Autor Zpráva
greenfish
Profil *
Tohle je muj prvni navrh, podle nej tvorim i svou prvni webovou stranku. Trosku jsem se inspiroval knihou jednoho profi webdesignera, tak to snad nebude takovy propadak. Diky za kazdy nazor. Cast je delana v Gimpu a to, co mi neslo v nem, je pak ve Photoshopu CS2, al snazim se ho malo pouzivat, nemam totiz licenci. Profi designeri ale asi pouzivaji jen Photoshop... Aspon si to myslim, docela skoda.
Gekon
Ten modrý vzor má babička na pohovce... Jinak velmi pěkné, na první návrh. Opravdu dobrá práce.
jonge
No, musím říct že na první návrh je to vskutku okouzlující :o) Možná trošku zvětši písmo a řádkování.
Vladosik
Me se nelibi ty linky v hlavicce a paticce, pouzil bych hladky prechod (teda jeslti to neni dano vysokou kompresi obrazku, ale mylsim ze ne).
To horni menu je prilis velke oproti prostemu textu, bud ho zmensit nebo zvetsi pismo v obsahu.
Jinak opravdu velmi pekneee.
Lexter
Ono je dost špatné koupit knihu praktický webdesign a okopírovat z ní web. Snad víš o čem mluvím a nemusím tu ukazovat stránky z této výborné knihy.
souki
Gekon
Ten modrý vzor má babička na pohovce
Zvláštní... taky jsem si ho okamžitě spojil s babiččinou pohovkou...

Jinak to vypadá slušně.. Asi by to chtělo ukázat v plné kvalitě, protože menu je dost rozpité.. Pravý sloupec mi přijde moc masivní
Gekon
souki
Zvláštní... kde bydlí babička? :)
Takže to je jenom předělané z knížky? Žádná inovace?
Lexter
Gekon

Ano zcela okopírované. Do poslední mrtě.
Lexter
Gekon

http://data2.edisk.cz/stahni/67492/3.7.jpg_781.16kB.html
souki
škoda...
Gekon
Lexter
Díky za námahu.
Vladosik
Lexter
Tak to je drsny. Ale zas chvalim za to, jak se mu to povedlo okopirovat. Jen myslim, ze diky tvemu objevu jde ted veskera chvala na design stranou:-D
Lexter
Nerad to tady takto haním, ale správným zásadám k nimž patří nekopírování by se webtvůrci měli učit hned odzačátku.
greenfish
Profil *
Okopirovany, jsem psal, ze jsem se ou knihou inspiroval. navic okopirovany je napad, musel jsem vse delat sam a jak rikam, je to prevazne v Gimpu, takze to neni sranda, cd ke knize nevlastnim. Ale priznavam, napad je ukradeny, chtel jsem ale zjistit, jak se to libi a potreboval jsem rychle nejakou grafiku pro sve prvni stranky. Ted teda do me...
Vladosik
greenfish
Neni co hodnotit. Povedlo se Ti to krasne okopirovat, tot vse.
greenfish
Profil *
pravda, tak teda nekdo prosim smaznete toto vlakno, nejak nema svuj vyznam
greenfish
Profil *
ae jste bystri ;D to je dobre...
Kcko
Sikovnej copying.. sam bych to tak dobre neudelal :)
Vladosik
Jeste me tak napada, co to je za knizku? Nejakou shanim.
souki
Vladosik
http://www.google.com/search?source=ig&hl=en&q=%22praktick%C3%BD+webde sign%22&btnG=Google+Search&lr=lang_cs
Vladosik
souki
Ouuu, diky, nevsiml jsem si ze zde uz ten nazev knizky padl...
greenfish
Profil *
Vladosik
jo, nemusis ji kupovat, protoze ji muzes stahnout napr z warfora, stejne, jako to udelal Lexter
Vladosik
greenfish
Nevim kde ji Lexter sehnal, to je spis mezi vami, ale diky za tip;-)
Lexter
greenfish

Chytrej klučina . Tenhle screen je z ze stránek nějakého warezáka. Ale nevím proč nevyužít screen někoho ze stránek, když nemám scener, tedy abych byl přesný nehce se mi ho ani instalovat.
Trťa
Profil *
jj todle je, kromě loga (toho zelenýho cosi naprosto zkopírovaný)... knihu Praktický webdesign sám již pár měsíců vlastním a můžu říct, že je docela dobrá, avšak není nekonečná.Jako zdroj inspirace na začátek...a popháněč k lepším výsledkům je ale dobrá :) Já sám, když jsem začínal (a není to dlouho) jsem taky "zkopíroval" jeden tutorial. Bylo to v nedostatku inspirace a nápadu- prostě ze začátku ale rozhodně bych si ho nedával na svůj web. Udělám si svůj a snad se bude líbit a po grafické stránce snad i "správnej" :)
greenfish
Profil *
Ja to na svuj web davat neminim, musim odevzdat nejake stranky do konce tohoto semestru, takze jsem potreboval grafiku a dal uz to znate... Na svou stranku si vytvorim neco vlastniho a necham se od vas zkritizovat. Snad to bude v dohledne dobe, zkousky se blizi...
l007
Profil *
greenfish
Když se to jmenuje geen blog, neměl by ten web být zelený? Nějak mi k tomuhle ta modrá nesedí.
niCe
To nejde, tak to přeci nebylo v knížce :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0