Autor Zpráva
P251
Profil
Prosím o zhodnocení tohohle webu. Má to být práce do školy, kterou bych sem normálně nedával, ale naskytl se mi v ní jeden problém. To pozadí, co je úplně dole na stránce (a které tam stejně nedám kvůli datové velikosti a mírnému narušení designu :)) se zobrazuje normálně pokud je na stránce dost textu, jenomže když text smažu, zobrazí se ve firefoxu jako by tam nebylo vůbec napozicováno dolů (IE je v pořádku). Jak to vyřešit?
Lexter
Profil
Rozhodně to není špatné, ale vřždy je tu nějaké ale...

1) Zařaď klikací logo (odkaz v logu cede na hlavní stranu webu).
2) Text v patičce se lehce ztrácí, mě třeba tvůrce zajímá.
3) Ukaž, jak by vypadal obrázek v textu, jak by tam vypadal seznam, jak citace a další. Ono to pak ukáže hodně ;)
4) Odstavce se nedělají pomocí <br><br> ale odstavec se uzavýrá do <p>text odstavce</p>. Zkusil bych zapojit vlastnost text-indent neboli odsazení prvního řádku odstavce.
5) Odkazy v menu:

<a href="menu1.html">menu item 1</a>
<a href="menu2.html">menu item 2</a>
<a href="menu3.html">menu item 3</a>

zařaď do seznamu: <li>odkaz</li>

6) ???

<div class="env1">
<div class="env2">
<div class="env3">
<div class="env4">
<div class="env5">
<div class="env6">

</div>
</div>
</div>
</div>
</div>
</div>

???

To asi mluví samo za sebe.

7) Tag <center> center je už zastaralý, nauč se centrovat například pomocí http://www.tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php .
8) Ty obrázky u patičky se mi líbí, ale zdají se mi až moc veliké.
9) V obsahu nepoužíváš nadpisy... Ukaž je: <h1> a další.
10) Do patičky bych umístil odkaz mailto na autora.

Verdikt: Design je dobrý, ale kód ukazuje na spíše začátečníka, který se snaží udělat hezký kód.

4/10
art4web
Profil
Lexter
Verdikt: Design je dobrý, ale kód ukazuje na spíše začátečníka, který se snaží udělat hezký kód.
Design je dobry? Ja tam nijaky design nevidim. Myslís tie farebne kruhy na spodu co mi odskakuju od okraja v opere? Ved cely web je iba hlavicka, menu, obsah a nejake to pozadie nic viac.
P251
Na to ze to je ako praca do skoly to je celkom dobre. Ale nieje to nejake moc jednoduche? A este chyby v kode.
Lexter
Profil
art4web

To že to nehýří zelenýma čárama na šedém podkladu a je použit jednoduchý styl neznamená že tam není design. Buď si protři oči, nebo kup nové brýle.
art4web
Profil
Myslim ze mojimi ocami to nebude.
Manq
Profil
ten tenisák v hlavičce vypadá ... no prostě nevypadá jako tenisák, dal bych tam jiný.
matragorn
Profil
ten tenisák v hlavičce vypadá ... no prostě nevypadá jako tenisák, dal bych tam jiný.

a jak jsi poznal že je to tenisák??
Manq
Profil
matragorn
kvůli titulku a textu v logu - E-tenis, tak mi došlo, že by to mohl být tenisák
Lexter
Profil
Manq

No mě to jako tenisák přijde, ale možná jsme zmatení barvou, ony jsou většinou neonové tenisáky,
Manq
Profil
Lexter
spíš mě tam matou ty "chlupy", vím že na tenisáku jsou, ale tady jich je podle mě až moc - nebo jsou hodně vidět :-).
Lexter
Profil
Manq

No tak už je holt jemně "vošuchanej" :D Promiňte za OT
Flip
Profil
mě se to libí... souhlasím s Lexterem .... design tam určitě je a pěkný ;) tenisák mi přijde dobrý... spoko, na kód nemám čas
niCe
Profil
Celkem originální dizzajn. A i když je to výstřední, působí to pěkně. Ale zkusil bych opravdu ten jiný míček do loga :) Myslím, že pokud jsi zvládl udělat tohle logo, předělat to s jiným tenisákem nebude problém.

Jo a patička je s šedým písmem na šedém pozadí nejspíše nečitelná. Ale to je jen můj názor.

Pěkný den
Kamil V
Profil
černý nápis "tenis" je moc zapuštěn do šedé pruhu (podklad menu), písmeno s skoro vůbec nemá spodek

to "éčko" co je před slovem tenis je nějaký uříznutý zprava

patičku posunout kousek doleva, aby nezasahovala to teho modrýho kola
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0