Autor Zpráva
Skeleton
Profil *
Zdravím,
Konečně jsem spustil webové stránky své filmové dílny ,,Black Company“, co si o nich myslíte ? Adresa je www.blackcompany.wz.cz
Railbot
Profil
Shodou okolností mám vypnuté obrázky a nic nevidím. Bezva. Přístupnost 0.
Skeleton
Profil *
Jak vypnuté obrázky ?
Lexter
Profil
V kódu se ani hrabat nemohu a ani moc nechci, je to totiž v rámech a takhle se to dneska nedělá. jak připoměl railbot: Přístupnosti nula. Nevypadá to zas tak zle, ale měl by jsi to zkusit znovu.

jen si zaroluji myší, už se mi tam vše rozběhá, chybou je stále setjný titulek. Obrázkové menu, . Tohle prostě ne. Smazat a znovu. Zkus CSS na www.jakpsatweb.cz
Lexter
Profil
Pardon dva příspěvky, tohle prosím smázněte.
tiso
Profil
Skeleton - porušuješ podmienky webzdarma...
Skeleton
Profil *
Jaké podmínky webu zdarma ??? Pokud máš na mysli videa, na YouTube už jsou déle, takže to ber spíše jako odkaz. Navíc mi přišlo blbý abych každé video vypisoval do složky odkazy jednotlivě. Takže v rámech se už dnes prakticky nedělá?
Lexter
Profil
Skeleton

Každý uživatel tohoto freeshotingu se zavazuje přečíst si pravidla. Takže jsi se doznal k dalšímu porušení. Chyba je odstřelení reklamy skrz vstupní stránku.
niCe
Profil
Takže:

Zajímavý obsah, bohužel mi jeho prohlížení a nabažení se jej komplikují stránky samotné.

1. V rámech se opravdu nedělá. Ten scrolling je navíc odporný :)
2. Koukám, že jste optimisté, podle loga, které jde "do kopce". Ale buďte v tomhle ohledu spíše realisté, a menu narovnejte, tak aby nikdo nemohl mít pocit, že má nakřivo okna :)
3. Okraje obrázku jsou, alespoň dle mě, nevhodné, či spíše chaoticky provedené. Pokud je to strana o filmech, dej jim pozadí "filmu":

Vhodnější ukázku jsem žel nenašel, ale snad pochopíš, jak je to myšleno :)
4. Ujednoť si používání uvozovek. Ty uvozovací jsou jiné, než ukončovací. Někde ukončovací uvozovky chybí úplně. Asi nemáš zkušenosti s PHP, to by tě ukončovat uvozovky naučilo :) Oprav si to v sekci "Připravujeme";
5. Před interpuknčním znaménkem "..." se mezera nedělá;
6. Sekce "O nás" je moc chaotická a ty popisky téměř nečitelné. Zpřehlednil bych to. Začal bych tím, že bych místo šedého písma použil černé;
7. Je vidět, že se snažíš o stylově vyhlížející stránku. Cit pro to máš. Ale tvé zkušenosti s HTML je třeba rozvíjet, aby se to dalo napsat lépe, přehledněji. Doporučuji http://www.jakpsatweb.cz nebo [url=http://www.gimiweb.net
]http://www.gimiweb.net
[/url]
Pokud jedno odpoledne nebudeš mít co dělat, není problém si to přečíst, a druhý den můžeš už směle psát html :)
8. Jinak s těmi vypnutými obrázky. ANO, existují mezi námi. Přišli z neznáma a komplikují nám, tvůrcům stránek, životy. Vypínají si obrázky. Bojovat proti těmto vetřelcům je neúčinné. Doporučuji přizpůsobit se jim. Tato adaptace se dá provést několika způsoby. Buť přidej obrázkům atribut title nebo alt, kam napiš text, vystihující obsah obrázku, nebo, a to je možná lepší, nedávej obrázky tam kde netřeba. Sice byl text kdysi ve starověké Mezopotámii také jen soubor obrázků, ale dnes je text textem, a nebudeme se tedy vracet o 5 tisíc let zpět, ne? :)
9. Celkový dojem: Zajímavý obsah, ale strany mě od jeho prohlížení odrazují. Navíc mám barevný monitor, za který jsem vysolil nemalé peníze. Kdybych věděl, že budou na internetu černobílé stránky jako tyhle, pořídil bych si kalkulačku, která 2 barvy zvládá taktéž. Ale proti gustu... :) Můžeme být jen rádi, že stránky nejsou komplet černé, jak by se mohlo podle názvu zdát;
10. Je to již tradiční a budeme se opět opakovat: Neklikací logo a stále stejný titulek stránky <title>. Pokud by jsi opravdu měl zájem o kritiku za účelem zlepšení svých stránek, přečteš si také příspěvky k ostatním stranám a odstraníš zcela triviální chyby, abychom ti mohli pomoci odhalit ty ostatní nedostatky.
11. Dal bych zarovnat odstavce do bloku. Není pěkné, jak zleva není žádný padding (vnitřní okraj) a napravo to není zarovnané;

Teď se velmi omlouvám, je to nejpíše OT, ale neodpustím si komentáře k filmům :)
1. Podíval jsem se na "Účastníci ukaž se". Mimo toho, že je to celé založeno na vulgaritě, je ve filmu pěkná snad scéna jen s tou tužkou a záběry na vaše milé spolupracovnice :)
2. Klip Error je naproti tomu velmi povedený a upřímně mě pobavil :) Dávám mu 11 bodů z 10;
3. Ztraceni: No ok :)
4. Více filmů tam zatím není nebo jsem neobjevil odkaz na ně;

Pěkný den
Skeleton
Profil *
Zdravím,děkuji za vyčerpávající vzkaz .... ohledně těch účastníků jsem nějak nepochopil to ohledně vulgarity ??? Předpokládám, že si normální účastníky viděl, jinak by to poté nikomu nedávalo smysl. Počítal jsem s tím, že to byl jeden z nejnavštěvovanějších filmů,tak je každý zná. o se týče barvy webu, je to úmysl vůči ,,Black Company" ... chtěl bych poprosit o jednu věc ... mohl by si se podívat na můj pčředchozí web www.lostboys.wz.cz , zda je v novém webu oproti tomtu nějaký pokrok ? Ještě jednou děkuju za Váš názor.
Lexter
Profil
Skeleton

Bohužel pokrok nevidím a tu například kvůli užitým rámům. Pokud chceš dobré stránky, můžeš si na to někoho z nás najmout nebo zajít na www.jakpsatweb.cz sekce CSS a valit na vlastní pěst ;)
niCe
Profil
Designově určitě pokrok k lepšímu. Ale jak jsem již napsal. Pokud jste Black Company, tak proč neudělat rovnou celý web černý, včetně pozadí a písma? Když už, tak už :)

Ne, teď vážně. Pokud chceš sladit tedy stránky podle té černé, potažmo černobílé, dobře tedy. Ale já osobně bych tam nějaké věci vybarvil, aby to nepůsobilo zas tak kýčovitě. Ale proti gustu...

Sorry za OT: Účastníky jsem neviděl, protože jde o český film. Tedy se omlouvám, dospal bych tam "Pochopí jen ten, který viděl film XXX". Netušil jsem, že to není nic pro mě :)

Pěkný den
Skeleton
Profil *
Děkuji za všechny rady , vyrážím na CSS
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0