíbí obrázky v menu, té jednokolky, navíc jak je to pod sebou, nepůsobí to nejlépe;
3. Jak již bylo řečeno, bylo by nejlepší vypustit to vyhledávání, datum aktualizace, a skrýt jde i toplist. Možná to tam máš právě kvůli nedostatku textu, aby tam nebylo prázdné místo, ale pokud zapojíš svoji kreativitu, určitě se na vyplnění toho prostoru něco najde. Dej tam třeba anketu, rozepiš nějaký text;
4. Cituji: e-mail
Mě posílejte i ohledně webu. Tedy píše se "mně" (3. pád) a evidentně je to psáno jako věta "e-mail mi posílejte i...", tedy použil bych velké písmeno u slova "email", nikoliv u "mě";
5. V IE6SE2 si mi nesprávně zobrazuje fotogalerie. Pozadí obrázků mi přesahuje asi o 2px na dně :) Zmenšil bych výšku o 2px;
6. Pokud píšeš závorky, je před první závorkou mezera (Sekce "Jak na to"). Stejně tak se píše mezera za interpunkčními znaménky;
Btw. Název této sekce "Jak na to" může mít více významů, co si pod tím představíte vy? :)
7. Cituji: (pokud nasedám s pravým pedálem dolů, je pro vás lepší vyjíždět levou nohou vepředu). A s jakým pedálem dolů nasedáš? Abych věděl, jak je pro mě lepší vyjíždět :) Převeď celou větu buď do 2 os. mn. č. :)
8. V guestbooku (Těď rána od boku - neznamená to náhodou "Návštěvní kniha"?)
Proč je "jméno" a "e-mail", ale "Vzkaz" a "Wwweb"? To tedy jedna věc, další věc je wwweb. To je novotvar? :) Inu, pokud si myslíš, že ten novotvar dokresluje tvůj charakter a neodmyslitelně k tobě patří, nech si to tam. Ale mě to přijde jako takový ten naivní humor puberťáka, co se snaží ohromit neohromitelným;
9. Ve výpisu vzkazů v guestbooku (Zpropadeně, ještě jsem pořád nepřišel na to, co to vlastně ten guestbook je) bych dal padding, neboť text je takhle velmi nalepený k okraji;
10. Proč zobrazovat IP adresy pisatelů? Já osobně bych tam takhle nic nenapsal, ale třeba je to vaším záměrem :)
11. Sorry za OT: Kolik Týna dostala za ten pochvalný komentář? :)
12. U videa č. 4 se mi nezobrazuje obrázek;
13. Na úvodní straně se mi v IE6SP2 překrývá rámeček "Odkazy jinam" s odstavcem ">>>Pište do Návštěvní knihy<<<
různé pochvali, obdivy, přijímáme
i kritiku:) Odkazy jinam
www.jednokolka.eu www.unicyclejester.com ";
14. Nepodtrhávej text, který není odkazem, je to špatný zvyk :)
15. Náhodné foto je sice parádní věc, ale pokud je celkově jen 9 fotografií, dovolil bych si podotknout, že také zbytečná. Přidej více zajímavých obrázků a máš u mě malé bezvýznamné plus :)
16. Obrázky v logu: Ten nalevo má uříznutý kus kola a ten napravo je pro změnu nějaký kostrbatý;

Pěkný den
belial
Profil
Otevřený obrázek ve fotogalerii má zakázané scrollování, ale některé fotky bez scrollingu nejdou zobrazit. Asi nejbrutálnější chyba.
niCe
Profil
>>>Pište do Návštěvní knihy<<< různé pochvali, obdivy, přijímáme i kritiku:)

No teď sem si všim, že si z nás autor dělá humor a zkouší, jestli mu odhalíme hrubku. Když už jsou někteří tak, s prominutím hloupí, tak ať laskavě využívají minimálně kontrolu pravopisu ve Wordu, či kdekoliv jinde :)
Lexter
Profil
niCe

Taky bych Word měl využívat :) Jina dobrá kritika niCe ;)
matragorn
Profil
16. Obrázky v logu: Ten nalevo má uříznutý kus kola a ten napravo je pro změnu nějaký kostrbatý;
...když někdo dělá v malování no tak se nediv...
Lexter
Profil
matragorn

Tohle v malování být dělané nemohlo. Už kvůli přechodu v hlavičce.
Kryspin
Profil *
Lexter
A všichni co kritizujete:

Nepoužívej do menu obrázky. Oni si je lidé dost často vypínají a já tké.

Mám haldu známýchm kteří serfují po netu a ani jeden z nich si nevypíná obrázky, nevím kam na to chodíte. Při dnešní dostupnosti rychlého připojení k internetu jsou vítky tohoto typu naprosto k ničemu. Už je rok 2007 a PC i internet hódně pokročily jak rychlostí tak i dostupností.
shaggy
Profil
Nj, k tomu vypínaniu obrázkov - ja sa venujem webdizajnu, ale tieto vaše komentáre mi prídu scestné. Obrázky si vypína iba webdizajnér-hnidopich, ktorý napr. hodnotí stránku na jpw, nikto normálny to nerobí ;-)
Áno, niekto si môže vypnúť css - napr. zrakovo postihnutý - ale ak je stránka urobená tak, že pri vypnutom css zobrazuje normálny text, pri zapnutom obrázok, nevidím problém.
Naozaj už nie je rok 97, éra dial-upu skončila a niekedy treba použiť aj niečo iné ako čistý text.
Kryspin
Profil *
shaggy

Dík za podporu, je to fakt.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kryspina:
Vyhledávače nerozumí textům v obrázcích, což je dostatečný důvod pro poskytování textové alternativy. Možná bude situace lepší v roce 2017.

Příště se prosím podívej na datum příspěvku, na který reaguješ. Toto půl roku staré vlákno zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0