Autor Zpráva
woric18
Profil
Až na drobečkovou navigaci a řadního textu vše je hotovo.
odkaz na náhled
Dokončeno na 85%
woric18
Profil
Opravení odkaz!
Flip
Profil
1) divné barvy
2) nehodící se pozadí
3) proč tak velká hlavička, co bude v tom vrchním tmavém prostoru?

není to nejhorší, ale víc bych si pohrál s barvami ;)
art4web
Profil
Farby niesú až také hrozné, aj ked niekde je uplne nekonstrastne pismo. Napr. V pravom sedom stlpci - stmavit pozadie alebo dat cierne pismo. Patka - tak isto. To menu s tými zálozkami je dobrý nápad ale je to odfláknuté a je hrozné.
Ešte som zabudol dodať že inak celkom pekné :)
Railbot
Profil
Špatné. I barevně. A píše se "návrh".
Lexter
Profil
1) Barvy se mi moc nelíbí, zkusil bych možná něco živějšího, ale to je subjektivní dojem.
2) Obrázek v logu: Zdá se mi nevárazný, už z návrhu by mělo být vidět, o čem stránky jsou a já to tady bohu žel nevidím. Taky bych ten obrázek v logu rád viděl přesahující do toho černého území.
3) Velikost: Velikost nadpisů, loga, hlavičky. je dobré dělat vše velké, ale přiměřeně. Toto už hraničí s gigantismem. Držet se trošku při zemi by nemusel být špatný nápad ;)
4) Budou stránky v angličtině? Já jen že návrh jsi dal do angličtiny. Jen takový dotaz.
5) Font v horním menu v záložkách bych se nebál obarvit do velmi světlé barvy. Černá mi přijde nevýrazná. také bych záložky zmenšil.
6) Stránky budou o technice, že? Pak ale mi tam moc nesedne vzorek na pozadí. Tento se hodí spíše na osobní blogy či stránky zabývající se něčím daleko jiným. Dnes mám malou představitost, tak asi příklady nevyjmenuji.
7) Trošku špatné se mi čte v pravém sloupci text napsaný bílou barvou na šedém podkladu.
8) Do černého prostoru bych umístil odkazy (mapky, jak já s oblibou říkám), tedy dmů, mapa stánek, kontakt.
9) Při pohledu na header mi bácne do očí: Dvě loga. Opravdu mi to tak připadá.
10) Nadpisy bych se nebál nadepsat jinou barvou, učinilo by to stránku daleko zajímavější.
11) Propracuj patičku.

Zatím ode mě vše, rozohodně nejde o špatné stránky, ale dojem kazí jakási chudost, nevýraznost a přehnaná velikost několika prvků. Jinak dobrá práce ;)
Kamil V
Profil
mě zaujala patička, kde je copyright z roku 2005. To na tym děláš už dva roky??? Nebo je to obšlahnutý design?
woric18
Profil
Railbot
Zasláno: 19.4.2007 02:15:18
Měj úctu že nejsem robot abych psal pořád a ktomu zkontrolovál co jsem to vůbec napsal.
:-)

Lexy
3) no ja mám pořád problém s velikosti hold to dobře nevidím.
4) ne nebudou, ani v češtině né. Ruština.
5) bíla zkusim mno....
7) tak to mi poraďte co by se hodilo za barvu pozadí a textu!
8) jo bude tam malá navigace a web bude mít tak maximalně obsáhlej katalog a na to mapa str. je velkéj kanón.

Kamil V
Původně jsem chtěl dát 1945 ale vté době myslim že nebyly ani kalkulačky.

Všem dík, jak to předělam tak pro zvědavce hodím další upgrade.

Ano barvy blbé, kdo by ale byl tak ochotén a pomoh-mi nějaké lepší barvi vybrat tak mi napište na icq (266-829-478)



Dík všem
matragorn
Profil
Obrázek v logu: Zdá se mi nevárazný
podle mě je to účel

logo může mít každej jaký chce...
Lexter
Profil
matragorn

Já jsem neřekl, že nemůže, jen mě překvapilo pojetí toho loga. například proč zobrazuje dvě (R) ??? (logo)

Já jsem mluvil o něčem co by mohlo být pro stránky důležité. když nepoznám co je v logu za informační hodnotu, tak je jasné, že se zachovám jako BFU a odejdu ke konkurenci chlapče. Prosím nepleť tady lidem hlavy.
woric18
Profil
Ne to je jako že společnost prodáva techniku Montolit. Neni to dvě firmy jen že prodáva jejich výrobky.

Upravil jsem to. odkazu
Lexter
Profil
woric18


1) Moc malé písmo v obsahu, já to po tobě nebudu číst ;) Se svýma očima jsem si ani neškrtl.
2) Chválím použití bílého písma v tlačítkách.
3) Obsah se mi zdá jako naházený na sebe bez ladu a skladu.
4) k šipkám na další strany bych umístil nějaké grafické šipky výraznější barvy, ty odkazy jsou nevýrazné, tudíž jim dát ještě jinou barvu.
5) Je to takové netakové a nijaké. Barvy bych zvýraznil a udělal z toho veselejší stránku.
6) Pořád jsi nic neudělal s tím tmavým obdélníkem nahoře, co s ním hodlíš provést? Pokud nemá žádný význam, tak ho v klidu odstřel.
7) Obrázek v headeru je stále příliš nevýrazný, jak užř jsem to podotýkal, viděl bych to na plné krytí s vrškem stroje přesahující do tmavého obdélníku.
8) Nebál bych se použít jiné fontstvo :), Fonty použité mi nepřijdou dvakrát vhodné.
9) Zůžil by pravý sloupec, takto zbytečně ubýrá obsahu.

Verdikt: Musím uznat, že se mi špatně hodnotí. Nejspíše bych na to šel jinak. Stránky uvedl do stavu lehkého veselí. Tím myslím výraznější barvy , promáklejší rámečky obrázků. Tlačítka v navigaci a prostě vše. Je to stále dost humpolácké.

3/10 za návrh
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0