Autor Zpráva
Keilew
Profil
Zdravím, prosím o zhodnocení grafického návrhu umístěného zde. Ten původní s oslem se nelíbil, tak jak dopadne hruška s panáčkem?:-)
Poznámka: doporučuji použít prohlížeč, nikoli atrapy! Due to PNG 24b...
niCe
Profil
Pěkné, ale jak pro botanickou zahradu :) A ten "panáček" se k celkové úrovni strany nehodí :) Degraduje ji.
A pak ještě: Používej zarovnání do bloku, text navíc vypadá, že má větší padding left nežli padding right. A vypustil bych být tebou "last update ...". Pokud to není životně důležité.

Pěkný den
Keilew
Profil
niCe
Myslíš realizaci panáčka nebo celkově ten nápad?
Se zarovnáním mám problémy, nedávno jsem dostal vynadáno od profíka, že rovnám do bloku, tak nevím. Jinak ten text je tam jen plácnutej od oka. Last update tam mám pro své potřeby, abych mohl zkoumat, jak se ten návrh vyvíjí;-)
Lexter
Profil
Já jsem potěšen používáním obrázkovývh návrhů v html stránce s pozadím :) Hned se lépe hodnotí :)
niCe
Profil
Jen toho panáčka. Vypadá kostrbatě :) A až moc jednodušše.

Hezký den
Railbot
Profil
Pro web květinářství dobrá volba. S webdesignem to nemá nic společného. Web bude česky? Proč tam je "made by, last update"? Ne, není to ani kůl. Vypadá to blbě. Stejně jako ten nepovedený odlesk loga, klišé.
Lexter
Profil
1) Propracovanost: Ukaž, jak by vypadal hover v menu, odkazy a strongy v textu. Pokud budeš požívat citace, taky ukaž. Takhle toho z formátování moc nevyčtu. Prostě se na tom musíš vyřádit :)
2) Opravdu mi design spíše přijde jako květinářství, ale líbí se mi (pro květinářství).
3) Když už last update, tak aspoň česky.
4) Levohemisferní webdesign tam doufám nebude ;).
5) Web 2.0 se už nenosí (odlesk loga).
6) Panáček by zasloužil větší pozornost :).


Verdikt: Z návrhu moc nevyčtu, ale i tak tě budu muset zklamat. Do webdesignu to má daleko ;(

Ale povedené pro jisté účely. Dodělej to i podstrany a prodej :)
dracek
Profil
pěkné, velmi.
Keilew
Profil
Lexter

Panáček jde pryč, odlesk taky.
Mrkni na www.webface.cz a řekni mi, že to není reklama na zelináře:-) Skutečně je docela těžké najít motiv vyjadřující webdesign, navíc ta stránka bude odsahovat nejen to... taky něco z mého já (blog, možná) a tam ty kytky seděj, protože já je prostě rád:-) Celkově to vyjadřuje vlastně moji osobnost... vkrádavý smutek barev vykompenzovaný květovaným úletem:-)) Hádejte mé cholé:-)
Jina to "levohemisferní" se mi zdá, že docela zaujme, protože je to atypické a navíc trefné:-)) Ale o tom ještě popřemejšlím.
Lexter
Profil
Keilew

Tak reklama na jabka to asi bude :D, ale neříkám, že to není pasé.

Jina to "levohemisferní" se mi zdá, že docela zaujme, protože je to atypické a navíc trefné:-)) Ale o tom ještě popřemejšlím.

Nezaujme, spousta lidí ani neví co to je a mě uniká smysl.

Já ti nejak nevím, ale to co jsi nyní splodil je sice hezké, ale pro daný účel nevyhovující, ale jak myslíš.
Keilew
Profil
Lexter

V pohodě, můžu to zařadit do galerie a začít znova;-)
Levohemisférní - tak pojmenoval mou práci jeden zkušený profi-grafik. A mě to se to zalíbilo. Znamená to, že jako osoba technická používám při kreslení tu technickou část mozku - levou hemisféru, kdežto pravá je umělecká. Tudíž tím říkám, že moje práce nejsou uměleckým výplodem, jsou jen výplodem kodéra a programátora, tudíž budou obsahovat klišé a nebudou nikdy obsahovat něco skutečně na-zadek-posazujícího, uměleckého. Tím ale nikdo neříká, že ty práce jsou nebo budou špatné, i když zatím jsou:-) Jen prostě nejsem grafik-umělec, ale kodér-grafik. Můžu pod to dát odkaz na vysvětlující text, kdyby to někoho zajímalo:-)
Railbot
Profil
Keilew
Otázka zní. Je nutné tam nějaký motiv mít? Neobejde se to bez něho?

Jina to "levohemisferní" se mi zdá, že docela zaujme, protože je to atypické a navíc trefné:-)) Ale o tom ještě popřemejšlím.

Ano, ano. A kdo si to bude pamatovat? Já mám co dělat abych to přečetl, natož si to narvat do paměti. Popřemýšlej o tom.
oogi
Profil
Mrkni na www.webface.cz a řekni mi, že to není reklama na zelináře:-)
Není - oni ty obrázky mají umělecky upravený že to vypadá dobře.

Určitě ale dej pryč tu oranžovou z hlavičky - kazí celkový dojem, dej tam třeba modrou nebo zelenou.
Keilew
Profil
oogi
NJN, ale pořád jsou to jabka... sice trošku překontrastovaný, ale jabka zůstanou jabkama:-)
Oranžová, to je těžký, protože je to moje oblíbená barva... možná jinej odstín...

Jinak jsem to zkusil bez kytek, ale moc se mi to nelíbí: 2.pokus. Možná trošku odrbaný nápad...
Keilew
Profil
Tak jsem zapad do propadliště dějin. Mrkněte mi jen trošku na ten 2.pokus. Díky!
Railbot
Profil
Ježíšek má nějakého ředitele? :-o
Keilew
Profil
Railbot
Tak tam dám "ředitel R.A.J.":-)) Rejpale:-)
Keilew
Profil
Tak ještě jedno alibistické řešení. Vzhledem k tomu, že stránka nemá jen účel nabídky web designu, rozdělil jsem ji logicky na dvě části. Horní sektor končící menu je obecný pro všechny kategorie, spodní s Ježíškem je konkrétní pro webdesign. Něco jiného (resp. nic) tam bude v sekci JSP apod.
3.pokus
Lexter
Profil
Keilew

Změnu nevidím, jen jsi spojil dva návrhy do jednoho.
Keilew
Profil
Lexter

Já nic o změně nepsal:-) Jen jsem psal, že jsem našel alibistické řešení. Mám to půl napůl. Půl lidí říká, že kytky jsou hezčí, půl lidí říká, že Ježíšek je dobrý nápad... co s tím?
Lexter
Profil
Keilew

Jinak. Najít si na internetu stránku květinářů, která vypadá, jako by si ji vytáhli z ...... a říct jim, jak je internet obrovský zdroj informací, které když jsou prezentovány hezky a kvalitně, naláká se víc zákazníků. :D

Určitě víš co tím myslím.
Keilew
Profil
Lexter

Bohužel jsem to nepobral...

OT: Kdybych dělal web květinářství, tak tam nenahulákám strom;-)... to je jako dělat web pro prodejce osobáků a dát do loga kamion.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0