Autor Zpráva
Petrnson
Profil *
Potřeboval bych zhodnotit tuto stránku http://e-muzic.ic.cz/ukazka/ukazka.html .Odkazy ješte nejsou hotové.Napište mi jak na vás působý (graficky i její obsahové uspořádání).Předem děkuji že jste pro moji stránku obětovali pár minutek.
BaTeCzKo
Profil
- prostrednimu panelu s obsahem bych dal nejaky padding, je to prilis nalepene na okraj
- menu bych nedelal vlozenym ramcem, radeji bych includoval (viz. php)
- nepsal bych styl primo do stranky, je to zbytecne (muze to byt prece v externim souboru vkladanem pres link)
- boxy v pravem panelu bych od sebe vic oddelil
Mistr
Profil
Petrnson
K výše uvedenému jen doplním:
(1) Menu poměrně špatně čitelné.
(2) Proč máš Jak stahovat a vedle toho Jak Rozbalit a Jak Přehrávat?
(3) V pravém sloupci zas píšeme Počet návštěv.
(4) V nápisu "Energická hudba" bych v písmenku "n" více zvýraznil jeho šikmou část.
WertriK
Profil
Je to takové všechno na sobě nalepené, trochu udělěj prostor v menu a jendotlivé položky učiň čitelnější.
dracek
Profil
1. nelibi
2. warez, ze?!
Petaan
Profil
U klikací hlavičky dej: border="0" aby tam nebyl ten modrý rámeček.
Celou stránku bych dal do rámečku.
U textu bych dal pevnou výšku.
niCe
Profil
Takže:

1. Náplň pravého sloupce je zcela zbytečná: Novinky, které navíc nelze nai "rozkliknout", počítadla, dejme tomu, že ta anketa by ještě šla, a bannery. Předělal bych to. Celkově to mě osobně snižuje dojem ze strany;
2. V menu v "Pomoc" vidím jen položky "Jak", "Jak Rozbalit" a "Jak". Pravděpodobně mám tyto položky zalomené za slovek "Jak" a proto nevidím jak jak :) Pozn. IE6SP2;
3. Pokud kliknu na jakoukoliv položku v menu, po otevření podtrany se mi vše posune k levému okraji a není to tedy zarovnané tak pěkně doprostřed, jako je titulní strana;
4. Ten banner se do loga nehodí. Navíc je v něk překryt text "Reklama Textbanner";
5. Utilita na vyhledávání je opravdu malá a neviditelná. Vidím to tak, že nejdřív opravdu budu "hledat", abych pak mohl něco vyhledávat :)
6. Mezi postranními sloupci a obsahovou částí bych udělal zřetelnější předěl, je to na sobě moc nalepené;
7. Jinak asi moc hodnotit nemůžu, jelikož víc obsahu na stranách není;

Mimochodem, velmi pěkné menu se zdařilým hoverem. Pěkné je i sladění stran do oranžové, ale možná je jí tam až moc, na můj skromný vkus :)

Pěkný den
Petaan
Profil
niCe
3. pořádně si přečti Petrnsenuv dotaz: "Odkazy ješte nejsou hotové."
Petrnson
Profil *
Díky za vaše názory.K BaTeCzKo Php jsem zkoušel ale nepovedlo se mi to (vim že Iframe není v mode ale je jednoduchý),Styly mam uložené v externím souboru?!,S tema boxama souhlasím. K dotazu od Mistra 1.Zesvetlím 2. co tam mám napsat místo toho Jak xxxx 3. opravím 4.S tím si nevím rady (takové to písmo už je). Omluvte mně za pravopisné chyby.
Mistr
Profil
Petrnson
2. co tam mám napsat místo toho Jak xxxx
Má poznámka tepala spíš na velikost písmen.
Petrnson
Profil *
Aha dík , já myslel , že tam nemám mít to "Jak",už pracuji na opravě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0