Autor Zpráva
Petra z Votic
http://omskolin.com/homepage.jpg

Jedná se o redesign pro mateřskou školu www.skolkakoralek.cz.

Je to zatím jen grafický návrh /bude trošku fuška z toho udělat funkční web - proto mě zajímá nejprve grafický design). Děkuju za každou připomínku jak to na Vás na první pohled působí.
souki
Při navlékání korálků je každý korálek jiný?
YoSarin
<OT>
souki
Mě fascinuje spíš to "až bude šňůrka plná, uděláme uzel." :-D
</OT>

Já už jsem sice MŠ trochu odrostl a rodič ještě prozměnu nejsem, ale celkem se mi to líbí... působí to příjemně...
niCe
Tedy mě se ta strana líbí. Nejde k tomu jen ta úplně spodní část (nechci to nazývat patičkou)

Jen bude opět problém s těmi vetřelci z vemsíru, kteří přišli od anibůhneví odkud a vypínají si obrázky. Ano, i ti jsou mezi námi. A takový vetřelec, který si nastaví nezobrazování obrázků, čert ho sice vem, tak pak neuvidí nic. Otázkou však zůstává, jestli si něco zaslouží vidět, je-li vetřelcem. Švarcenégra na něj :)

Pěkný den
Lexter
niCe

V obsahu je standartní font a v navigaci taky, nevím proč by nic neviděl když si vypne obrázky. Pokud by navigace vbyla obrázková, ještě je tu alt. nebo se dá pod obrázky podšoupnout text :/

Když už radit a drbat, tak aspoň navrhovat řešení by to chtělo a IMHO nežvástat ;)
souki
který si nastaví nezobrazování obrázků, čert ho sice vem, tak pak neuvidí nic.
Jak tohle můžeš poznat z JPG návrhu? Nebo myslíš samotný návrh? :o)
killer
web se mi graficky moc líbí a myslím že ke školce sedí skvěle

niCe upřímě neznám nikoho, kdo si vypíná obrázky, takže toto bych moc neřešil, dnešní připojení není už tak pomalé jako kdysi vytáčené ;-)
souki
killer
vypínáním obrázků se spíš poukazuje na přístupnost vyhledávačům nebo hlasovým čtečkám
Lexter
killer

Já si je dost často vypínám. Zajímají mě informace. Bohužel mé připojení není zrovna stálé, proto si často v opeře emuluju textový prohlížeč. jsem si jitý, že nejsem sám.

Poukazuji na tvrzení soukiho a ještě k tomu dodávám, že se obrázky například z nějakého důvodu načíst ani nemusí.
tozi
mne sa to pači,snad len by som ešte roztiahol riadkovanie a zvyraznil menu.inak ok
Keilew
Lexter

Nejsi sám, dělám to taky:-)

K tématu: šedivé pozadí ne-e!

OT: Proč maj myslivci Kolín koncovku .com? Tak nějak nečekané... omskolin.cz je zdá se volné.
Lexter
Keilew

Holt koncovka cz je dražší o pár stovekm, tuším, to by ses divil, co to udělá.
Keilew
Lexter

To je sice pravda, ale u organizací se mi zdá .com vícemnéně neopodstatněné. Já vím, že se na to už nehraje, ale stejně...
DoubleThink
Profil *
Já vím, že se na to už nehraje, ale stejně...
Ať hraje nebo ne, .com znamená commercial, tedy komerční. Což tento tento spolek asi nebude. Když ne .cz, volil bych jinou generickou doménu - třeba .org, .net, .info
Lexter
DoubleThink

Skutečné povědomí bych řekl, že je jiné. Oni si lidé prostě myslí, že com - typicky zahraniční, cz - typicky české, info - informační doména, name - vhodné pro osobní stránky atd..... je to sice trochu hloupost, ale myslím, že takto to chodí.
Railbot
Lexter
Mě na tom jako hloupost tedy nic nepřipadá. Přesně tak se ty domény dělí a byly pro tento účel vytvořené. Snad jen .com není zahraniční, ale komerční záležitost a to hlavně pro mezinárodní firmy / služby / produkty. Pokud někdo podniká v Česku, potom má .cz a je to, doména .com by byla lehce zavádějící. A ano, už je to tak i zažité.
Lexter
Asi jsem lehce mimo, sypu si popel(ník) na hlavu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0