Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Zdravím,
od minula jsem se snažil opravit chyby, na které jste mě upozorňovali.
Také jsem překódoval xhtml/css šablonu.
Vím, že jádro je rs2, ale je jen zasazené do původní xhtml/css šablony.

Dík za zhodnocení,
sTeeVe

PřečtiSiTo.cz | Víme, co se děje
wimstr
Profil
je to jednoduché, funkční a přehledné (relativně), mě se to líbí, neni třeba u takového portálu mít bůhvíco za grafiku, toto stačí a je to gut
Lexter
Profil
Já bych popřemýšlel o barvách, takhle se hůře orientuji, když je vše zabarveno prakticky stejně.
Railbot
Profil
Nebylo by špatné příště pokračovat v původním tématu a ne jich tady zakládat deset pro jeden web.

Grafika, potažmo barvy, se mi nelíbí. Začíná to už logem, které se opravdu nepovedlo.
djlj
Profil
Místo titulku PřečtiSiTo.cz | Víme, co se děje bych raději použil: PřečtiSiTo.cz — Víme, co se děje. Znak | se většinou používá, když chci ty informace v titulku oddělit, když k sobě přímo nepatří, například: PřečtiSiTo.cz | Název článku.
fanky
Profil
nehezký design, všechny designy které děláš jsou na jedno brdo, osobní stránky jsou z nich asi nejhezčí, ale jak jsem řekl, vše stejné, jedna barva, divné nadpisy, nesympatické stránky
BDS
Profil *
V Safari se mi vsechna znaky s diakritikou zobrazuji jako otaznicky
oogi
Profil
Je to lepší, na účely webu asi postačující.
HArold
Profil *
Nevím čím to je , le mám rozhozené kódování... samý otazníky...

používám OS X
paulos
Profil *
HArold
jestli to nebude tímto - charset=windows-1250
ato3
Profil
paulos
co mám vyzkoušené, tak mi i na linuxu, když jsem měl mozillu, fungovalo vpořádku kodování windows-1250.. nevím jak jiné prohlížeče pod linuxem.
sTeeVe
Profil
další návrh... dík..
ato3
Profil
sTeeVe
Vzhledově se mi to líbí o hodně víc.. hlavně tam je v hlavičce vidět spojitost s Hradcem Králové
ale není to třeba šablona.....?
sTeeVe
Profil
ato3: Jako jo - moje šablona to je, dokud to nedám do rs. :-)
frodo
Profil *
HArold
Nevím čím to je , le mám rozhozené kódování... samý otazníky...

používám OS X


Máš určitě starou verzi Mac os + Safari. Zkus si třeba nahrát jinej prohlížeč (FF,Opera)
Třeba Linuxy nemaj poslední 3 roky problémy s kódování win-1250 a to používaj dvojče Safari (Konqueror)
Davex
Profil
Ta čeština je v Safari vážně blbě, http://kod.phpx.cz/safaritest/1177882960-full.jpg
tiso
Profil
sTeeVe - už to vyzerá dobre, len by si mal trošku preformátovať a preformulovať texty v pätičke.
WanTo
Profil
Nechápu jednu věc. Když web zobrazím bez CSS (případně není ještě CSS šablona načtená), zobrazuje se v nadpisu "PřečtiSiTo.cz - Tak trochu jiný internetový magazín". To je v pořádku, nemám nic proti. Ale proč se ten text "Tak trochu jiný..." nezobrazí i v grafické podobě? Nikde ho tam nevidím a nechápu to.
sTeeVe
Profil
WanTo

Omlouvám se, je to jen návrh a proto jsou tam některé věci, co zbyly z předchozí verze.
Tohle opravím, díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0