Autor Zpráva
niCe
Profil
Pěkný den. Tak jsem pokročil ve tvorbě webu http://iviva.co.nr a chtěl bych znát váš názor, zda-li jdu špatným či tím pravým směrem :)
Zajímalo by mě jak na vás působí ty "obrázky žánrů" a design celkově. Doufám, že se mi už podařilo odstranit tu "sterilitu", jak někteří dříve grafiku nazývali, a posléze i já uznal za správný názor :)

Také bych chtěl vědět, jak se vám líbí přihlašovací systém, který, pěvně doufám, jede i bez dževskriptu, ovšem s ním je podstatně rychlejší, jelikož se strana nemusí reloadovat.

A na závěr, zdrojový kód hodnotit nemusíte, zhodnotil jsem si ho sám. Je to jedním slovem prasárna :) Ale v době kdy sem s tímhle projektem začínal (cca měsíc zpět) šlo o můj první php a druhý html projekt a spoustu jsem se doučil až během postupu, takže jsou tam prostě nesmysly, které ke konci musím upravit, aby to nějak vypadalo :)

Děkuji všem za čas, připomínky, názory a návrhy na zlepšení.
Pěkný, doufejme že slunečný, den.

niCe :)

P.S. Lextře, odstranil jsem ty rámy, co tam byly kvůli hostingu :) Teď už snad vadí jen ta jejich reklama. Ale vlastní doména je na cestě :)
Kamil V
Profil
ikonka klíčku u slova "Přihlásit se" v hlavičce je v Opeře posunutá dolu

hledacímu políčku v hlavičce bych dal větší margin-right od tlačítka Hledat

Nadpisy (např. Poslouchejte hudbu & vytvářejte si playlisty - gratis! a další) sou moc hutné, zasloužily by si víc vzduchu

obsah boxu "Naposledy přehrávání interpreti" vyběhne dole z teho rámečku (v Opeře)

oblast s bannerama bych nadepsal česky, raději slovem "reklama" než "advertisement"

zbytečný prázdný prostor pod patičkou
niCe
Profil
Děkuji. Na optimalizaci pro Operu pracuji, ale mám s tím problémy, jelikož jsem pro správné zobrazení ve FF použil podtržítkový hack, a Opera si s tím radí jinak než FF. Musím se v jiné diskuzi zeptat co s tím :)

Jinak tedy ten margin dám, nadpisy provzdušním a ty bannery nadepíšu česky. Díky za návrhy :)

A ten prázdný prostor, to je bohužel reklama freehostingu, ale zřejmě se Ti nezobrazila (někdy tam prostě žádná není).

Ještě jednou děkuji a pěkný den :)
BDS
Profil *
V Safari 2.0.4 je to cerne okenko Náhodná skladba asi o jeden cm vylezle do leva mimo sablonu.
Dole na paticce je ta cerna useknuta, tam kde konci napis se usekne asi do pulky velikosti pismenek.
Jinak ja osobne bych o neco poprosil, nechcete tam nekam pridat i forum. Na cz serverech o hudbe totiz nejsou fora, nechapu proc, ale proste nejsou.
Lexter
Profil
niCe

P.S. Lextře, odstranil jsem ty rámy, co tam byly kvůli hostingu :) Teď už snad vadí jen ta jejich reklama. Ale vlastní doména je na cestě :)

Ó můj bože, jak já jsem ti vděčný :D

V poho, už si nemusím brát brýle, abych si něco přečetl :)

1) V opeře, nevím jak jinak, ti box Naposledy přehrávaní interpreti přesahuje dolní border.
2) Tlačítka hledat mi přijdou nevýrazná.
3) Máš rozhozenou hlavičku.
4) Mě se to dřívější jednodušší líp používalo :)
5) Ošklivý tabulkový layout.
6) Nesmyslný titulek loga.
7) Oprava kódu: Ten je uskutečněná prasárna :).
8) čus
niCe
Profil
Lextře
Vděčný být nemusíš, ale já vděčný za kritiku určitě jsem ;)
Vše sem již spravil, díky za bod 6, toho jsem si vůbec nevšiml :)

BDS
Ach Safari, no budu si ho muset sehnat a znovu optimalizovat ;) Jinak díky za tip.
Co se týče fóra: Tedy, samozřejmě vím jak vypadá fórum, ale myslím, že v určité míře plní funkci fóra i ty komentáře buď k určitému žánru či skladbě. Téma se zakládat nemusí, komentuje se rovnou k věci. Samozřejmě, že pokud by chtěl někdo vytvořit jiné vlákno, tak to v tomhle případě nejde, ale beru na vědomí tento návrh a pokusím se to rozšířit tak, aby to skutečně bylo plnohodnotné fórum.

Pěkný den a děkuji všem za kritiku
BDS
Profil *
Komntare vypadaji asi takto, Nove album xxx se mi moc libi, texty pisni jsou jako vzdy vynikajici, jak pak by ne, kdyz je napsal xxx-yyy, cd je vyborne mixnute, radost poslouchat.
Ale tezko tan bude dotaz Neznate nejakou podobnou kapelu jako je Teenage bad girl? atp...
Fora na internetove hudebni scene proste nejsou, kdyz uz se poustite do takoveho projektu, myslim, ze by si to zaslouzilo forum. Nehlede na to, ze na forum se nalakaj lidi. Uzivatel se tam registruje a prijde se tam kouknout treba kazdy den, na nove trheady.

K tomu Safari:
Nastesti pro vas ho v CZ/SK nepouziva moc lidi :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0