Autor Zpráva
emer
Profil *
tak tu to je - smelo do toho a nešetrite kritikou ;-)
Marty
Profil
- vstup na stránku je trochu nejasný, nevýrazný, docela dlouho jsem ho hledal
- v sekci černá skřínka, leze fotka napravo až do menu, tak tomu je ještě v několika dalších sekcích
- kód je celkem v pořádku, až na ten interní js, díky kterému se stává trochu nečitelný
- popravdě řečeno, jsem příliš nepochopil čím se vlastně web zabývá, chybí mi textové informace
emer
Profil *
ten interný js je povinná reklama - s tým nič neurobím (inak dík, beriem na vedomie)
mgiel
Profil
jsem na tom stejne ....

první stránka mi nic neřekne a vůbec nevim kde to jsem a kam mám kliknout nebo co mám dělat.zmateně jsem klikal na fotky nez jsem si vsiml malého nevyrázného portfolio.

nevim proc by ta reklama mela bejt povinná ,stačí si dát web nekam kde není ....

souhlasim s chybějícími textovými informacemi ,clovek vidí pouze obrázky na černém pozadí ..
Pepee
Profil
Musím se přidat k většině. Toto jsou další nekonvenční, "zajímavý" stránky, na kterých se 85% "blbých" uživatelů nedostane dál než k první stránce...
anchor
Profil
No hodiť na úvodnú stránku 4 fotky, dva odkazy a reklamu....?! Titulok je prvá a zároveň posledná možnosť (okrem adresy) dozvedieť sa, kde som! Pouvažuj o hostingu-práve sa pozerám na Krídla anjela a hneď pri tom je reklama na Čističku odpadových vôd-strašné. Tento web je bez obsahu-nik sa o tebe nič nedozvie.
Tie fotografie sú tam načo? Chceš predávať, čo na nich je? Alebo len tak sú tam-aby vyplnili priestor?
Ako umelec by si mal vedieť čosi o designe, estetike, ....
Glacier
Profil
Musím říct že daleko déle něž najít na úvodní obrazovce kudy dál, mi trvalo najít menu na obrazovce druhé, šedivé úplně nahoře, nejen že bylo naprosto mimo pohled, v nístech kam sem se vůbec nedíval, ale ještě barevně splývá s nástrojovou lištou.

Jinak souhlasím s výtkamy uvedenými výše.
emer
Profil *
Pouvažuj o hostingu-práve sa pozerám na Krídla anjela a hneď pri tom je reklama na Čističku odpadových vôd-strašné.

:súhlasím - hosting už mám vyhliadnutý - len som ju chcel ešte predtým vyskúšať, kým to rozbehnem na ostro (a vydím že som urobil dobre)

Tie fotografie sú tam načo? Chceš predávať, čo na nich je? Alebo len tak sú tam-aby vyplnili priestor?

:ani jedno z toho (nechcem sa predať :-) ale myslel som, že by to bol zaujimavý úvod - aby bolo jasné, ktorý ksicht to má na svedomí

Ako umelec by si mal vedieť čosi o designe, estetike, ....

:ako si si mohol všimnúť - webdesign zatiaľ nie je ťažisko mojej tvorby a navyše som dosť značne obmedzený svojimi zručnosťami - a tá estetika... no niečo viem

Musím se přidat k většině. Toto jsou další nekonvenční, "zajímavý" stránky, na kterých se 85% "blbých" uživatelů nedostane dál než k první stránce...

:bohužiaľ máš absolútnu pravdu, niektorý moji priatelia, keď som sa popýtal na to, či si to už pozreli, vedeli len o tej prvej stránke - mal som to asi opraviť skôr, ako som to sem hodil. Ale aspoň viem, že to má svietiť ako maják a vydávať zvuk sirény...

souhlasim s chybějícími textovými informacemi ,clovek vidí pouze obrázky na černém pozadí .

:snažil som sa web čo najviac odľahčiť od zbytočných informácii, ktoré by len odvázdali pozornosť (tak ju odvádza reklama) Asi toho viac napovie ľuďom, ktorý ma poznajú a "len" fotografie sú pre nich chodnotnejšia informácia, ako akej farby mám oči. Len tak mimochodom, povahou som introvert - ale napravím sa...

Uvedomoval som si, že ten môj web zďaleka nie je dokonalý. Vážim si konštruktívnu (aj tvrdšiu/úprimnejšiu - anchor) kritiku. Díki - urobím s tým niečo.

ps: nemáte link na nejkú dobre prevedenú stránku podobného zamerania, z ktorej by som sa mohol inšpirovať?
mat
Profil
jak je ti vyýkáno už výše - na indexu se člověku ukáže pár fotek a pak maličkým písmem v růžku jedné z nich nápis portfolio - člověk dost dlouho přemýšlí, než ho napadne, že asi tudy vede cesta dál...

jinak - vůbec nechápu, o co na těch stránkách jde - umělecká prezentace, prodejní "online" výstava? Proč tam není něco o autorovi, o jeho díle, o pohnutkách proč tvoří a jak, jestli vystavuje a kde apod.? Pár obrázků je prostě o ničem, chce to nějaké informace...
Kráťa
Profil
Uf, o čem to vlastně je? Ta vstuptestránka je opravdu dobrá mateč.
Když jsem u první otevřené fotky kliknul na info, v domnění, že se něco dozvím, tak se mi zase otevřela ta vstuptestránka, aniž bych se něco dozvěděl. :-(
none
Profil
ve firefoxu se to menu prekriva tou zelenou fotkou
Klara
Profil *
Me se to libi, vchod sem sice nasla az napodruhe a o autorovi jsem se nedozvedela nic vic, nez prozrazuje jeho tvorba, ale stejne to asi nejsou stranky, kam by nekdo zabloudil nahodou, ne?Pokud nekomu dat tu adresu, at se podiva co delas, je to OK. V tomto pripade nestandartni provedeni je spis plus, peknym fotkam to takhle i moc slusi.U me bodujes.
stanco
Profil *
-no fakt to mas neprehladny ten vstup ale zasa to mozem brat ako daky IQ test ;-)
-ale inak sa mi paci. mozno by som menu dal napevno do dvoch riadkov aby to nerobilo blbosti ked sa to automaticky lame...
kamilio
Profil *
V Opere mi to pripadá ako hra, kto sa prvý pohne ďalej. Človek polieta celú stránku s myšou, aby zistil
kde je nejaký odkaz. A to ešte musí mať slačené ľavé tlačítko.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0