Autor Zpráva
frances
Profil *
Dobry den byl bych vdecen za jakekoliv pripominky k templatu pro stomatologickou
ordinaci. Dekuji


Stomatologicka ordinace
fanky
Profil
frances

spíš mi to přijde, jako když to nakreslilo nějaké dítě ve školce, perla mičkalová malým písmem je nehezké, ten zub mi tam taky nesedí a ty kytičky v tom modrém poli jsou infantilní, efekt odchlípnutí obrázku se nevyvedl, jelikož pod ním chybí stín

dál nebudu už psát, je to celé dofláknuté, ušité horkou jehlou, do této ordinace bych určitě nepřišel, připadá mi to jako když si děti hrajou na doktora, tak na mě působní ty stránky, jinak tuto ordinaci neznám tudíž mi nepřísluší ji hodnotit

result: 1/10 za snahu
frances
Profil *
2fanky tvuj koment me opravdu pobavil, opravdu:D , tvuj vysoce odborny nazor ti neberu... Stin tam je(mozna ta komprese...), odflaknute, dle me ne:D
Jinak je to takovy fa(u)nky styl:D
Lexter
Profil
frances

Tak tě ten můj pobaví taky. Pokud jde o dětskou ordinaci pro ne, ale pokud ne:

1) Ty zoubky na pozadí se mi nelíbí.
2) Neukládej návrhy v gifu, nevím proč máš to nutkání, celé je to kostičkované a tečkované.
3) Ty jakoby vystřelené tvary v hlavičce vypadají jako kdyby pacient uslintával.
Railbot
Profil
Musím souhlasit s tím, že to má velice amatérský nádech. Celá stránka na mě působí dojmem koláže dětí ze základní školy.

U stomatologa bych očekával seriózní prezentaci. Ne hlavičku s nějakými rádoby kytičkami, humpolácky velkám nadpisem Úvod a infantilním pozadím se zoubkama. Vcelku nepovedené. Doporučuji zkusit něco jiného a inspirovat se u konkurence.
frances
Profil *
Jj nechtel jsem kopirovat cizi, prace kdyz se nad tim zamyslim tak ty zboubky dam s pozadi stopro pryc. Menu s logem trosku poladim. Jinak samotny obsah je tam jen tak provizorne...zatim nemam tuseni co bude naplnovat obsah(jen hodne okrajove).
MVK
Profil *
Souhlasím s kolegy, že pozadí není dobré a hlavička je hrozná (dětinská).

Doplním, že:
- tato volba barev se mi jeví jako nevhodná, obzvlášť řvavá modrá
- na mne trošku moc zbytečné grafiky - telefonek, poznámkový papírek
- k tomu poznámkovému papírku - papírek je šikmo, text rovně, vypadá to divně
- předpokládám, že Úvod v menu je "zmáčknut", ale má stejnou barvu jako pozadí, což nevypadá nijak valně - doporučil bych nedávat bílou, ale zesvětlit tu původní hnědou
- výškově se mi to nevejde na FF s jednou lištou při rozlišení 1024x768

Drobnosti:
- správně je 7.00 - 8.00
- správně je tel.: fax: mob.: (i když tuhle zkratku jsem nikdy neviděl) - fax není zkratka, ostatní ano

Doufám, že si nevysloužím stejnou "zábavnou" odpověď jako chudák fanky, který napsal jako první to, co si všichni myslí.
J
Profil *
Z pohledu "cílové skupiny" - na koho je web zamířen: Zubaře potřebují většinou starší lidé, kterým na vzhledu stránky víceméně nezáleží. Potřebují hlavně vidět - a dobře když už na hlavní stránce:
a) kde se ordinace nachází - doporučuju i mapku, příp. uvést jak se tam dostat hromadnou dopravou,
b) ordinační hodiny - ty zde jsou, možná uvést jsou-li rezervovány nějaké časy pro akutní případy,
c) telefon pro objednání - je,
d) s kterými zdravotními pojišťovnami má zubař smlouvu.
Samozřejmě dát zoubky a kytičky pryč by prospělo.
Railbot
Profil
J
Z pohledu "cílové skupiny" - na koho je web zamířen: Zubaře potřebují většinou starší lidé
Pokud vím, tak zuby a problémy s nima mají všichni lidé bez rozdílu věku. Zvlášť v dnešní době, kdy je kvalita chrupu u mladých lidí prý velice špatná. Takže já bych řekl, že cílovou skupinou je každý člověk, který žije v okolí tohoto zubaře (protože někdo z druhého konce republiky k němu nepojede, i když zubařů je málo).
frances
Profil *
Decentne jsem to poupravil. Co na to rikate panove ted?

Templat 2
Railbot
Profil
Aneb najdi pět rozdílů. Že by to bylo lepší bych neřekl. Ta modrá se mi nelíbí. Řeč je o té hlavičce. Vážně tam musí být pořád nějaký obrázek? Jinak opravdu nechápu, proč ten návrh nenecháš treba v png nebo kvalitním jpg, gif je děs a hrůza. Možná i proto mi to přijde hnusné.
Školník
Profil
Líbí se mi spojení 1. a 2. návrhu. Hlavičku (logo) z prvního, okraj stránky (zešikmené linky místo zoubků) z druhého. Stránka nemá složitou navigaci, proto bych vůbec nevypisoval název sekce - postačí odlišení položky v menu (na tom trochu zapracovat - neměnit jen barvu textu, zkus si pohrát s pozadím). Pokud je třeba grafického doprovodu u otevírací doby, jsem pro lístek papíru. Vím, že Ti ta dekorace dala práci, ale zkus ji vyhodit a nastylovat nějak nadpis Otevírací doba a Kontakt, myslím, že by to přidalo na eleganci. Z patičky bych vyhodil zub a prohlášení o přístupnosti (tenhle kec mi vždycky zvedne mandle - líp se to s tím prodává?)

Ale jinak hezký, zdržel bych se dekorací a spíš bych styloval text.. 5/10.

A ulož to jako JPG (třeba komprimované - 70%), ne jako GIF. Bude to vypadat o mnoho líp..
Lexter
Profil
Tak tu hlavičku jsi slušně řečeno přímo rozcupoval a odstřelil.
frances
Profil *
Diky za komenty
Tak opet edit
Lexter
Profil
A ty zuby, které ti vytýkáme tam jsou pořád :/ A radši nepoužívej do hlavičky ty filtry co tam máš teď, je to pořád moc dětské.

Jen jsi změnil barvy do dost nepřirozené jakoby růžové, to je zlepšení? Ee ;)
Mistr
Profil
frances
(1) Proč je v hlavičce pásno "mičkalová" a v patičce "Mičkalová"?
(2) Pohled na zubní vrtačku a ještě k tomu uprostřed stránky mě přivádí k odporu vůči této firmě a zubařskému doktorstvu vůbec.
(3) V pravém dolním rohu si za písmenka "tel" a "mob" doplň tečku, neb se jedná o zkratky (za "fax" tečku nedávej).
(4) Nepíše se u lékařů spíš "Ordinační doba" než "Otevírací hodiny"?
Školník
Profil
Mistr :-) k bodu 2

frances Vrátil bych se k barevné kombinaci 1. návrhu, u té se mi líbil...
MVK
Profil *
Modrá je stále stejně řvavá, pořád zbytečný telefonek jako dekorace.
"Růžovou" to rozhodně vylepšené není, ta hnědá v prvním návrhu byly lepší.

Kvituji s povděkem jednobarevou patičku, i když v hrozné barvě.
Otevírací hodiny (respektive Ordinační doba) je lepší bez podkladu a horních indexů, ale psát se mají takto 7.00 - 16.00
Zuby v hlavičce stále přežívají a znečitelňují text.

Zbytek viz kolegové výše.
frances
Profil *
Posledni navrh
Lexter
Profil
frances

Tak drastické změny se nevidí.

1) jen jsi změnil barvy a trochu pozměnil stavbu navigace.
2) Musíš pochopit, že když budeš používat ty umělecké filtry do hlavičky, bude to vypadt kýčovitě.
3) Ta stránka bude roztažená od vršku do spodku a přilepená k okrajům prohlížeče? nevím, ale tuším, že bude klasicky "plout" tudíž nevidím okraje a jak by jsi je řešil.
4) Ten zub se mi stále nelíbí.
5) To je dost zastaralá ordinace, když vidím ten telefon :D.
6) Ti nějak nevím, ale takovéto návrhy většinou dělávám, když nemám nápad a nudím se.

Verdikt:

Je to jednoduché a asi i účelné, takže to klidně použij. Není to poslední výstřelek módy, ale to asi sám víš. Kluci ti tady radily, ale psolechl jsi je jen z velmi malé části.

Příště lépe.
Školník
Profil
frances Myslím, že ještě nebude poslední..:-)

Nejsem grafik, tak mě poslouchat nemusíš, ale vyhodil bych ten telefon..:-) Jinak se mi to líbí zatím nejvíc..
Railbot
Profil
Už je to lepší. Ten telefon bych taky vyhodil. Kdyby tam byl alespoň nějaký moderní, ale on je tam takový starý...může dělat špatnou vizitku ordinaci.
frances
Profil *
Dikec chlapy ten telefon vyhodim, mam takovou uchylku ze mam rad strasne moc stary veci a tak se je snazim spat vsude:D.
Jinak dokopali jste me k tomuhle templatu vy, kdybych byl zavisly na jinych forech tak uz davno budu kodovat prvni verzi.
2Railbot proc se ti nelibi ten zub, ja si nechal tak zalezet:D
Railbot
Profil
frances
Zub byl fajn, ale na web bych ho raději nedával :) Buď rád, že chodíš právě sem a nedáš na dojmy odjinud. Nechci tuto diskusi v žádném případě povyšovat nad ostatní, ale přeci jen se tu schází většinou mnohem odbornější veřejnost a rozumově vyspělější lidé, než jinde.
frances
Profil *
jj taky jsem si uz vsiml. Mas zkusensti jeste s nejakymi diskuznimi fory zabivajici se kritikou? Myslim ty s vyspelejsimi lidmi:D
Mistr
Profil
frances
Mas zkusensti jeste s nejakymi diskuznimi fory zabivajici se kritikou? Myslim ty s vyspelejsimi lidmi:D
My Ti nestačíme nebo Ti nejsme dost vhodní a dobří?
Lexter
Profil
Mistr

Já jsem taky vždycky nakrklej, když mi zpucujete stránku, které se mi líbí :)

frances

Navštívil jsem hodně fór, kde se lidé zabývají kritikou webu, ale nikde jinde než tady ti nedají tak obsáhlé a poučné odpovědi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0