Autor Zpráva
Kcko
Profil
1/ http://www.pesonline.info/rjwebdesign.jpg
2/ http://www.pesonline.info/rjwebdesign2.jpg

Ktery se Vam libi vice, pokud se to vubec libi?
Co tam naopak neni pekne?

Diky za nazory
wimstr
Profil
Líbí se mi spíše ten druhý design.....rozhodně bych zvětšíl odkazy v menu (cca o 5px nahoru i dolu)...na celé stránce je malý text, špatně šitelný..zvětšit!!...
Vladosik
Profil
Kdyz sem nekdo da k zhodnoceni design, dam na prvni pohled. Tak tedy.

Kdyz jsem otevrel prvni, myslel jsem ze jsem na strance cestovni agentury.
Kdyz otevrel druhy, prislo mi to, ze jsem na zacinajim eshopu. Ale je zde aspon nejaky naznak paticky, v prvnim pripade chybi zcela.

Ani jedno se mi nelibi pro ten ucel pro ktery jsou (kvuli tem obrazkum). Ale samo o sobe se mi libi oba dva velice - ovsem jak jsem napsal, pro zcela jiny ucel.
Railbot
Profil
Co má ostrov a moře společného s webdesignem? Je to pdoobné jako to různé ovoce...nesmysl.
Kcko
Profil
Railbote > Co tam mam umistit?
tiso
Profil
Do 1024*768 sa mi to nevojde, text je na hranici čiateľnosti. Pre akú cieľovú skupinu plánuješ robiť tie stránky?
Kcko
Profil
> Pre akú cieľovú skupinu plánuješ robiť tie stránky?

Pro slepe, malomocne a chrome
quinux
Profil
Kcko
Souhlasím s ostatními, že pro daný účel se nehodí ani jeden.

Jinak, barevně se mi líbí ten druhý. U obou je však velký problém s tím středním sloupcem, kde oba mají velmi špatně zvolenu kombinaci barev pozadí a písma. Jedním slovem - nečitelné.

Celkově je písmo malé a nečitelné.
Kcko
Profil
Delal to grafik. Neni to typograf. Samozrejme, ze pismo si zvetsim.
Jinak se mi to vcelku libi, nejsem spokojen hlavne s LOGEM, ale nevim co tam dat.
Ten stredni sloupec by mel vypadat jak?
greenfish
Profil *
Cau K, me se libi druhy navrh a s tim logem mas recht, udelej jiny, tohle je divny...
Flip
Profil
Delal to grafik. Neni to typograf.

snad každý zdravý grafik zná hranici kontrastu ne? ;)
jinak se mi libí oba dva návrhy, ale jak už bylo zmíňěno > ostrov či les se hodí k webdesignu asi jako sáňky v létě ... xD
tozi
Profil
Kcko

druhý návrh je krajší aj farebne celkom ujde, suhlasim z názormi vyššie.Ešte snad na margo tohoto Delal to grafik. Neni to typograf. každý grafik sa musí naučiť aj niečo z typografie.Inak to nieje grafik, grafik bez typografických znalosti sa nezaobide.
Kcko
Profil
No on je to dobry grafik, ma za sebou spousty referenci a takove ty webovy veci nechava na koderovi ...


Web se zuzi, hlavicka se vymeni, menu se zvetsi, take font na strance a zacne se kodovat.


Diky za nazory vsem!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0