Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://data.ljt.cz/navrhy/drep/

Když už jsem marod a musím tvrdnout doma, tak taky bych chtěl kritiku. Musím se přiznat, že je to velmi nahrubo rozpracovaný návrh. Obsahová část je zdá se velmi rozhozená, budu si muset pohrát s drobnou grafikou a s nějakými oddělovacími čárami.

Tak do mě, rady do tohohle začátku jen uvítám :)
esemeska
Profil
Lexter
- Jak píšeš, obsah je rozhozený a bude to chtít srovnat
- Chtělo by to náhled hoveru v menu, pokud tam nějaký je
- Bude to plovoucí šířka nebo je to napevno? (typuji pro 1024px napevno), což se mi nezamlouvá
- Patička by chtěla zjemnit, oproti ostatním prvkům mně připadá moc naostro (přechod nebo vzorek s přechodem by se tam asi hodil)

Jinak se mně to líbí
Lexter
Profil
Dík, určitě bdu postupně zlepšovat. jen mě napadlo, zda by se mezi osazenstvem jpw našlo pár dobrých nápadů, které bych vám mohl ukrást :)
Railbot
Profil
Dobré. Ještě se trochu zlepši a nabídnu ti spolupráci. Pak uděláme díru do světa :))
Lexter
Profil
Railbot

Budu se snažit Raile ;)

Jak jsem řekl, je to jen hrubě rozpracováno (přesně 25 minut), nemám moc ve zvyku ukazovat návrhy někomu jinému než zákazníkovi :D, ale ať tady při kritikách nemelu hubou naprázdno :).
niCe
Profil
Velmi zajímavé i pěkné, ale poházené. Chaotické. Neuspořádané. Nenanarovnané.
Lexter
Profil
niCe
Díky za papoškování :)

Ne jen vtípek. Dnes si to lehce uspořádám ;)
Keilew
Profil
Lexter

Takový dotaz: jak děláš ty ikonky? To je z nějaký galerie nebo vlastní tvorba? Jaký soft?
Lexter
Profil
Keilew

Na to soft není, který by ti to přímo generoval. Buď se plácám na netu pár minut a ve free galeriích se vždycky něco najde. Nebo si zapnu Ilustrator a ikonky si jednoduše nakreslím.
Keilew
Profil
ikonky si jednoduše nakreslím.
Tak to je kámen úrazu, protože kreslit rukou neumím a když to dělám na PC myší, tak je to jak autokresba alkoholika:-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0